خداحافظی نکونام از سرمربیگری فولاد

کد خبر: 1206193

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران در پی برتری تیمش مقابل الفیصلی عربستان از سمت خود کناره‌گیری کرد.

 خداحافظی نکونام از سرمربیگری فولاد

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران در پی برتری تیمش مقابل الفیصلی عربستان از سمت خود کناره‌گیری کرد.

فولاد ایران عصر امروز (دوشنبه) با برتری یک بر صفر مقابل الفیصلی عربستان، برای اولین بار در تاریخ خود راهی مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شد.

با وجود این پیروزی شیرین، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی از سمت خود استعفا کرد که مشخص نیست مدیران باشگاه فولاد، چه واکنشی نسبت به این موضوع نشان می‌دهند.

فولاد روز پنجشنبه در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان به میدان خواهد رفت و باید ببینیم وضعیت نیمکت این تیم در مسابقه آتی چگونه خواهد بود./تسنیم

 نکونام: احترام مربیگری‌ام حفظ نشد، دیگر روی نیمکت فولاد نخواهم بود

سرمربی فولاد ایران در پی برتری مقابل الفیصلی عربستان گفت، با شرایط سختی که در یک ماه گذشته داشته تصمیم گرفته است دیگر در فولاد مربیگری نکند.

جواد نکونام در نشست خبری پس از دیدار الفیصلی عربستان - فولاد ایران که با پیروزی یک بر صفر فولاد همراه بود، اظهار داشت: بابت پیروزی تیمم در این مسابقه خیلی خوشحال هستم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم. آنها سنگ تمام گذاشتند و خیلی زحمت کشیدند. این برد حداقل حق آنها بود و فولاد بسیار خوب و بابرنامه بازی کرد. بازی تحت کنترل ما بود و موقعیتی به حریف ندادیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان فولاد توانستند کاری را انجام بدهند که می‌خواستند و به آن باور داشتند، تصریح کرد: باور داشتیم یکی از تیم‌های خوب آسیا هستیم و خواستن، جسارت و بزرگی ما، این مسئله را در زمین نشان داد. البته در خیلی از شرایط شاید قابل مقایسه با سایر تیم‌ها نباشیم. این برد را به هواداران، بازیکنان و مخصوصاً مهندس ابراهیمی (مدیرعامل شرکت فولاد) تقدیم می‌کنم که برای فولاد خوزستان واقعاً زحمت کشیده و خیلی چیزها به ما یاد داده است.

سرمربی فولاد با بیان اینکه یک انسان حرفه‌ای است، گفت: من زندگی خودم را می‌گذارم؛ چون به فوتبال و فولاد علاقه دارم. شاید درست نباشد الان چنین چیزی را بگویم، اما این آخرین بازی من برای فولاد بود و دیگر روی نیمکت فولاد نخواهم بود. دلیل این تصمیم، شرایط سختی بود که در یک ماه گذشته برای من فراهم شد و تصمیم گرفتم دیگر مربیگری نکنم. چون خودم، خانواده‌ام، شخصیتم و احترام برای تیم و بازیکنانم را بیشتر از هر چیزی دوست دارم.

نکونام با تأکید مجدد بر اینکه آخرین بازی خودش را در فولاد خوزستان تجربه کرده است، خاطرنشان کرد: بازی بعدی مقابل هر تیمی که باشد، روی نیمکت فولاد نخواهم بود. دو جام به دست آوردم و در دو لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتم. تیمم، بازیکنانم و همه کسانی که با من هستند، با این افتخارات لیاقت احترام بیشتری دارند. به‌خاطر احترام مربیگری که در یک ماه اخیر حفظ نشد، این آخرین بازی من بود و در دیدار بعدی روی نیمکت فولاد نخواهم بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها