نکیسا: خدا کسانی که بیماری میناوند را به مسائل دیگر ربط می دادند را نبخشد

کد خبر: 1048045

ورزش سه:​هم تیمی مهرداد میناوند در تیم 98 که در جام جهانی نیز با همدیگر حضور داشتند، به تمجید از رفتار و شوخ طبعی وی پرداخت و مدعی شد نمی تواند درگذشت میناوند را باور کند.

به گزارش نشان24 ، نکیسا درباره درگذشت مهرداد میناوند گفت: مهرداد اینقدر که شوخ بود که به هرکس زنگ می زد غم عالم یادش می رفت. روز اول که بیمارستان رفت کلی سر به سرش گذاشتم و گفت تا تو را توی گور کنم چیزی ام نمی شود.

وی ادامه داد: مهرداد سال ها درگیر یک بیماری بود. کورتون های قوی مصرف می کرد. خدا ببخشد کسانی که این بچه که درگیر این بیماری بود و سال ها با آن دست و پنجه نرم می کرد را نقطه ای برای اذیت کردنش تبدیل کردند. او دل یک بچه 5 ساله را داشت. من از جوانان تهران تا امروز که 30 سال از آن گذشت در کنارش بودم. از دیشب تا حالا اشکم بند نمی آید.

نکیسا درباره اینکه میناوند اولین بازیکن از نسل فوتبالیست های 98 بوده که فوت کرده گفت: اصلا باورم نمی شود. سن ما دیگر به چیزی رسیده که باید به این خداحافظی ها عادت کنیم. اینجا کسی خوابید که کسی باورش نمی شود. باید یاد بگیریم که کنار هم باشیم و اگر نمی توانیم حداقل همدیگر را اذیت نکنیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت