کی روش: توجهی به حاشیه ها نداریم

کد خبر: 1181270

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان این که تمرکزش بر روی آماده‌سازی پرقدرت این تیم برای حضور در جام‌جهانی است گفت: مردم ایران بهترین پاسخ را به کمپین حذف تیم ملی از جام‌جهانی خواهند داد.

کی روش: توجهی به حاشیه ها نداریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان این که تمرکزش بر روی آماده‌سازی پرقدرت این تیم برای حضور در جام‌جهانی است گفت: مردم ایران بهترین پاسخ را به کمپین حذف تیم ملی از جام‌جهانی خواهند داد.

کارلوس کی روش در حاشیه تمرین عصر امروز شنبه تیم ملی فوتبال ایران به آخرین وضعیت این تیم اشاره کرد و گفت: برای حمایت هایی که از تیم ملی دارید تشکر می کنم. امروز در فاصله ۳۰ روز تا شروع مسابقات ما هم مثل تمام تیم های دیگر با تمام انگیزه تلاشمان را می کنیم که برای جام جهانی قطر آماده شویم.

وی ادامه داد: این دوره جام جهانی کاملا متفاوت و منحصر به فرد است. بازیها در پاییز است و فرصت کمی برای آماده سازی خواهیم داشت. زمان بسیار کمی هست اما می خواهم از تمام مربیان، مدیران باشگاه ها و همه کسانی که بازیکنان را در اختیار قرار دادند تا بتوانیم سطح آمادگی مان را بالاتر برسانیم تشکر می کنم. ما داریم تلاش می کنیم که بتوانیم فاصله مان را با تیم های قدرتمند جهان کمتر کنیم./مهر

کارلوس کی روش در مورد حاشیه هایی که این روزها برای تیم ملی ایران و حذف از جام جهانی ساخته بودند گفت: سؤال اصلی این نیست که آیا ما به مسائلی که حواس ما را پرت می‌کند توجه می‌کنیم، سؤال اصلی این است که چه کسانی به این مسائل توجه می‌کنند چون این صحبت‌ها برای ما معنایی ندارد.

وی در مورد وضعیت حریفان تیم ملی در جام جهانی هم گفت: اصلا نیاز نیست چیزی من به اسم تیم انگلیس اضافه کنم چرا که الان هم آنها تیم بزرگی هستند. بازیکنان بسیار خوبی دارند و نام بسیار بزرگی در فوتبال جهان هستند. برای ما افتخار و لذت خواهد بود که برابر تیم ملی انگلیس بازی می کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به سوال دیگری در مورد کمپین حذف ایران گفت: همانطور که الان شنیدید در مورد انگلیس صحبت کردم. تمرکزم روی جام جهانی است و به مسائل حاشیه ای کاری نداریم. می دانم که اکثریت مردم ایران چه جوابی به این کمپین خواهند داد. می دانیم که مردم ایران عاشق تیم ملی هستند و دوست دارند که تیم ملی را در قطر ببینند. چون طرف این کمپین من نیستم اجازه بدهید که دیگران در موردش صحبت کنند.

کارلوس کی روش ادامه داد: ما نگرانی نداریم. چالش هایی داریم که به دنبال ایجاد راهکارهای مناسب برای این چالش ها هستیم. ما مسائل و سردردهای بسیار بزرگی داریم. تنها مسئله ای که باید روی آن تاکید کنیم تشکر از باشگاه ها، مربیان و مدیرانی است که به خاطر تیم ملی از خودگذشتگی می کنند. تمام توان مان را خواهیم گذاشت که بازیکنان را به بهترین شکل ممکن برای حضور در جام جهانی آماده کنیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها