مافیا علیه تیم پرسپولیس

کد خبر: 1111856

در این فصل هم تیم پرسپولیس با حواشی و کارشکنی های زیادی روبه رو شده است.

به گزارش گل کوچیک، تیم پرسپولیس در این فصل با مشکلات زیادی روبه رو بوده است. مشکلاتی که بعد از روی کار آمدن دولت جدید و ورود حمید سجادی به وزارت ورزش بیشتر شد. تیم پرسپولیس در حالی با مشکلات شدید مالی مواجه است که دو بار به فینال لیگ قهرمان رسیده و درآمد دلاری کسب کرده است. هواداران تیم پرسپولیس به شدت نسبت به عملکرد سرپرست تیم پرسپولیس معترض هستند در حالیکه وزیر ورزش با قدرت از صدری حمایت می‌کند. تیم پرسپولیس پس از گذشت 6 هفته از مسابقات لیگ برتر همچنان اسپانسری برای خود پیدا نکرده است.

تیم پرسپولیس پس از 5 سال قهرمانی و نمایش مقتدر در لیگ چگونه به این روز افتاد؟ از خروج بازیکنان بزرگ گرفته و ورود صدری در راس کار به جای سمیعی تا نداشتن اسپانسر و سرانجام مشکلات داوری عجیب و غریب در بازی‌های لیگ برتر برابر حریفان. این موضوعاتی است که ذهن هواداران را به سمت این می برد که انگار نیرو و دست های پشت پرده ای در کار است تا سرخپوشان نتیجه نگیرند.

باشگاه دولتی هستیم و مجبور بودیم که یک مزایده برگزار کنیم. به این دلیل طول کشید که باید یک قیمت کارشناسی در می‌آوردیم و اسناد مزایده را در اختیار همه قرار می‌دادیم. مزایده ما یکی دو هفته پیش به پایان رسید و برنده‌ای نداشت. " این صحبت های صدری سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در برنامه تلویزیون است. سوال اینجاست اگر ما باشگاه دولتی هستیم و مجبور به برگزاری مزایده بودیم چرا استقلال مجبور به برگزاری مزایده نبود؟ و نه های وب و نه ایده پروران با مزایده کارگزار استقلال نشده اند. این وسط یا صدری دروغ می گوید یا سجادی برای استقلال تخلف کرده است.

در حالیکه می توان با فهم همین موضوع که استقلال بدون برگزاری مزایده کارگزار انتخاب کرده است، فهمید که برگزاری مزایده یک شو و دروغ عمدی بوده است، پی برد. با این حال برای اطمینان بیشتر می توانید ماده 27 قانون برگزاری مناقصات را بخوانید که از همان ابتدا با یک گزارش توجیهی می توان ترک تشریفات کرد، کاری که به عمد انجام نشد تا وقت پرسپولیس تلف شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها