جدول لیگ برتر فوتبال با یکه‌تازی سپاهان

کد خبر: 1205053

سپاهان اصفهان با غلبه بر ذوب‌آهن و بهره‌ای که از شکست پرسپولیس مقابل هوادار برد، با سایر مدعیان قهرمانی لیگ برتر فاصله گرفت.

جدول لیگ برتر فوتبال  با یکه‌تازی سپاهان

سپاهان اصفهان با غلبه بر ذوب‌آهن و بهره‌ای که از شکست پرسپولیس مقابل هوادار برد، با سایر مدعیان قهرمانی لیگ برتر فاصله گرفت.

دو سوم از مسابقات لیگ برتر فوتبال در فصل 02-1401 امروز (سه‌شنبه) با برگزاری سه دیدار به پایان رسید و شرایط همچنان بر وفق مراد سپاهان ادامه یافت.

طلایی‌پوشان با برتری مقابل ذوب‌آهن در دربی اصفهان، امتیازات خود را به عدد 42 رساندند و با سه امتیاز اختلاف نسبت به سرخابی‌های پایتخت، در صدر جدول ماندنی شدند. پرسپولیس و استقلال با 39 امتیاز و بر حسب تفاضل گل، در رتبه‌های دوم و سوم ایستادند. گاندوها که ششمین شکست خود را در این فصل تجربه کردند، با 20 امتیاز در جایگاه سیزدهم جای دارند و تنها هشت امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارند.

مس کرمان نیز بر نساجی غلبه کرد تا 18 امتیازی شود و فاصله خود را با دو تیم قعرنشین نفتی به شش امتیاز برساند. صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان نیز با یک امتیازی که از هم گرفتند، 12 امتیازی شدند و حالا در رده‌های پانزدهم و شانزدهم جای دارند. پیروز این مسابقه به فرصتی طلایی برای بقا دست می‌یافت، اما هر دو تیم چنین بختی را از دست دادند و کاری دشوار برای بقا پیش رو می‌بینند.

نتایج کامل دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر به شرح زیر است:/تسنیم

پیکان صفر - استقلال 2

ملوان بندرانزلی یک - گل‌گهر سیرجان 2

تراکتور تبریز صفر - آلومینیوم اراک صفر

پرسپولیس صفر - هوادار یک

مس رفسنجان یک - فولاد خوزستان صفر

مس کرمان 2 - نساجی مازندران یک

نفت مسجدسلیمان صفر - صنعت نفت آبادان صفر

سپاهان اصفهان 2 - ذوب‌آهن اصفهان یک

جدول رده‌بندی لیگ برتر در زیر آمده است:

14011125172257685270638510

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها