شایعه دوپینگ مهاجم استقلال واقعیت دارد؟

کد خبر: 927134

روح الله باقری، مهاجم استقلال درباره شایعاتی که پیرامون او منتشر شده، گفت: بنده اصلا تست دوپینگ نداده ام، چگونه برخی می‌گویند نتیجه دوپینگ من مثبت آمده است؟

سایت رسمی باشگاه استقلال: روح الله باقری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره شایعاتی که پیرامون او منتشر شده، گفت: من صبح با پیام‌های زیادی که دریافت کردم متوجه این موضوع شدم. می‌توانید از آقایان ستوده و نوروزی و کمیته ضد دوپینگ سوال کنید که من اصلا تست دوپینگ نداده ام و چگونه برخی می‌گویند نتیجه دوپینگ من مثبت آمده است؟

وی در ادامه صحبت‌های خود افزود: عدم حضور من در ترکیب استقلال به دلیل تصمیم کادرفنی است و من به این تصمیم احترام می‌گذارم و هر زمان که صلاح بدانند با تمام توان برای پیراهن استقلال به میدان می‌روم و در غیر این صورت نیز در تمرینات شرکت می‌کنم و برای تیم آرزوی موفقیت دارم. شایعه‌ی دوپینگ مهاجم استقلال او را عصبی کرد

مهاجم تیم فوتبال استقلال در بخش بعدی صحبت‌های خود، تصریح کرد: من به هیچ وجه اهل مصاحبه کردن نیستم و به همین دلیل یک رسانه تصمیم گرفته به این شکل برایم حاشیه درست کند. با مدیر برنامه‌های خود و یک وکیل مشورت نهایی را انجام می‌دهم و قطعا از این رسانه شکایت خواهم کرد تا دوباره دست به چنین اقداماتی نزند. قطعا با حضور در کمیته اخلاق و کمیته انضباطی از رسانه‌هایی که این اخبار را منتشر کردند، شکایت خواهم کرد. باقری در بخش پایانی صحبت‌های خود خاطر نشان کرد: امیدوارم هر چه سریعتر کمیته ضد دوپینگ اعلام کند که این بازیکن که مخفف نام او ر. ب. است، چه کسی است؟ زمانیکه این کمیته نام مخفف اعلام می‌کند یعنی تصمیم ندارد نام کامل را بگوید و نباید برخی رسانه‌ها با بد اخلاقی با آبروی دیگران بازی کنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت