حواشی فوتبال/بازیگر سینما تماشاگر ویژه بازی استقلال +عکس

کد خبر: 952694

2 تن از هنرپیشه‌های استقلالی و معروف سینمای ایران برای تماشای بازی شاگردان استراماچونی در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

خبرگزاری فارس: دو تیم استقلال و فولاد خوزستان از ساعت 17 امروز به مصاف هم رفتند که این بازی در حال حاضر با تساوی بدون گل در جریان است.

* هدایت‌الله ممبینی رئیس کمیته داوران در ورزشگاه آزادی حاضر است و این بازی را از نزدیک تماشا می‌کند.

* ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مسعود معینی، علی موسوی و ابراهیم تقی‌پور سه پیشکسوت آبی‌های تهران تماشاگر این بازی هستند.

* نوید محمدزاده هنرپیشه سرشناس سینمای ایران برای تماشای اولین بازی خانگی استقلال در ورزشگاه استقلال حاضر شد.

*مهدی ماهانی،دیگر هنرپیشه سینما نیز برای تماشای این بازی در ورزشگاه حاضر شد

* جواد نکونام از عملکرد بازیکنان تیمش راضی نیست و با فریادهای خودش با آنها صحبت می‌کند.

* وقت‌کشی‌های بازیکنان فولاد در 20 دقیقه اول بازی باعث شد که داور مسابقه در نهایت به دروازه‌بان ای تیم کارت زرد بدهد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌* ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آندراه استراماچونی سرمربی استقلال تهران در کنار زمین نسبت به وقت‌کشی‌های بازیکنان فولاد واکنش نشان می‌دهد و در چند صحنه نیز در صحبت با داور چهارم معتقد بود که داور باید به بازیکنان حریف کارت زرد بدهد.

استراماچونی بی تاب کنار خط!

هواداران تیم استقلال پیش از شروع بازی با فولاد نکونام را مورد تشویق قرار دادند.

دیدار تیم های استقلال و فولاد خوزستان از ساعت 19 در شرایطی آغاز شده است که مسئولان برگزاری بازی نظم خاصی را در کنار زمین حکمفرما کرده و اجازه حضور افراد متفرقه را به هیچ شخصی ندادند. حتی عکاسان حاضر در کنار زمین نیز باید در جایگاهی که برای آنها تهیه شده مستقر شوند.

* آرش برهانی مهاجم سابق استقلال دقایقی قبل از شروع بازی وارد جایگاه ویژه شد و مورد تشویق هواداران این تیم قرار گرفت.

*باشگاه استقلال اعلام کرد که حضور تماشاگران در این بازی به صورت رایگان صحت ندارد و تماشاگران با بلیت وارد استادیوم شده اند.

* پیش از شروع مسابقه به همت کمیته پیشکسوتان استقلال از مسعود معینی و سید علی موسوی تقدیر شد.

*هنگامی که جواد نکونام وارد زمین شد تماشاگران استقلال با شعار جواد لالیگایی وی را تشویق کردند. سرمربی فولاد هم به سمت تماشاگران رفت و برای آنها دست تکان داد. همچنین استراماچونی به سمت نکونام رفت و برخورد گرمی با وی داشت.

* جواد زرینچه، ووریا غفوری و علی کریمی نفراتی بودند که قبل از شروع بازی با نکونام خوش و بش کردند.

* مترجم مورد نظر استراماچونی( یوسف دانشیار) روی نیمکت استقلال نشسته است.

* آندره آ استراماچونی در همان دقایق ابتدایی مسابقه کنار خط بالا و پایین می پیرید و برای هدایت بازیکنانش بی تابی می کرد. هواداران استقلال هم یکصدا با شعار «استرا» مربی ایتالیایی را مورد تشویق قرار دادند.

دیدار دو تیم بدون گل در جریان است.

خرابی گیت‌های الکترونیکی و تکرار مشکلات بازی پرسپولیس برای هواداران مسئولان انتظامی حاضر در ورزشگاه آزادی از تماشاگران استقلال درخواست کرد تماشاگرانی برای این دیدار بلیت در اختیار ندارند ورزشگاه آزادی را ترک کنند.

تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر امروز (پنجشنبه) از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد خوزستان خواهد بود.

* هواداران تیم استقلال برای ورود به ورزشگاه سردرگم شده و پشت گیت‌های الکترونیکی تجمع کرده بودند.

* گیت‌های الکترونیک ورزشگاه آزادی همانند بازی پرسپولیس و پارس دچار مشکل شده است. تعداد زیادی از هواداران استقلال هم مثل هواداران پرسپولیس در هفته گذشته بدون بلیت وارد ورزشگاه شدند.

* جایگاه ورودی خبرنگاران در ورزشگاه آزادی در این دیدار تغییر کرده و در جایگاه ورودی خبرنگاران هم گیت نصب کردند. خبرنگاران امروز در دو مرحله بازرس بدنی شدند.

* سامانه فروش بلیت الکترونیکی بازی با ایراد روبه‌رو بود و اکثر هواداران استقلال در تهیه بلیت با مشکل مواجه شدند.

* پس از گذشت دقایقی از ورود هواداران استقلال به استادیوم و حل مشکل گیت‌ها کنترل خاصی از سوی مسئولان انتظامی ورزشگاه به عمل آمد و تماشاگران استقلال با کدملی و پرینت بلیت خود اجازه حضور در گیت‌ها دارند.

با اعلام مسئولان یگان امنیتی ورزشگاه تماشاگرانی که برای این دیدار بلیت ندارند اجازه ورود به ورزشگاه را ندارند و از آنها درخواست شد هرچه زودتر ورزشگاه را ترک کردند.

خوشحالی جالب گلزن و مربی استقلال/ باقری و قائدی مصدوم شدند

بعد از گل تیم فوتبال استقلال گلزن و مربی این تیم خوشحالی جالبی با یکدیگر انجام دادند. در دقیقه 51 مسابقه فرشید اسماعیلی روی ارسال شجاعیان گل اول استقلال را به ثمر رساند که همین گل باعث شد تا عمر دانسی دستیار استراماچونی با خوشحالی به وسط زمین برود! علیرضا فغانی هم با دیدن این حرکت مربی استقلال به وی کارت زرد نشان داد. بعد از این اتفاق اسماعیلی نزد دانسی مربی تیمش رفت و خوشحالی مشترکی را با حرکات دست با وی انجام داد.

* فرشید باقری به دلیل مصدومیت جای خود را به مسعود ریگی داد تا ریگی اولین بازی خود ر در این فصل برای آبی پوشان انجام بدهد.

* در دقیقه 55 بازی استراماچونی به شدت به فغانی اعتراض کرد که داور بازی برای چند ثانیه با سرمربی استقلال به صحبت پرداخت.

*هواداران استقلال در نیمه دوم چند بار علیه رقیب سنتی خود موضع گرفته و شعارهایی در جهت کری خوانی با پرسپولیسی ها سر دادند.

*مهدی قائدی در دقیقه 81 بازی مصدوم شد و آرش رضاوند به جای وی وارد زمین شد. قائدی در شرایطی جای خود را به رضاوند داد که در گوشه ای از زمین دراز کشیده بود و تیم پزشکی استقلال مشغول مداوای وی شد.

دیدار دو تیم با تک گل اسماعیلی به سود فولاد در جریان است.

شعار علیه وزیر و رزش و فغانی/ اعتراض شدید استرا ماچونی

هواداران استقلال بعد از تساوی در دقیقه 96 علیه وزیر ورزش و داور مسابقه شعار سر دادند. بعد از اینکه فولاد خوزستان در دقیقه 96 گل مساوی را زد تماشاگران عصبانی استقلال به شدت علیه وزیر ورزش و همچنین علیرضا فعانی داور مسابقه شعار دادند و حتی به فغانی فحاشی کردند.

* برخی تماشاگران به داخل زمین بطری پرتاب کردند!

* علی خطیر هنگام خارج از جایگاه مورد اعتراض هواداران قرار گرفت و به او گفتند یک هافبک هجومی نتوانستید برای این تیم بگیرید!

* برخی بازیکنان استقلال از شدت ناراحتی وسط زمین افتادند.

* جواد نکونام از بازیکنانش خواست به سمت هواداران فولاد بروند و از آنها تشکر کنند.

* استراماچونی به شدت به داور معترض شد و با نشان دادند ساعت دستی اش به شدت به فغانی معترض شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت