جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیستم

کد خبر: 978779

با برتری تیم فوتبال استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، آبی‌ها از همشهری رقیب امروز (یکشنبه) خود یعنی سپاهان سبقت گرفتند.

خبرگزاری تسنیم: هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز (یکشنبه) با برگزاری دو دیدار به پایان رسید.

شهر خودرو با برتری مقابل نفت مسجدسلیمان، با 35 امتیاز موقتاً به رتبه چهارم جدول صعود کرد، اما با پیروزی استقلال مقابل ذوب‌آهن، آبی‌پوشان با 36 امتیاز و گل زده بیشتر نسبت به سپاهان، به جایگاه سوم جدول صعود کردند تا شهر خودرو به رده پنجم جدول بازگردد.

سپاهان هم در دیدار مقابل پرسپولیس حاضر نشد تا به جایگاه چهارم جدول سقوط کند. پرسپولیس تا پیش از اعلام نتیجه این مسابقه توسط کمیته انضباطی، با 41 امتیاز و اختلافی چهار امتیازی نسبت به تراکتور، در صدر جدول قرار دارد که سه امتیاز احتمالی کمیته انضباطی به این تیم، اختلاف سرخپوشان را با سایر تیم‌ها بیشتر هم خواهد کرد.

نتایج دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

تراکتور 3 - سایپا یک پیکان یک - فولاد خوزستان 2 نساجی مازندران صفر - پارس جنوبی جم صفر صنعت نفت آبادان یک - گل‌گهر سیرجان 2 شاهین شهرداری بوشهر 3 - ماشین‌سازی تبریز یک شهر خودرو 2 - نفت مسجدسلیمان یک پرسپولیس - سپاهان (برگزار نشد) استقلال 2 - ذوب‌آهن اصفهان یک

جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال در زیر آمده است:

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیستم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت