توهین به پرسپولیس با پلاک خودروها در اصفهان! +عکس

کد خبر: 1065295

بازی سپاهان - پرسپولیس طبق معمول و همانطور که انتظار می‌رفت خالی از حاشیه نیست.

ایلنا: دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان همیشه حساسیت های خاص خودش را داشته و این حسایست حواشی و مشکلاتی را در برهه‌های زمانی مختلف ایجاد کرده که تلاش برای تلطیف این فضا و خارج نشدنش از بعد رقابت ورزشی هم تا کنون نتیجه‌ای نداشته است.

از مشکلات ایجاد شده برای سرباز احمدی در لیگ هفتم که درگیر یک حادثه در ورزشگاه شد تا سنگ پراکنی هواداران دو تیم به یکدیگر در ورزشگاه آزادی که کار به دخالت بازیکنان و محرومیت آنها کشیده شد و حمله به خودروی چند عکاس و خبرنگار در اصفهان گوشه‌ای از اتفاقات ناخوشایند دیدارهای دو تیم در سال‌های اخیر بوده است.

با وجود وضعیت ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا و برگزاری دیدارها بدون تماشاگران بازهم این حواشی دست از سر این بازی بر نمی‌دارد و تصاویری از اصفهان منتشر می‌شود که علاقه مندان به فوتبال را بیش از هر زمان دیگری نسبت به تلطیف این فضا نا امید می‌کند.

تصاویری از اصفهان به دست ما رسیده که چند موتور سوار با قراردادن حروف توهین آمیز که در فضای مجازی علیه باشگاه پرسپولیس مطرح شده است روی پلاک وسایل نقلیه خود در سطح شهر به نوعی این پیام توهین آمیز را گسترش داده و قطعا این رفتارها قرار نیست از سوی افراطی های تیم مقابل بدون پاسخ بماند و این زنجیره رفتارهای غیر ورزشی در مجموع به زیان فوتبال و هواداری سالم از آن است.

AW4FkUo7z9bP

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت