فرهاد مجیدی در نشست خبری استقلال و الاهلی چه گفت؟

کد خبر: 1060722

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:نمی‌خواهم در مورد تغییر ورزشگاه حرف بزنم چون فردا مسابقه داریم، می‌خواهم تمرکزم روی این مسابقه باشد.

خبرگزاری فارس: فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و الاهلی عربستان اظهار داشت: این تورنمنت برای ما خیلی مهم است و ما خیلی با انگیزه برای این مسابقات آماده  شده ایم. این بازی‌ها بسیار سخت است ولی با آمادگی وارد بازی ها شدیم.من مطمئن هستم بازیکنانم بهترین عملکرد را در این مسابقات خواهند داشت.

مجیدی در مورد تغییر محل بازی فردا از ورزشگاه اصلی به زمین تمرینی عنوان کرد: حقیقتا نمی‌خواهم در مورد تغییر ورزشگاه حرف بزنم چون فردا مسابقه داریم. می‌خواهم تمرکزم روی این مسابقه باشد و با همه احترامی که به فدراسیون عربستان و کمیته برگزاری مسابقات دارم، انتظار ما از برگزاری این مسابقات بیشتر بود چون انتظار داشتیم این بازی ها در ورزشگاه اصلی مجموعه ملک عبدالله برگزار شود ولی متاسفانه این بازی ها در زمین شماره دو برگزار می شود. طبیعتا زمین اصلی ورزشگاه خیلی بهتر است اما من می‌خواهم روی بازی فردا تمرکز کنم. بعد از بازی در این مورد صحبت خواهم کرد.

سرمربی تیم استقلال در خصوص مسابقه تیمش مقابل الاهلی عربستان عنوان کرد: الاهلی یکی از مهمترین تیم‌های این گروه است و ما باید به بهترین شکل ممکن از این بازی استفاده کرده و به پیروزی برسیم.در مورد بازی فردا با بازیکنانم صحبت کردم و به آنها گفتم الاهلی یکی از بهترین تیم های این گروه مسابقات است اما ما نیاز داریم که با تمرکز وارد مسابقه شویم.

وی در پاسخ به این سوال که این مسابقات برای دومین بار است که در شرایط کرونا برگزار می‌شود و تحلیل وی از این بازی ها چیست گفت:بازیکنان ما می‌دانند این تورنمنت برای ما خیلی مهم است.امیدوارم در این مسابقات موفق شویم و در نهایت صعود کنیم.

سرمربی الاهلی: بازی اول ما مقابل استقلال سخت است/امیدوارم واکنش بازیکنان به حضورم مثبت باشد

سرمربی الاهلی پیش از دیدار با استقلال، گفت: همیشه بازی های اول در این رقابت ها سخت است در نتیجه بازی سختی مقابل استقلال داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال بامداد جمعه در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 به مصاف الاهلی عربستان می رود.

ریجیکامب سرمربی الاهلی در نشست خبری این بازی گفت: همیشه بازی های اول در این رقابت ها سخت است در نتیجه بازی سختی مقابل استقلال داریم. امیدوارم بازیکنان به شکلی عالی این رقابت ها را آغاز کنیم.

وی افزود: در مرحله سرمربی جدید به تیم ها می آید. بازیکنان با حضور مربی جدید به دنبال اثبات توانایی های خود هستند. امیدوارم واکنش بازیکنان به حضورم مثبت باشد و نتیجه خوبی را کسب کنیم.

سرمربی رومانیایی عنوان کرد: در تمام بازی ها به دنبال پیروزی خواهیم بود اگرچه در این مسیر با سختی ها مواجه شویم ولی تمام سعی خود را می کنیم تا بتوانیم به هدف بزرگ خود یعنی راه یابی به مرحله بعد دست یابیم.

سرمربی الاهلی خاطرنشان کرد: من با بازیکنان صحبت کردم آنها به من گفتند توانایی بالایی دارند. امیدوارم در بازی فردا مقابل استقلال بتوانیم با عملکرد خوب با پیروزی زمین بازی را ترک کنیم و مسیر خود را برای صعود از مرحله گروهی هموار کنیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت