واکنش عجیب و غریب به افشای قرارداد ویلموتس!

کد خبر: 997157

وقتی امروز خبرنگاران از سخنگوی فدراسیون فوتبال سوال کردند چرا قرارداد ویلموتس را افشا نمی‌کنند، او پاسخ عجیبی داد.

واکنش عجیب و غریب به افشای قرارداد ویلموتس!

خبرآنلاین: ابهامات زیادی در قرارداد مارک ویلموتس وجود دارد. مهدی تاج، محمدرضا ساکت و امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون مثلث انتخاب این مربی بودند. مدت هاست رسانه ها خواهان شفاف سازی از سوی این سه نفر شده اند. تاج که در گفت و گوی اخیرش گفت ویلموتس سر ایران کلاه گذاشته. ساکت هم لام تا کام حرف نمی زند ولی امروز علوی سکوتش را در این باره شکست. وقتی خبرنگاران از سخنگوی فدراسیون فوتبال پرسیدند آیا قرار است قرارداد ویلموتس افشا شود، پاسخی تاریخی داد و گفت: «به این موضوع از دو منظر می‌توانم نگاه کنم و ترجیح می‌دهم در مورد هر دو منظر فعلا صحبتی نکنم!»

او ادامه داد: «در چند ماه اخیر شاهد بودید که قراردادی از یک مربی منتشر شد و چه اتفاقاتی بعد از آن افتاد. شاید بعضی بگویند این مربی با آن فرق می‌کند، آن مربی می‌خواست برگردد، اما این مربی برنامه‌ای برای برگشت ندارد، به طور کلی فضایی که در قراردادهای بین المللی حاکم است، فضای محرمانه است! شما راهکار ارائه بدهید که وقتی فدراسیون در مقابل یک قرارداد بین المللی که این همه در مورد آن بحث و نکته وجود دارد، معذوراتی دارد چه کار باید کرد. یک مربی یا اخراج می‌شود یا فسخ می‌کند.»

البته که ماجرای ویلموتس و استراماچونی کلا متفاوت بود. مربی ایتالیایی اعلام کرد به خاطر افشای قراردادش به استقلال برنمی گردد ولی ویلموتس فسخ کرد و رفت و شکایت کرد. کوچکترین بحثی هم درباره بازگشت او نبود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها