پیروزی پرسپولیس ایران با گل سید جلال

کد خبر: 1060734

تیم فوتبال پرسپولیس که عنوان نایب قهرمانی فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا را یدک می‌کشد در نخستین دیدار فصل جدید در شرایطی به برتری رسید که هنوز در استفاده کردن از موقعیت‌هایش مشکل دارد.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین بازی خود در لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا از ساعت ۱۹ امروز چهارشنبه در گوا هند به مصاف الوحده امارات رفت که این دیدار با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. سیدجلال حسینی (۴۱) برای پرسپولیس گل زد.

یحیی گل محمدی که تیمش با عنوان نایب قهرمانی فصل گذشته وارد فصل جدید شده است در این دیدار حامد لک، امید عالیشاه (۷۰ عیسی آل کثیر)، سیدجلال حسینی، حسین کنعانی زادگان، احمد نورالهی، مهدی ترابی (۹۰ علی شجاعی)، میلاد سرلک، احسان پهلوان، وحید امیری، شهریار مغانلو (۷۷ کمال کامیابی نیا) و سیامک نعمتی را به میدان فرستاد.

در نیمه اول سرخپوشان تلاش زیادی کردند تا دروازه تیم الوحده را باز کنند و اکثر زمان بازی را در اختیار داشتند اما در زدن ضربات آخر یا بی دقت بودند و یا بدشانس تا تنها یک بار موفق به باز کردن دروازه حریف شوند.

TmujKi9Kh2Sk

سیدجلال حسینی بازهم با گل سه امتیازی اش کمک حال پرسپولیس شد

با این حال در دقیقه ۴۱ این دیدار پس از چند رفت و برگشت توپ این سیدجلال حسینی بود که به ضربه‌ای دقیق و فنی دروازه حریف را باز کرد تا سرخپوشان در بهترین زمان ممکن به گل برسند و با پیروزی راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم پرسپولیس هر چند بخش عمده زمان بازی را به حفظ نتیجه اختصاص داد اما بازهم صاحب فرصت‌های خیلی خوبی برای افزایش تعداد گل‌هایش داشت اما همان ضعفی که در لیگ برتر این تیم را آزار می‌دهد در این دیدار هم به چشم آمد و بازیکنان مختلف نتوانستند از موقعیت‌هایی که داشتند به گل برسند.

یحیی گل محمدی که امیدوار بود تیمش در نخستین دیدار فصل جدید با تعداد گل‌های بیشتری الوحده امارات را شکست دهد با به میدان فرستاد عیسی آل کثیر به دنبال رسیدن به این هدف بود اما سرخپوشان بازهم در تمام کردن کار مشکل داشتند.

i0SkdGP52KBr

مهدی ترابی در این دیدار تلاش زیادی کرد تا برای تیمش گل بزند اما موقعیت‌هایش به ثمر ننشست

پرسپولیس که در نیمه دوم هم چند موقعیت خوب برای افزایش تعداد گل‌هایش داشت با همان روشی که در لیگ به برتری می‌رسید یک بر صفر الوحده را شکست داد تا خطر به تساوی رسیدن در این گونه بازی‌ها همچنان ادامه داشته باشد.

تیم‌های گوا هند و الریان قطر دیگر حریفان پرسپولیس در مرحله مقدماتی این مسابقات هستند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت