تصاویر: ماسک بازیکنان پرسپولیس سوژه شد

کد خبر: 979617

بازیکنان پرسپولیس با ماسک بر روی صورت خود وارد ورزشگاه آزادی شدند.

خبرگزاری فارس: در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال کشور، پرسپولیس در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی مقابل شهرخودرو به میدان می‌رود.

بازیکنان پرسپولیس به دلیل شیوع ویروس کرونا با ماسک بر روی صورت وارد ورزشگاه شدند که همین موضوع سوژه رسانه‌ها شد.

تصاویر مربوط ورود سرخ پوشان به آزادی را مشاهده کنید.

حاشیه دیدار پرسپولیس و شهرخودرو| واکنش بیرانوند به عکس منتشرشده در فضای مجازی

دروازه‌بان تیم پرسپولیس نسبت به عکسی که از او در فضای مجازی منتشر شده واکنش نشان داد. دو تیم پرسپولیس و شهر خودرو از ساعت 18:30 دقیقه امروز در ورزشگاه آزادی و بدون حضور تماشاگر به مصاف هم خواهند رفت.

* با توجه به شیوع ویروس کرونا این بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود و همین مسأله باعث کاهش چشمگیر حضور مأموران انتظامی در ورزشگاه آزادی شده است. در حالی که در بازی استقلال مقابل ذوب‌آهن ورود خبرنگاران طبق روال قبلی انجام شد، اما برای مسابقه امروز با توجه به کاهش حضور مأموران انتظامی در ورزشگاه ورود خبرنگاران تنها در یک مرحله و همچنین بدون بازرسی بدنی چک می‌شد.

* جایگاه خبرنگاران که امروز به خاطر رعایت مسائل بهداشتی ضدعفوی یشده بود، به وسیله عوامل و دست اندرکاران ورزشگاه آزادی پلمپ شده بود و حدود دو ساعت پیش از آغاز مسابقه پلمپ آن برای حضور خبرنگاران باز شد.

* دو تیم فوتبال پرسپولیس و شهر خودرو در ساعت 17 وارد ورزشگاه شدند. هنگام پیاده شدن بازیکنان تیم پرسپولیس از اتوبوس علیرضا بیرانوند در واکنش به عکسی که از او در فضای مجازی منتشر شده بود به خبرنگاران و عکاسان گفت من در آن روز از یک بند ماسک برای قرار دادن آن روی صورتم استفاده کردم و نمی‌دانم چرا این مسأله سوژه شده است.

* تعدادی از بازیکنان تیم شهر خودرو پیش از آغاز تمرینات گرم کردن در زمین مسابقه حاضر شدند و به گفتگو با یکدیگر پرداختند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها