واکنش مورایس به اعتراضات ساپینتو به داوری

کد خبر: 1199859

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: ساپینتو می‌تواند نظر متفاوتی داشته باشد، اما وقتی داور سوت می‌زند، همه باید به تصمیماتش احترام بگذارند.

واکنش مورایس به اعتراضات ساپینتو  به داوری

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: ساپینتو می‌تواند نظر متفاوتی داشته باشد، اما وقتی داور سوت می‌زند، همه باید به تصمیماتش احترام بگذارند.

ژوزه مورایس در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و استقلال که به برتری 2 بر یک طلایی‌پوشان انجامید، اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم که لبخند را روی لب شما (خبرنگاران) می‌بینم. یک بازی رقابتی تماشا کردیم که شدت و کیفیت بیشتری نسبت به دیدار رفت داشت. بازی سختی بود که بتوانیم آن را مدیریت و کنترل کنیم. استقلال از لحاظ تیمی و بازیکن، قدرت مناسبی داشت و بازی خوبی ارائه کرد.

وی در مورد فرصت‌های گلزنی دو تیم در این مسابقه بیان کرد: اگر اشتباه نکنم، ما فرصت اول را برای گلزنی داشتیم. استقلالی‌ها موقعیت دیگری داشتند که پیام نیازمند توانست آن را مهار کند و همانجا با خودم گفتم بازی راحتی نخواهیم داشت. خیلی خوشحالم که بازیکنان را از لحاظ مدیریت بازی در این شرایط، کنترل مسابقه و استفاده از شانس‌ها برای تغییر در بازی بسنجم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تحلیل بازی آبی‌ها خاطرنشان کرد: استقلال یک خط پنج نفره شامل وینگرها و سه مدافع داشت که تلاش می‌کردند بازی را از داخل ببندند و عرصه را بر ما تنگ کنند. آنها می‌توانستند ضدحملات زیادی به وجود بیاورند و خود را در موقعیت‌های خوبی قرار بدهند.

مورایس در ادامه تصریح کرد: در نیمه دوم توانستیم ساختار بازی را عوض کنیم و در ضدحملات خودی نشان بدهیم. آن می‌خواستند توپ را از طریق مدافعان کناری به وسط زمین منتقل کنند و ضدحمله بزنند. بیشتر موقعیت‌های استقلال از ارسال‌ها و توپ سوم بود که توانستیم آن را کنترل کنیم.

وی درباره اعتراض ریکاردو ساپینتو به اعلام پنالتی به سود سپاهان در دقایق تلف‌شده عنوان کرد: من داور نیستم، اما تصاویر را دیدم و اگر داور بودم، می‌گفتم خطا رخ داد، چون لمس صورت گرفت. در این بازی‌ها گاهی نتایجی اتفاق می‌افتد که اگر تیم‌مان عقب باشد و پیروز نشویم، شاید برای ما قابل قبول نباشد. مربی حریف می‌تواند نظر متفاوتی داشته باشد، اما وقتی داور سوت می‌زند، همه باید به تصمیماتش احترام بگذارند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه داور هم ممکن است مرتکب اشتباه شود، گفت: با این حال خطا واضح بود و نمی‌توانیم آن را اشتباه بدانیم. نیامده‌ام درباره مسائل حاشیه‌ای صحبت کنم. دو تیم بازی خیلی خوبی ارائه کردند و موقعیت‌هایی به دست آوردند. ما هم در بازی‌های گذشته فرصت یک پنالتی را داشتیم که نمی‌گوییم شبهه‌ای داشته است و از آن گذشتیم. اگر آن موقعیت را داشتیم، می‌توانستیم نتیجه دیگری رقم بزنیم. با این حال باید نتایج فعلی را بپذیریم.

مورایس در واکنش به درخواست خبرنگاران برای اعلام لیست ورودی و خروجی سپاهان اظهار داشت: ما 20 بازیکن داریم که روی کار خود تمرکز کرده‌اند. همچنین اگر بازیکن باکیفیتی باشد و برای ما کار کند، به او فکر می‌کنیم. الان در موقعیت خرید و فروش بازیکنان هستیم و نمی‌توانیم درباره آن صحبت کنیم. زمان زیادی باقی نمانده است و باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

«اگر الان همه چیز را بگوییم، دیگر هیچ سورپرایزی نمی‌ماند که بخواهیم بقیه را با آن غافلگیر کنیم!»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: بخشی از این کار، پنهان بودن آن است. برخی بازیکنان سپاهان فرصت بازی کمتری داشتند و شاید شانس بازی کردن را در تیم دیگری پیدا کنند. ما با روی باز آماده هستیم تا صحبت کنیم و به‌صورت دوطرفه به نتیجه کامل برسیم. تا زمانی که نتیجه‌ای منعقد نشده است، صحبت نمی‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به حمایت طرفداران این تیم بیان کرد: وقتی از هتل به سمت ورزشگاه می‌آمدیم، هواداران زیادی را دیدیم که با اشتیاق از ما حمایت می‌کردند. از آنها بابت این انرژی که به ما منتقل می‌کنند، واقعاً تشکر می‌کنم. آنها نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند، اما از تلویزیون به ما انرژی می‌دهند. به هواداران تبریک می‌گویم. به نظرم آنها انرژی، انگیزه و حمایت لازم را برای این پیروزی به ما دادند و شانس برتری ما را بالا بردند. این هواداران بدانند که به فکرشان هستیم./تسنیم

انتهای پیام/

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها