پاسخ جالب محمود فکری به شایعات درباره مهدی قایدی

کد خبر: 1051690

سرمربی تیم استقلال در پایان تمرین امروز آبی پوشان دقایقی در جمع هواداران نگران تیمش حضور یافت و در خصوص حواشی این روزها توضیحاتی داد.

خبرگزاری مهر:  محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال که روزهای بحرانی و پر التهابی را در این تیم تجربه می‌کند، در پایان تمرینات امروز تیمش در جمع هوادارانی که دغدغه تیم شان را داشتند حضور داشت و دقایقی با آنها همکلام شد. فکری ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص مشکلات این روزهای آبی پوشان، به سئوالات پر تعداد هواداران نیز پاسخ داد که به بخشی از آن در زیر اشاره می‌کنیم.

باید پول میلیچ باید پرداخت شود

به شخصه مشکلی با میلیچ ندارم و به باشگاه هم تاکید کردم باید پول او را بدهند تا باز گردد. مشکل میلیچ این است که پول نگرفته و فسخ کرد و رفت. اینکه بازیکن بازی کند یا خیر در حیطه اختیار سرمربی است. ما ۳۰ بازیکن داریم که در طول فصل و به فراخور نیازمان به آنها بازی می‌دهیم. ممکن است در یک بازی به میلیچ بازی بدهیم، یک بازی به نادری و شاید یک بازی به هیچ‌کدامشان بازی ندهیم و بازیکن دیگری بازی کند.

بازیچه صفحات مجازی نشوید

برای بحث دستیار، بازیچه دست یکسری پیج ها و صفحات نشوید. یکسری آدم‌ها هستند که هیچ کجا تیم ندارند و این پیج ها همان‌ها را پیشنهاد می‌دهند. اگر اینها خوب بودند چرا سر کار نیستند. ما اصغر قربانعلی پور را آوردیم که بهترین رزومه و مدرک را دارد اما هیچکس از او حمایت نکرد. چرا قربانعلی پور که رسانه‌ای نیست و مجازی نیست تحت حمایت نیست، اما بعضی‌ها که هیچ کجا تیم ندارند اما رسانه‌ای هستند پیشنهاد می‌شوند؟ چرا عقلتان را یکسری کاسب می‌دهید که بگویند فلانی را بیاورید و همه بگویند بیاورید. روز اول گفتم استقلالی‌ترین نیمکت را آوردیم. اما از هفته دوم که به فولاد باختیم گفتند برو. الان من بروم و یک مربی دیگر بیاید، از همین امروز می‌خواهد معجزه کند؟ چرا تیم‌های دیگر از مربیانشان حمایت می‌کنند اما اینجا کسی از کادر فنی‌اش حمایت نمی‌کند؟

با هر تاکتیکی گل می‌زنیم می‌گویند این تاکتیک نیست

اگر سانتر کنیم می‌گویند سانتر تاکتیک نیست، شوت می‌زنیم می‌گویند شوت تاکتیک نیست، پاس می‌دهیم ایراد می‌گیرند و ما نمی‌دانیم چه کار باید بکنیم. هر کاری می‌کنیم می‌گویند این تاکتیک نیست. اگر می‌خواهید فوتبال خوب بازی کنید باید زمینش سر جایش باشد، پول سر جایش باشد، امکانات سر جایش باشد، همه چیز باید باشد تا یک فوتبال خوب ارائه دهیم. این صحبتها را بازیکنان بارها در طول فصل عنوان کردند. ما بعد از بازی با نساجی هم صدر جدول بودیم و بازیکنان همان زمان اعتراض کردند و این حرف‌ها را زدند.

ممکن است اتفاقی تیم برود صدر جدول، اما اتفاقی نمی‌توان قهرمان شد

شاید یک تیم اتفاقی به صدر جدول برسد، اما وقتی مشکل باشد، زمین نباشد، پول نباشد، این صدرنشینی تداوم ندارد. شاید اتفاقی تیمی به صدر جدول برسد، اما اتفاقی نمی‌شود قهرمان شد. فوتبال که کشتی نیست دو روزه مسابقاتش تمام شود. فوتبال ۱۰ ماه طول می‌کشد و در این ۱۰ ماه همه چیز باید سر جایش باشد.

این هنر تیم است که چند تاکتیک دارد

بعضی‌ها به من خرده می‌گیرند که از چند تاکتیک و سیستم استفاده می‌کنیم که باید بگویم این هنر تیم ما یا هر تیم دیگری است که از چند تاکتیک در طول یک بازی استفاده می‌کند. ما در این بازی‌ها با هر سیستمی بازی می‌کنیم یک عده هستند که ایراد می‌گیرند.

قایدی سرما خورده و غفوری پایش درد گرفته

مهدی قایدی به دلیل سرماخوردگی سر تمرین نیامد و اگر قرار باشد ترانسفر شود حتماً با نظر باشگاه و سرمربی وقت این کار اتفاق می‌افتد. درباره وریا غفوری هم باید بگویم او کاپیتان تیم است و ما باید ببینیم از عملکرد او راضی هستیم یا نه، چه اتفاقاتی در این روزها، در هفته‌ها، ماه‌های گذشته، سالهای گذشته افتاده یا نه. وریا امروز آمد تمرین، پایش درد گرفت و رفت. حالا سایت‌های رقیب هم زدند که رفته سازمان لیگ، شاید هم آنجا هم کار داشته و رفته باشد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت