واکنش ونگر به اعتراض هواداران آرسنال

کد خبر: 517131

سرمربی فرانسوی آرسنال به اعتراض هواداران تیمش واکنش نشان داد. با این حال سخنی درباره ماندن و یا جدایی از توپچی‌ها بر زبان نیاورد.

خبرگزاری ایسنا: دیلی استار نوشت: آرسنال در هفته سی و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی خود از نورویچ سیتی پذیرایی کرد و توانست با یک گل برابر این تیم به پیروزی برسد تا به رده سوم جدول رده بندی برگردد.
هواداران آرسنال از عملکرد آرسن ونگر راضی نیستند و با وجود آن که تیم آنها در این دیدار به پیروزی رسید، اما با در دست داشتن دست نوشته های خواستار برکناری آرسن ونگر از هدایت تیم خود شدند. سرمربی فرانسوی آرسنال به خواسته هواداران تیمش واکنش نشان داد و بعد از بازی، گفت: من همیشه به رای هواداران تیم احترام گذاشته‌ام اما متاسفم که نمی توانم همه را راضی و خشنود نگه دارم. من به کار خود ادامه می‌دهم و نهایت تلاشم را به کار می‌گیرم تا بتوانم این هواداران را راضی نگه دارم و این همه چیزی است که می توانم بگویم. او ادامه داد: احساس خشم و ناامیدی می‌کنم وقتی نمی توانم هواداران را راضی نگه دارم. من احترام زیادی برای باشگاه آرسنال و هواداران این تیم قائل هستم و نهایت تلاش خود را برای بزرگ کردن آرسنال به کار گرفته ام. آرسن ونگر دو سال دیگر با آرسنال قرارداد دارد و حاضر نشد در نشست خبری بعد از بازی درباره آینده خود سخن به میان آورد تا از همین الان بحث جانشین او داغ داغ شود. آرسنال با 67 امتیاز موقتا به رده سوم جدول رده بندی صعود کرد و اگر منچسترستیی در بازی این هفته خود به پیروزی برسد جایگاه دو تیم تغییر خواهد کرد.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها