علی انصاریان و مهرداد میناوند کجا کرونا گرفتند؟

کد خبر: 1049764

داستان مهمانی سفره خانه سنتی حوالی پل صدر با حضور علی انصاریان و مهرداد میناوند چیست؟

طرفداری: آیا کرونا گرفتن  مرحوم علی انصاریان و مهرداد میناوند در مهمانی سفره خانه سنتی حوالی پل صدر صحت دارد ؟

 با گذشت بیش از سه هفته از بستری شدن چهره های سرشناس فوتبال در بیمارستان لاله و فرهیختگان که متاسفانه هر دو هم به فوت این چهره ها منجر شد، هنوز حرف و حدیث درباره دلیل ابتلای مهرداد میناوند و علی انصاریان زیاد و متناقض است

مهرداد میناوند و علی انصاریان بعد از مبارزه با ویروس کرونا دار فانی را وداع گفتند اما همچنان بحث بر سر این که این چهره های محبوب فوتبال کجا به ویروس کرونا آلوده شدند، ادامه دارد.

مرگ دردناک کرونایی علی انصاریان و مهرداد میناوند

در روزهایی که مهرداد میناوند و علی انصاریان در بیمارستان بستری بودند، فیلم کوتاهی از حضور میناوند در یک کلینیک دندانپزشکی و عکسی از علی انصاریان کنار همان دندانپزشک منتشر و ادعا شد آنها در این دندانپزشکی مبتلا شدند اما چند روز پس از آن، فیلم هایی از استودیوی کارگزار باشگاه پرسپولیس منتشر و ادعا شد مهرداد میناوند که هنگام ضبط برنامه ویژه دربی تهران علائم کرونا را داشته، در حین این برنامه ویروس را به علی انصاریان و سایر حاضرین منتقل کرده است. حتی خبر رسید فیلمبردار این برنامه هم که در استودیو حضور داشت به کما رفته است. بعد از فوت انصاریان هم فیلم کوتاهی منتشر شد که مهرداد در فاصله نیم متری او نشسته و ناگهان وسط برنامه زنده می گوید احساس می کنم دارم می افتم!

اما حالا با گذشت چند روز از درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند، روایت تازه ای درباره آغاز بیماری آنها به گوش می رسد.

گفته می شود در یک سفره خانه سنتی حوالی پل صدر در خیابان شریعتی، یک مهمانی با حضور برخی چهره های مشهور ورزشی و هنری برگزار شده و اغلب چهره هایی که در این سفره خانه سنتی حضور داشتند، به کرونا مبتلا شدند. در جمع افرادی که به کرونا مبتلا شدند، نام چند چهره مشهور سینمایی و تلویزیونی هم به چشم می خورد. بررسی ها در مورد این سفره خانه سنتی و مهمانی موردنظر که با حضور چهره های هنری و فوتبالی برگزار شد، ادامه دارد.

 

۲

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت