پایان رویای آسیایی شاگردان خمس با حذف زودهنگام

کد خبر: 1240286

تیم فوتبال تراکتور با شکست سه بر یک برابر شارجه امارات از صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باز ماند.

پایان رویای آسیایی شاگردان خمس با حذف زودهنگام

تیم فوتبال تراکتور ایران در جریان مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان شارجه امارات بود که این دیدار در نهایت با برتری سه بر یک تیم اماراتی به پایان رسید.

گل: شاهین عبدالرحمان در دقیقه ۲۵  و کامارا در دقیقه ۸۴ و کایو(پنالتی) در دقیقه ۹۰ برای شارجه و هاشم‌نژاد در دقیقه  ۸۵ برای تراکتور.

کارت زرد: عبدالباسیط در دقیقه ۳۵ و شاهین عبدالرحمان در دقیقه ۷۷ از شارجه.

کارت قرمز:

ترکیب تراکتور: حسین پورحمیدی، مهدی شیری، شجاع خلیل زاده (۷۲ هاشم‌نژاد)، صفا هادی (۷۲ سیامک نعمتی)، گوستاوو، آلوارو خیمنز (۸۲ مهدی حسینی)، امیرحسین حسین‌زاده، ریکاردو آلوز، محمد قنبری، سعید کریم آذر و عارف آقاسی.

ترکیب شارجه: عادل الحوسنی، حسن صالح، شاهین عبدالرحمن، کایو لوکاس فرناندز، محمد عبدالباسط (مجید سرور)، میرالم پیانیچ، خالد الظنحانی، ماجد راشد، لوان پریرا، عثمان کامارا، کاستاس مانولاس.

شرح گل:

 در دقیقه ۲۵، سفیدپوشان شارجه صاحب ضربه کرنر شدند و در ادامه روی ارسال پیانیچ، شاهین عبدالرحمان با یک ضربه سر دروازه تراکتور را باز کرد.

در دقیقه ۸۴: روی اشتباه مدافعان تراکتور کامارا درون محوطه جریمه تراکتور به توپ رسید و با یک شوت پای راست گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۵: روی ارسال بلند درون محوطه جریمه تراکتور توپ به مهدی هاشم‌نژاد رسید و این بازیکن هم با یک ضربه سر دروازه شارجه را باز کرد.

در دقیقه ۹۰: بعد از اعلام پنالتی به سود شارجه توسط داور، کایو با استفاده از این فرصت گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها