جلالی: هجوم بازیکنان به داور یک تاکتیک است!/نکونام: علیه بعضی‌ها افشاگری می‌کنم

کد خبر: 963657

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان نسبت به نحوه گل خوردن‌های تیمش انتقاد کرد.

خبرگزاری ایسنا: مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال گل گهر در نشست خبری پس از شکست تیمش برابر فولاد خوزستان حاضر شد و اظهار کرد: تیم ما در طول هفته برنامه‌ریزی مناسبی داشت و بهترین برنامه‌ها را در تمرین‌ها اجرا کردیم. جالب است در بازی که به حریف موقعیت ندادیم، بازنده باشیم.

وی ادامه داد: ما در دیدار با پدیده و سپاهان هم نباید می‌باختیم. روی گل‌هایی که خوردیم کار کرده بودیم که حریف نتواند از این راه به گل برسد. روی اتفاقات پیش پا افتاده گل خوردیم. شبانه‌روزی برای تیم زحمت می‌کشیم و افراد مختلفی را به تیم آوردم. ما حتی روی ضدحمله‌ها هم برنامه داشتیم ولی وقتی دستورات در زمین پیاده نمی‌شوند چه کاری انجام دهند.

جلالی افزود: البته باید به ظرفیت تیم نگاه کنیم. ما نمی‌توانیم کارهای پیچیده برای تیم بگذاریم و باید کارهای ساده را مرور کنیم. من یک حرف هم با کمیته داوران دارم؛ وقتی کوچکترین سوتی زده می‌شود، بازیکن‌ها به سرش می‌ریزند، یک نوع تاکتیک است و این مسئله روی داورهای جوان تاثیر می‌گذارد. داور باید یک پنالتی برای ما می‌گرفت اما این کار را نکرد و من از او راضی نیستم.

سرمربی فولاد اضافه کرد: در ۲ بازی اخیر، ۳ گل روی اشتباهات بچگانه خوردیم. من بارها به تیمم گوشزد کرده بودم که روی ضربات ایستگاهی، ۲ نفر پشت محوطه باشند اما امروز روی همین غفلت گل خوردیم. من نسبت به تیم ناامید نیستم زیرا می‌بینیم که تاثیرات تمریناتم در بازی مشخص است.

جلالی: هجوم بازیکنان به داور یک تاکتیک است!

قلعه‌نویی: بازی با استقلال یک فینال است/ وزیر و وکیل نداریم که حمایتمان کند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: از سازمان لیگ درخواست کردیم که بازی ما را عقب بیندازند و بازی را به روز دوشنبه بیندازند ولی سازمان لیگ پشت ما نیست و ما وزیر و وکیل نداریم که حمایتمان کند.

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل استقلال اظهار داشت: بازی فردا یک فینال زودرس است و دو تیم شرایط خوبی دارند. امیدوارم دیدار خوبی را شاهد باشیم.در چند بازی که در این سالها استقلال و سپاهان انجام دادند، هواداران راضی بودند و نوع بازی دو تیم بسته نیست و هر دو تیم می‌خواهند فوتبال تمیز و باز را نشان بدهند. من چند بازی استقلال را دیدم و آنها به دنبال این نیستند به هر طریق نتیجچه را بگیرند.

*حضور استراماچونی و دنیزلی به فوتبال ما اعتبار می‌دهد

وی افزود: بازی ما و پیکان یک بازی خوب در جام حذفی بود. من به فرکی تبریک می‌گویم و فوتبال خوبی انجام دادند و فوتبال ما به این نوع رفتارها نیاز دارد. استقلال با استراماچونی کاملا یک تیم خوب و تاکتیکی شده است. حضور استراماچونی و دنیزلی به فوتبال ما اعتبار می‌دهند. استراماچونی در بحران به استقلال آمد و تیم خوبی را سخت.

*از بازیکنانم گلایه دارم

قلعه نویی اظهار داشت: ما هم تیمی هستیم که فوتبال خوبی به نمایش می‌گذاریم. فقط یک گله از بازیکنانم دارم که توپ‌های بالای 90 درصد را گل نمی‌کنند. شاید حق با بازیکنانم باشد ولی ما درخواست داشتیم بعد از بازی با نفت و بلاتکلیفی یک بازی حذفی برای ما گذاشتند که باعث تحلیل ما شد.

*وزیر و وکیل نداریم که حمایتمان کند

وی ادامه داد:بعد از بازی با پیکان هم فرصت ریکاوری نداشتیم. ما از سازمان لیگ درخواست کردیم که بازی ما را عقب بیندازند و بازی را به روز دوشنبه بیندازند ولی سازمان لیگ پشت ما نیست و ما وزیر و وکیل نداریم که حمایتمان کند! هر تیمی فردا میانه میدان را در دست بگیرد می‌تواند نتیجه را به سود خود رقم بزند.

*بازی فردا فینال زودرس لیگ است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا بازی فردا برای بازیکناش متفاوت است یا خیر گفت: یکسری بازی ها برای برخی مربیان و بازیکنان متفاوت است. مثلا بازی بعد از استقلال مقابل نساجی باید انگیزه بازیکنان را بالا ببریم. همانطور که گفتم بازی فردا فینال زودرس است و کمتر در لیگ به وجود می‌آید که تیم‌ها چنین بازی‌هایی داشته باشند.

*نتیجه بازی فردا هم برای ما مهم است هم استقلال

وی در خصوص شانس قهرمانی تیم‌ها گفت: فعلا زود است در این خصوص حرف بزنیم. 4-5 تیم هستند که تلاش می‌کنند. فردا نتیجه بازی خیلی مهم است، هم برای ما و هم استقلال. 10 هفته پیش استقلال شرایط متفاوتی داشت ولی الان به جمع مدعیان رسیده است.

* تلاش می‌کنیم یک بازیکن را به بازی فردا برسانیم

سرمربی سپاهان در خصوص وضعیت بازیکنان تیمش برای بازی فردا گفت: تیم ما کامل است، فقط یک بازیکن است که تیم پزشکی ما در تلاش است او را به بازی فردا برساند.

* از بازیکنام خواستم فقط به فکر اجرای وظایف باشند

قلعه‌نویی ادامه داد: ما باید فوتبال را فوتبال گونه نگاه کنیم و رفتار حرفه‌ای خودمان را ارائه کنیم. از بازیکنانم هم خواسته ام وظایفی که کادر فنی می‌خواهد را اجرا کنند.بقیه مسائل تاکتیکی و در جریان مسابقه است.

* در بازی سال قبل تاکتیکی به استقلال نباختیم

وی در خصوص اینکه فکر می‌کند نتیجه بازی فردا در دقایق پایانی مشخص می‌شود چون در بازی فصل قبل پاتوسی باعث شکست سپاهان در دقیقه آخر شد گفت: ما برای تمام دقایق بازی برنامه داریم.در بازی قبلی هم که شما به آن اشاره کردید حرکت فردی باعث شد به استقلال ببازیم. آن حرکت انفرادی پاتوسی باعث شد تا استقلال برنده شود وگرنه آن گل تاکتیکی نبود.

* تیم‌های من هیچ وقت رویایی نبودند

خبرنگاری گفت عده‌ای می‌گویند تیم استراماچونی را با تیم رویایی استقلال زمان تحت هدایتش مقایسه می‌کنند که قلعه‌نویی گفت: تیم‌ من رویایی نبود. تیم‌های من اصلا رویایی نیستند و من فقط وظایفی داشتم که در استقلال آن را انجام دادم.

*دیگر خواسته‌ای از طرفداران سپاهان ندارم

وی در پایان در خصوص حضور تماشاگران در بازی برای حمایت از سپاهان گفت: من از هواداران سپاهان دیگر هیچ خواسته‌ای ندارم. این تیم هم مال آنها است و خودشان می‌دانند که بیایند یا نیایند. من حتی از خبرنگاران هم گله دارم. در کنفرانس خبری قبلی در بازی با پیکان 90 درصد آقایان حتی به سالن کنفرانس نیامدند ولی امروز که بازی مهم است سر و کله آقایان پیدا شده است! من دیگر در مورد هواداران صحبت نمی‌کنم، چه بیایند و چه نیایند حرفی نمی‌زنم. شاید ایراد از ما است که تماشاگران به ورزشگاه نمی‌آیند.

جلالی: هجوم بازیکنان به داور یک تاکتیک است!

نکونام: علیه بعضی‌ها افشاگری می‌کنم/ به مریدی سلام من را برسانید

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌گوید هافبک تاثیرگذار تیمش مدت‌هاست در تمرینات این تیم حاضر نشده است.

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از برتری ۲ بر صفر تیمش برابر گل گهر در نشست خبری این دیدار حاضر شد و اظهار کرد: به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم. با اینکه کمبود بازیکنان داشتیم، بازیکنانم تلاش زیادی کردند.

وی ادامه داد: تیمی که ۵ - ۴ - ۱ بازی می کنند، کار حریفش را سخت می کند. گل گهر می‌توانست شهرخودرو را ببرد زیرا بسته بازی می‌کنند و دل به بازی مستقیم و ضدحمله‌ها دارند. ما این را می‌دانستیم و به جز ابتدای نیمه دوم، فرصتی به آن‌ها ندادیم. در نیمه دوم آن‌ها بازتر شدند و ما هم تغییر تاکتیک دادیم و می‌توانستیم زودتر به گل دوم برسیم. از بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم به این روند ادامه دهیم.

نکونام در پاسخ به این سوال که زیبایی بازی همراه با بردن برایش اهمیت دارد یا نه، گفت: بازی با ذوب‌آهن خوب بازی کردیم و موقعیتی به حریف ندادیم اما اتفاقی نیفتاد. متاسفانه در فوتبال آمار، تعداد پاس و این داستان‌ها مد شده اما باید ببینیم ظرفیت تیم چقدر است. داور بازی امروز قضاوت خوبی داشت و در همه صحنه‌ها تصمیم درستی گرفت. نکته دیگر این است که افرادی در خوزستان حضور دارند که می خواهند این تیم بالا نباشند اما روزی می‌رسد نام آن ها را افشا می کنم. اگر ببینم ادامه پیدا کند، اسم آن‌ها را می گویم زیرا تا روزی که سرمربی فولاد هستم برای این تیم می‌جنگم.

سرمربی فولاد در خصوص پا به توپ نشدن بازیکنان تکنیکی‌اش توضیح داد: حسن بیت‌سعید ۲ یا ۳ حرکت تکنیکی انجام داد و می‌توانست زودتر گل بزند. تیمی که بازی مستقیم انجام می دهد و بسته بازی می کند باعث می‌شود که هافبک‌ها از تیم خارج شوند. امروز صابر حردانی و بیت‌سعید چند باز این کارها را انجام دادند اما بازی مستقیم حریف ما را سخت کرد. امیدوارم بازیکنانم ایوب والی را الگو قرار دارند زیرا او به معنای واقعی کاپیتان تیم است. او در تیم بزرگی می کند و من از او ممنونم.

او درباره این که سینا مریدی مدت‌ها است در ترکیب این تیم حضور ندارد تصریح کرد: شما اگر مریدی را دیدید، سلام من را به او برسانید.

نکونام در پایان درباره شعارهایی که علیه فولاد در این بازی در استادیوم شنیده شد، گفت: حرف مردم همیشه برای من مهم است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت