مگوایر یکی از بهترین مدافعان دنیا می شود

کد خبر: 855992

کاسپر اشمایکل، دروازه بان لسترسیتی، معتقد است که هری مگوایر، هم تیمی انگلیسی اش، یکی از بهترین مدافعان دنیا در یک دهه آینده خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، مگوایر که فصل گذشته نمایش های بسیار خوبی برای لسترسیتی ارائه داد، یکی از ارکان اصلی خط دفاعی انگلیس در جام جهانی 2018 بود و کمک کرد تا این تیم به جمع چهار تیم پایانی رقابت ها راه پیدا کند.

همین نمایش های خوب باعث شد تا باشگاه های مختلفی از جمله منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن او اقدام کند اما باشگاه لسترسیتی اعلام کرد که تمایلی برای فروش او ندارد. اشمایکل هم معتقد است با توجه به مسیر رو به پیشرفت مگوایر، شایعات در مورد رفتن او به باشگاه های بزرگتر هم افزایش خواهد یافت.

او به خبرنگاران گفت:" من فکر نمی کنم امسال، سال او باشد. فکر می کنم این دهه، دهه او خواهد بود. در 10 سال آینده یا بیشتر، وقتی او به اوج برسد، یکی از بهترین مدافعان دنیا خواهد بود.

او تقریبا همه ویژگی هایی که از یک مدافع انتظار دارید، دارد. او یک بازیکن استثنایی است؛ بسیار باهوش. او می تواند یک پاس را از قبل ببیند و توپ را بگیرد. او از نظر جاگیری بسیار باهوش است. او یک ضربات آزاد خیلی خوب است؛ چه روی دروازه خودی و چه روی دروازه حریف. او فصل گذشته بهترین بازیکن لستر بود و این همه چیز را در مورد سطح بازی فصل قبل او می گوید."

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت