ماجرای سقوط میثاقیان از برج میلاد

کد خبر: 995582

مربی فوتبال کشورمان درباره ماجرای سقوط از برج میلاد و کوتاه کردن مو‌های بازیکن اسبقش توضیحاتی داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: روز گذشته علیرضا نیکبخت واحدی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران خاطره‌ای از کوتاه کردن موهایش با قیچی توسط اکبر میثاقیان نقل کرد. میثاقیان در واکنش به این موضوع اظهار داشت: زمانی که نیکبخت را پیدا کردیم، تنها ۱۷ سالش بود. سال ۷۷ یک بازی مقابل پاس تهران داشتیم. اواخر بازی نیکبخت را به زمین فرستادم و او نیز روند بازی را تغییر داد.

میثاقیان ادامه داد: روزنامه‌های ورزشی می‌نوشتند نام این بازیکن را به خاطر داشته باشید. همان سال پیش از آغاز بازی مقابل تیم فوتبال استقلال تهران در ورزشگاه آزادی به دنبال بازیکنان بودم تا شرح وظایفشان را در آن بازی به آن‌ها یادآوری کنم. اما نیکبخت را پیدا نمی‌کردیم. ناگهان متوجه شدم که در حال مرتب کردن موهایش است.

او ادامه داد: دیگر بچه‌های تیم به من گفتند که یک بخشی از موهایش را بافته و قایم کرده است. منتظر بودم آن قسمت از موهایش را ببینم تا کوتاه کنم. چند وقت بعد همان چیزی که نیکبخت روز گذشته گفت، انجام شد و موهایش را کوتاه کردم.

میثاقیان در بخش دیگری از صحبت‌هایش به ماجرای برج میلاد و وعده‌اش درباره پرت کردن خود از این برج درصورت سقوط راه‌آهن از لیگ برتر گفت: به همراه دستیارانم در راه‌آهن در حال بازگشت از تمرین در اتوبان بودم که از آن‌ها پرسیدم این چه چیزی است که دارند می‌سازند؟ آن برج نیمه کاره بود و اگر می‌دانستم در نهایت چه ارتفاعی خواهد داشت، چنین وعده‌ای نمی‌دادم.

او ادامه داد: یکی از مجریان برنامه‌های تلویزیونی از من پرسید اگر تیمت سقوط کرد چه می‌کنی؟ به او گفتم خودم را از برج میلاد می‌اندازم. آن سال بازی‌های پلی‌آف هم برای تیم‌های پایین جدولی برگزار می‌شد و شانس آوردیم. گفته بودم که اگر مدیر باشگاه من را نگه دارد، قطعا راه‌آهن را در لیگ نگه می‌دارم. ممکن نیست تیم پایین جدولی را مربیگری کنم و تیمم سقوط کند.

میثاقیان گفت: بعد‌ها که با همسرم و بچه‌ها از کنار برج میلاد رد می‌شدیم، از حرفی که زدم، ترسیدم. در آن زمان نگران سقوط تیمم بودم، اما از ۱۰۰ برج مختلف به من زنگ می‌زدند که بیا برج ما را هم تبلیغ کن. در مراسم افتتاحیه برج میلاد هم از من برای این مراسم دعوت کردند. خیلی از دوستانم به من گفتند بیا حرفت را پس بگیر، اما من به آن‌ها گفتم اگر چنین کاری کنم، بچه‌ها دلسرد می‌شوند و تیم به لیگ آزادگان سقوط می‌کند.

انتهای پیام/

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت