دستیار سابق مورینیو جانشین محرم نویدکیا شد+عکس

کد خبر: 1157206

نشریه پرتغالی تحلیلی در زمینه مربیگری مورایس در سپاهان نوشت.

 ژوزه مورایس دستیار سابق مورینیو شب گذشته به صورت رسمی سکان هدایت سپاهان را برعهده گرفت تا جانشین محرم نویدکیا شود.

نشریه «observador» پرتغال در این زمینه، نوشت: ژوزه مورایس که دستیار ژوزه مورینیو در اینترمیلان، چلسی و رئال مادرید بود، با سپاهان از لیگ برتر ایران قراردادی سه سال امضا کرد.

yXz5JBW9QdiH

مورایس با 4 قهرمانی در کارنامه اش پا به ایران گذشته تا پنجمین عنوان قهرمانی اش را کسب کرد. دستیار سابق مورینیو در قامت مربیگری دو بار قهرمان کره جنوبی در فصل های 2018/19 و 2019/20 و قهرمان لیگ عربستان با الهلال در فصل 2020/21، علاوه بر این قهرمان سوپرجام عربستان سعودی در فصل 2014/15 شده است.

مورایس در آخرین ماجراجویی اش در لیگ عربستان که برای مدت کوتاه 3 ماهه حضور داشت موفق شد جام قهرمانی را در پایان فصل بالای سرش ببرد.

روایت رسانه پرتغالی از نقش ساپینتو در انتخاب مورایس روی نیمکت سپاهان

رسانه پرتغالی از نقش سرمربی جدید استقلال در انتخاب مورایس به عنوان مربی سپاهان پرده برداشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، ژوزه مورایس دستیار سابق مورینیو شب گذشته به صورت رسمی سکان هدایت سپاهان را برعهده گرفت تا جانشین محرم نویدکیا شود.

در همین رابطه سایت «noticiasaominuto» از نقش ریکاردو ساپنتو سرمربی جدید استقلال در انتخاب شدن مورایس روی نیمکت سپاهان پرداخت و نوشت: ریکاردو ساپینتو پیشنهاد سپاهان را برای مربیگری رد کرد و این امر باعث شد تا مسئولان باشگاه ایرانی به سوی مورایس سوق داده شوند.

lrPzPzwqxOD2

ژوزه مورایس بعد از دوران مربیگری پرفراز و نشیب خود این بار ایران را برای ماجراجویی جدیدش انتخاب کرد. پاسخ منفی ساپینتو به سپاهان را می توان دلیل اصلی انتقال مورایس به ایران دانست.

ساپینتو هفته گذشته به صورت رسمی جانشین فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال شد. قرارداد مورایس با سپاهانی 3 ساله است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها