علیرضا حقیقی به قید وثیقه آزاد شد

کد خبر: 927270

معاون ورزشی استقلال گفت: پس از درگیری علیرضا حقیقی با من ماموران کلانتری ونک به مجموعه ورزشی انقلاب آمده و او را بازداشت کردند.

انتخاب: معاون ورزشی استقلال گفت: پس از درگیری علیرضا حقیقی با من ماموران کلانتری ونک به مجموعه ورزشی انقلاب آمده و او را بازداشت کردند.

بر اساس شنیده‌ها از یک منبع آگاه، علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان که امروز در مجموعه ورزشی انقلاب با علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال درگیر شده بود و با ضرب و شتم او راهی کلانتری شده بود با قید وثیقه آزاد شد. گفته می‌شود در این درگیری بینی علی خطیر دچار شکستگی شده است.

«علی خطیر» روز چهارشنبه با اشاره به درگیری اش با «علیرضا حقیقی» دروازه بان اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به اینکه باشگاه استقلال مشکلاتی برای زمین فوتبال داشت، ما زمین مجموعه ورزشی انقلاب را تا پایان فصل اجاره کردیم. با یک شرکت پیمانکاری که در زمینه احیای زمین‌های چمن فعالیت می‌کند، قرارداد همکاری بستیم تا با تجهیز چمن ورزشی مجموعه ورزشی انقلاب تمرینات آماده سازی استقلال بعد از نوروز ۹۸ به این محل منتقل شود. وی افزود: عصر امروز شرکت مذکور ماشین آلات و تجهیزات خود را به مجموعه ورزشی انقلاب آورده بود و من نیز برای نظارت به این محل رفته بودم که مشاهد کردم علیرضا حقیقی با مربی اش در حال تمرین کردن هستند. من در حال عبور از زمین چمن و رفتن به سمت ماشین آلات بودم که دیدم مربی دروازه بان اسبق تیم ملی سمت من آمد و گفت: امروز تردد اینجا زیاد و شلوغ است. معاون ورزشی استقلال خاطر نشان ساخت: من در پاسخ حرف‌های او گفتم این زمین را باشگاه استقلال اجاره کرده است و می‌خواهیم به زودی احیای زمین را آغاز کنیم. وی، اما گفت: این محل در اجاره علیرضا حقیقی است. خطیر ادامه داد: با لحن محترمانه‌ای به مربی علیرضا حقیقی اعلام کردم اشتباه می‌کنید، این محل را باشگاه استقلال اجاره کرده است. دروازه بان اسبق تیم ملی که چند متر آن طرف‌تر ایستاده بود به سمت من آمد و با حالت بی ادبانه‌ای حرف‌هایی را بر زبان آورد و با سر محکم به بینی ام کوبید. وی اعلام کرد: حراست محترم مجموعه ورزشی انقلاب وارد ماجرا شد و به علیرضا حقیقی اعتراض کرد که شما حق ورود به زمین چمن مجموعه را نداشتید. معاون ورزشی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا خبر بازداشت علیرضا حقیقی درست است یا خیر؟، تصریح کرد: ماموران کلانتری ونک به باشگاه انقلاب آمده و حقیقی را بازداشت کردند. اطلاع یافتم که او به دادسرا احضار شده است. وی افزود: نکته درد آور این است که برخی از بازیکنان به واسطه درآمد‌هایی که دارند، احساس قدرت کاذب می‌کنند. این بازیکنان فکر می‌کنند هرکاری دلشان خواست، می‌توانند انجام دهند. به طور حتم تا پایان این ماجرا را پیگیری می‌کنم. قوانین قضایی جمهوری اسلامی ایران به گونه‌ای است که اجازه نخواهند داد چنین ناهنجاری‌هایی در جامعه گسترش پیدا کند. خطیر در پایان گفت: تا دقایقی دیگر راهی اتاق عمل می‌شوم تا بینی ام را که از چند جا شکسته است، مورد جراحی قرار دهم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت