تماشاگر ویژه دیدار تیم‌های پرسپولیس - استقلال +عکس

کد خبر: 933108

سرپرست کمیته داوران و رئیس دپارتمان داوری برای دقایقی پشت در قسمت VIP ورزشگاه آزادی معطل شدند چرا که به آنها اجازه ورود به این قسمت داده نشد.

خبرگزاری فارس: تیم‌های پرسپولیس و استقلال از ساعت ۱۶ در دربی ۸۹ به مصاف هم رفتند که حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانید.

* مصطفی کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد.

برخی از هواداران به خاطر نداشتن بلیت به ورزشگاه راه داده نشدند و مجبور بودند به خانه‌های خود برگردند.

* علیرضا سهرابی سرپرست کمیته داوران و داود رفعتی رئیس دپارتمان داوری قصد حضور در VIP ورزشگاه آزادی را داشتند اما به آنها این اجازه داده نشد و به همین دلیل تا دقایقی بعد از آغاز دربی پشت در جایگاه ویژه ماندند.

* محمد انصاری مدافع مصدوم تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد.

* به دلیل درگذشت عده‌ای از هموطنان کشورمان در حادثه سیل بازیکنان پرسپولیس با بازوبند مشکی در دربی حاضر شدند.

بعد از دقایقی که رفعتی توانست وارد VIP ورزشگاه آزادی شود اما سهرابی کماکان پشت در ماند و اجازه حضور در جایگاه ویژه را پیدا نکرد.

* کولینا رئیس کمیته داوران فیفا از دقایقی با بازی با تلفن همراهش عکسبرداری کرد.

در پی اعتراض هواداران استقلال به علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس، این دروازه‌بان لحظاتی با داور پشت دروازه به صحبت مشغول شد.

فرزند بازیکن جنجالی در عکس یادگاری/ تشویق مهمان ویژه دربی

فرزند خردسال گادوین منشا در عکس تیمی بازیکنان استقلال تهران حاضر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه آزادی آغاز شد حاشیه‌های این بازی را در پی می‌خوانید:

*پیر لوئیجی کولینا رئیس کمیته داوران فیفا وارد ورزشگاه آزادی شد و در جایگاه ویژه کنار زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فوتبال امید قرار گرفت.

*حرکات تکنیکی گادوین منشأ و پاتوسی شور خاصی را بین هواداران استقلال به وجود آورد. نکته قابل توجه رفتار وینفرد شفر سرمربی این تیم بود که از هواداران خواست استقلال را از همان دقایق ابتدایی تشویق کنند.

* گادوین منشأ همراه با فرزند خود وارد زمین شد تا کودک خردسال این بازیکن که از پرسپولیس به استقلال آمده است در عکس تیمی حاضر شود. علی علیپور مهاجم پرسپولیس همراه با فرزند خود در عکس تیمی سرخپوشان حاضر شد.

* گادوین منشأ که نیم فصل اول با پیراهن پرسپولیس در زمین مسابقه حضور داشت سمت نیمکت این تیم نرفت تا نشان دهد مشکل او با برانکو ایوانکوویچ جدی است.

*سرمربیان هر دو تیم از همان زمان شروع مسابقه کنار زمین حاضر شدند تا نکات فنی را به شاگردان خود گوشزد کنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت