جدول لیگ برتر فوتبال در پایان دیدارهای امروز

کد خبر: 1048425

استقلال، تنها مدعی لیگ برتر فوتبال بود که از نتایج روز دوم هفته سیزدهم مسابقات بهره‌مند شد و به یکه‌تازی خود ادامه داد.‌

خبرگزاری تسنیم: هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال عصر امروز (شنبه) با پنج دیدار به پایان رسید. هفته‌ای که بالانشینان در خدمت آبی‌پوشان بودند و زمینه تداوم صدرنشینی استقلال را فراهم کردند.

تراکتور با شکست مقابل آلومینیوم اراک، فرصت صعود به جایگاه دوم جدول را از دست داد و با 19 امتیاز، به رتبه پنجم جدول سقوط کرد. آلومینیوم‌سازان هم با این پیروزی ارزشمند، با 18 امتیاز به جایگاه هشتم جدول صعود کردند. صنعت نفت مقابل مس رفسنجان متوقف شد تا به‌جای صعود به صدر جدول، به رده دوم جدول برسد.

پرسپولیس پیروزی سختی مقابل ماشین‌سازی به دست آورد و با دو بازی معوقه، تا جایگاه ششم جدول بالا آمد. سپاهان که با برتری مقابل شهر خودرو صدرنشین می‌شد، شکست بدهنگامی تجربه و جایگاه دوم خود را نیز به صنعت نفت تقدیم کرد.

نتایج دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

سایپا صفر - گل‌گهر سیرجان یک نفت مسجدسلیمان یک - استقلال یک نساجی مازندران 2 - ذوب‌آهن اصفهان 3 تراکتور تبریز صفر - آلومینیوم اراک یک مس رفسنجان صفر - صنعت نفت آبادان صفر پرسپولیس 2 - ماشین‌سازی تبریز یک سپاهان اصفهان یک - شهر خودرو 3 فولاد خوزستان صفر - پیکان صفر

جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال در پایان هفته سیزدهم:

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان دیدارهای امروز

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال روزهای 16 و 17 بهمن برگزار خواهد شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت