فیلمبرداری کولینا از پرچم‌های سرخابی+عکس

کد خبر: 933104

سرمربی تیم ملی فوتبال امید تماشاگر دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس شد.

خبرگزاری فارس: زلاتکو کرانچار سرمربی تیم ملی فوتبال امید به همراه تونچی مربی گلر‌های تیم امید تماشاگر دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس شد.

*ایرج عرب و سهند حبیب زاده از پرسپولیس د. جایگاه ویژه حضور دارند. مصطفی کواکبیان نماینده مجلس هم در ورزشگاه آزادی حضور دارد.

* حسین عسگری و فریدون اصفهانیان در جایگاه ویژه حضور دارند.

  • حسین ماهینی مدافع پرسپولیس که دوران نقاهت را می‌گذراند در جایگاه ویژه حضور دارد. در کنار وی محمد انصاری دیگر غایب این روز‌های پرسپولیس هم در ورزشگاه حضور پیدا کرد.

پیر لوئیجی کولینا قبل از حضور روی سکو‌ها در اتاق VAR حضور پیدا کرد و بعد از دیدار با فغانی از سکو‌ها تماشاگر بازی شد. کولینا هنگام نشستن روی سکو‌ها متوجه تشویق تماشاگران نمی‌شد، ولی با درخواست مترجم ایتالیایی برای تماشاگران دست تکان داد.

*ووریا غفوری که به دلیل مصدومیت مسابقه امروز را از دست داده است با لباس شخصی در ورزشگاه حاضر شد و به هنگام گرم کردن بازیکنان با محسن ربیع خواه صحبت کرد.

* با وجود اینکه بار‌ها اعلام شد که تماشاگران بدون بلیت وارد استادیوم نشوند، اما با وجود پر شدن ظرفیت استادیوم همچنان هواداران دو تیم در حال ورود به ورزشگاه هستند. روی سکو‌های طبقه دوم هم شاهد هستیم تماشاگران به صورت ایستاده دیدار دو تیم را تماشا می‌کنند.

*هنگامی که شفر در کنار خط ایستاده بود تا بازیکنان استقلال راهی رختکن شوند پرسپولیسی‌ها نسبت به وی موضع گرفتند، اما سرمربی استقلال در حالی که شال خود را به تماشاگران نشان می‌داد به این حرکت پرسپولیسی‌ها به این شکل واکنش نشان داد.

* هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس درست در لحظه آغاز بازی پرچم‌های بزرگی را باز کردند که این موضوع واکنش کولینا را در پی داشت. داور سرشناس فوتبال جهان بعد از باز شدن پرچم‌های قرمز و آبی از این صحنه‌ها فیلمبرداری کرد.

*پیش از آغاز بازی به احترام جانباختگان حادثه سیل در استان‌های مختلف یک دقیقه سکوت انجام شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت