حواشی دربی ۹۰/مورد عجیب دربی نود/ دردسر خوشحالی یک تماشاگر پرسپولیس در VIP

کد خبر: 955420

دربی پایتخت در حالی آغاز شد که صندلی‌های زیادی از ورزشگاه آزادی خالی مانده است.

خبرگزاری مهر: دربی نودم پایتخت در حالی از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه آزادی آغاز شد که بیش از ۳۰ درصد ظرفیت تماشاگران در طبقه دوم ورزشگاه خالی ماند.

این در حالی است که دیدار بین دو تیم در سال های اخیر معمولا هواداران زیادی را به ورزشگاه آزادی می کشاند.

مدیرعامل پرسپولیس غایب بزرگی بازی با استقلال!

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به عدم تخصیص بلیت به این باشگاه از سوی استقلال در ورزشگاه آزادی حضور نخواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: «محمد حسن انصاری فرد با توجه به اتفاقاتی که برای باشگاه پرسپولیس رقم زده شد و در اعتراض به تضییع حق پرسپولیس در دربی برای تماشای بازی در ورزشگاه حضور پیدا نمی کند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با وجود آنکه در ادوار مدیریتی خود چه در پرسپولیس و چه در فوتسال و باشگاه راه آهن، همواره برای تماشای بازی‌ها در ورزشگاه حضور پیدا می‌کرد و حتی در رختکن تیم‌های تحت مدیریت خود حاضر می‌شد، در واکنش به اتفاقات روی داده این حرکت را انجام داد.

محمد حسن انصاری فرد این حرکت را در اعتراض به عدم رعایت حقوق باشگاه انجام داد که بخشی از آن در قالب عدم تخصیص سهمیه بلیت برای باشگاه نمایان شد.

وی اعلام کرد: این حرکت همچنین به نشانه احترام به عوامل مرتبط با باشگاه چون هیات مدیره، اعضای تیم، کارکنان، رسانه‌ها، عوامل اقتصادی و همکار و به ویژه پیشکسوتان پرسپولیس است که در اختیار داشتن بلیت این مسابقه، حداقل خواسته‌ای بود که باید تامین می‌شد، اما کار شکنی‌های صورت گرفته مانع از آن شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس البته لحظه به لحظه پیگیر اخبار و حوادث داخل ورزشگاه از وضعیت هواداران تا شرایط تیم است اما از سوی دیگر در حال بررسی دلایل اتفاق رقم زده شده برای پرسپولیس خواهد بود. عدم حضور مدیر عامل در ورزشگاه برای این بازی، بیانگر تصمیم جدی باشگاه است تا هم به پرسپولیس احترام کامل گذاشته شود و هم کلیه حقوق آن، محترم شمرده شود.»

حضور ویلموتس در میانه زمین و خوش‌و‌بش با بازیکنان استقلال و پرسپولیس سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از آغاز دربی ۹۰ با بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس خوش‌و‌بش کرد.

مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر، در اقدامی جالب به میانه زمین آمد و با بازیکنان دو تیم خوش‌و‌بش کرد.

ویلموتس پس از حضور در زمین به سمت نیمکت دو تیم و گابریل کالدرون و استراماچونی رفت و با این دو مربی و نیمکت‌نشینان دو تیم خوش‌و‌بش کرد.

همچنین پیش از آغاز بازی و در پی درگذشت عماد صفی‌یاری، کودک شش ساله و خردسال در دیدار هفته گذشته پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان، بازیکنان دو تیم یک دقیقه سکوت کردند.

حاشیه شهرآورد 90|حرکت عجیب خلیل زاده و فحاشی به مدافع پرسپولیس/جنجال در CIP بعد از پنالتی

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تماشاگران تیم استقلال را به سکوت فراخواند. در اوایل مسابقه تیم های استقلال و پرسپولیس هنگامی که این بازیکن و تبریزی بر سر توپ جدال داشتند هواداران استقلال علیه مدافع پرسپولیس موضع گرفتند که خلیل زاده با حرکت دست استقلالی ها را به سکوت فراخواند.این حرکت خشم طرفداران استقلال را در پی داشت و استقلالی ها یکصدا علیه بیرانوند فحاشی کردند.

* بعد از خراب شدن پنالتی کریمی شجاع خلیل زاده حرکاتی انجام داد که موعود بنیادی فر یک تذکر جدی به مدافع پرسپولیس داد.

* اتفاق عجیب تر بعد از خراب شدن پنالتی کریمی در جایگاه سی آی پی رخ داد، هنگامی که چند طرفدار پرسپولیس در این جایگاه خوشحالی کردند هواداران استقلال که درست در پایین این جایگاه قرار داشتند به شیشه های این جایگاه کوبیدند و همین موضوع باعث شد تا ماموران نیروی انتظامی وارد جایگاه شوند.

*هواداران تیم پرسپولیس بعد از دفع پنالتی توسط بیرانوند وی را به شدت تشویق کردند.

*در نیمه اول استراماچونی در چند نوبت در کنار خط به تصمیمات کمک داور اول بازی اعتراض کرد.

نیمه اول با نتیجه بدون گل در جریان است.

مظفری:پنالتی درست نبود اما ضربه باید تکرار می‌شد

کارشناس داوری فوتبال ایران در مورد پنالتی استقلال در دربی توضیحاتی را ارائه کرد.

نوید مظفری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص پنالتی اعلام شده در دقیقه 26 دربی امروز شهر تهران گفت: این پنالتی به اشتباه اعلام شد اما به علت اینکه بیرانوند پیش از زدن ضربه به بیرون حرکت کرد باید ضربه پنالتی تکرار می‌شد و دروازه‌بان پرسپولیس اخطار می‌گرفت.

دردسر خوشحالی یک تماشاگر پرسپولیس در VIP

تماشاگر پرسپولیس بعد از مهار پنالتی استقلال توسط علیرضا بیرانوند از جایگاه VIP بیرون برده شد!

به گزارش خبرنگار مهر، در نیمه اول بازی پرسپولیس و استقلال، آبی پوشان صاحب یک ضربه پنالتی شدند که علیرضا بیرانوند آنرا مهار کرد.

بعد از این اتفاق یک تماشاگر پرسپولیسی که در جایگاه VIP حضور داشت، به شدت خوشحالی کرد. این خوشحالی واکنش تماشاگران استقلال که در پایین جایگاه ویژه مستقر بودند را در پی داشت و خواستار اخراج این هوادار شدند!

مسئولان حراست ورزشگاه که شرایط را خوب ندیدند به سرعت این هوادار قرمز پوش را از این جایگاه بیرون بردند!

شکسته شدن سر مدافع پرسپولیس و اعتراض پیاپی بازیکنان به داور هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در چند نوبت علیه مدافع استقلال شعار سر دادند.

دیدار دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس در دربی 90 پایتخت از هفته چهارم لیگ برتر امروز (یکشنبه) از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد.

* در دقایق اول بازی کالدرون به خاطر بی‌دقتی شاگردان خود در دستورات تاکتیکی به شدت عصبانی شد و بر سر آنها فریاد کشید.

* سیاوش یزدانی مدافع استقلال در دقیقه 10 این بازی با جونیور مهاجم برزیلی پرسپولیس دچار درگیری لفظی شد و همین موضوع کافی بود تا هواداران پرسپولیس علیه مدافع آبی پوشان شعار سر دادند.

* هواداران استقلال در جواب شعار هواداران پرسپولیس علیه شجاع خلیل‌زاده شعار دادند.

* پس از اینکه علی کریمی در دقیقه 28 نتوانست از روی نقطه پنالتی دروازه پرسپولیس را باز کند، بازی با حواشی زیادی همراه شد. نیمکت و کادرفنی استقلال و در راس آنها روزبه چشمی به شدت به داور بازی اعتراض کردند و اعتقاد داشتند به خاطر خروج زودهنگام بیرانوند در زدن ضربه باید پنالتی تکرار می‌شد.

* هواداران استقلال به عوامل حاضر در قسمت CIP که با پیراهن قرمز حضور داشتند اعتراض کردند و خواستار ترک آنها از آن قسمت شدند.

* در دقیقه 38 بازهم شاهد درگیری بازیکنان دو تیم بودیم که این‌بار محمدحسین کنعانی‌زادگان از پرسپولیس و مرتضی تبریزی از استقلال در متن این درگیری بودند. این اتفاق تنش را در قسمتی از سکوهای استقلال زیاد کرد و هواداران استقلال علیه بازیکنان پرسپولیس شعار سر دادند و پرسپولیسی‌ها هم در پاسخ به اقدام هواداران استقلال برای آنها دست تکان دادند.

* هواداران استقلال پس از درگیری بازیکنان دو تیم به سمت بازیکنان پرسپولیس سنگ پرتاپ کردند که همین موضوع باعث شد سر کنعانی‌زادگان شکسته شود که با وساطت وریا غفوری موضوع ختم به خیر شد.

*پس از سوت پایان بازی در نیمه اول زمانی که بازیکنان، زمین را به داخل رختکن ترک می‌کردند، استراماچونی سرمربی استقلال به سمت موعود بنیادی فر داور مسابقه رفت و به او اعلام کرد پنالتی باید تکرار می‌شد.

بازیکنان دو تیم به دفعات به دوران بازی اعتراض کرده و با هر اتفاق سمت آنها می‌رفتند.

بهت طرفداران استقلال بعد از گل پرسپولیس/جنجال و درگیری در زمین

هواداران تیم استقلال بعد از گل تیم پرسپولیس بهت زده به مسابقه نگاه کردند.

در دقیق0 60 بازی استراماچونی از قائدی خواست تا آماده حضور در زمین شود که استقلالی ها به همین دلیل بازیکن جوان تیمشان را تشویق کردند.

*برخورد وحید امیری با عارف غلامی در دقیقه 67 با اعتراض هواداران استقلال رو به رو شد.

* در دقیقه 80 مسابقه محسن کریمی و علی دشتی وارد زمین شدند. طرفداران استقلال بعد از گل پرسپولیس بهت زده به مسابه نگاه می کردند.

* تماشاگران پرسپولیس بعد از گل تیمشان اقدام به تشویق ایسلندی کردند.

*بعد از اخراج علی کریمی از زمین بازیکنان استقلال این بازیکن را به سرعت به بیرون از زمین بردند.

* در دقیقه 1+90 بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند. سیاوش یزدانی و داریو شجاعیان با سیامک نعمتی درگیر شده و همین موضوع باعث شد تا نیمکت نشینان دو تیم وارد ماجرا شوند.

دیدار دو تیم با یک گ به سود پرسپولیس در جریان است.

زد و خورد بازیکنان استقلال و پرسپولیس/ کریم باقری ناجی شد!

بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس در وقت‌های تلف شده بازی با یکدیگر دچار درگیری شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار استقلال و پرسپولیس در حالی که تا دقیقه ۹۲ به سود پرسپولیس در جریان بود، با خطای سیاوش یزدانی روی سیامک نعمتی به جنجال کشیده شد. بعد از درگیری کوچک این دو بازیکن، فرشاد احمدزاده هافبک تعویضی پرسپولیس با داریوش شجاعیان بازیکن استقلال درگیر شد و کار به زد و خورد کشید تا جایی که دیگر بازیکنان هم وارد این درگیری شدند.

کریم باقری مربی پرسپولیس خیلی زود خودش را به این معرکه رساند و بازیکنان تیمش را با داد و فریاد و حتی برخورد با سرخپوشان، از این درگیری دور کرد.

بنیادی فرد داور بازی بعد از فروکش کردن درگیری ها به فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی و عارف غلامی بازیکن استقلال که روی نیمکت بود کارت زرد نشان داد. غلامی بعد از این حرکت به نشانه اعتراض برای داور دست زد.

شعار استقلالی‌ها علیه وزیر ورزش و فتحی/سر هوادار پرسپولیس را شکستند

در پایان دربی 90 تعداد زیادی از هواداران استقلال علیه مسعود سلطانی‌فر و فتحی شعار سر دادند و خواهان تغییرات در استقلال شدند. در دقایق پایانی دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس بهزاد غلامپور، مربی استقلال از شدت عصبانیت به بطری کنار زمین لگد زد.

* در وقت‌های اضافه جیمی‌جامپی وارد زمین شد و به سمت علیرضا بیرانوند رفت. ماموران انتظامی بلافاصله وی را بازداشت و به بیرون از زمین هدایت کردند.

* در دقیقه 96 مهدی ترابی تصور کرد که بازی تمام شده و ضربه‌ای به زیر توپ زد که داور بخاطر این صحنه به وی کارت زرد نشان داد.

* بعد از سوت پایان بازی کریم باقری به سمت بیرانوند رفت و او را در آغوش گرفت.

* استراماچونی، سرمربی استقلال در پایان بازی برخورد گرمی با مهدی ترابی داشت و پس از آن بلافاصله به رختکن رفت.

* پرسپولیسی‌ها در پایان بازی در میانه میدان به جشن و پایکوبی مشغول شدند که بیراوند نقش پررنگی در این جشن داشت.

* محمد دانشگر در پایان بازی در گوشه‌ای از زمین نشست و گریه کرد.

* علیرضا بیرانوند به سمت بازیکنان استقلال رفت و به تک‌تک آنها دست داد.

* فرشاد احمدزاده به سمت محمد دانشگر رفت و وی را از زمین بلند کرد.

* برخی از هواداران شعارهایی را علیه فتحی، مدیرعامل استقلال سردادند. آنها با سردادن شعار «فتحی حیا کن، استقلال را رها کن» خواستار جدایی وی از استقلال شدند.

* تعدادی از هواداران استقلال در پایان بازی شعارهایی علیه وزیر ورزش سر دادند که علت این کار مشخص نبود.

* سر یک هوادار از استقلال و یک هوادار از پرسپولیس شکست که تیم پزشکی به درمان آنها پرداخت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت