لسترسیتی با انتقال «واردی» به آرسنال موافقت کرد

کد خبر: 529439

لسترسیتی، قهرمان لیگ برتر انگلیس، با انتقال «جیمی واردی» به آرسنال موافقت کرده درهمین حال او قبل از اینکه روز دوشنبه به همراه تیم ملی انگلیس به یورو ۲۰۱۶ سفر کند، به تست پزشکی آرسنال می رود.

خبرگزاری مهر: باشگاه «آرسنال» امیدوار است که تا دو روز آینده قرارداد جیمی واردی را نهایی کند.
این بازیکن ۲۹ ساله روز دوشنبه به همراه تیم ملی انگلیس برای بازی های یورو ۲۰۱۶ به فرانسه سفر خواهد کرد و مدیران توپچی های لندنی بی صبرانه خواهان نهایی کردن قرارداد وی قبل از آغاز این مسابقات، بعد از پرداخت ۲۰ میلیون پوند برای رضایتنامه اش، هستند.
«واردی» فصل قبل ۲۴ گل برای لستر سیتی به ثمر رساند تا باعث شود تیمش با ۱۰ امتیاز بیشتر از «توپچی ها» که تیم دوم بودند در لیگ برتر انگلیس اولین قهرمانی را کسب کند.
بعد از صعود لستر به لیگ برتر و نمایش خوب «واردی» برای «روباه ها» در خط حمله با گلزنی مقابل «آرسنال»، «چلسی»، «منچستر یونایتد» و «لیورپول»، او به عنوان بهترین بازیکن سال نام گرفت.
«واردی» توسط همان شرکتی معرفی شده است که «تئو وولکات» و «گدیون زلالم» ستاره های آرسنال، به همراه دو تن از آینده داران تیم جوانان «جی بکفورد» و «دنیل کرولی» معرفی شده بودند.
«جک ویلشر» هم تیمی انگلیسی «واردی» نقش بزرگی در ترغیب هموطنش برای پیوستن به «آرسنال» بازی کرده است و اینکه قرار است وی در یک آزمون پزشکی برای یکشنبه در آکادمی فوتبال آرسنال شرکت کند.
«آرسن ونگر»، سرمربی آرسنال، واردی را به عنوان مهاجم تراز اول مورد نیاز آرسنال تشخیص داده است اما خریدها در یک تابستان شلوغ ادامه خواهد داشت. همچنین «ونگر» تمایل به جذب یک هافبک دفاعی و یک مهاجم جوان دارد.
دیلی میل گزارش داده بعد از قرارداد «گرانیت ژاکا» دفاع وسط ۳۳ میلیون پوندی «بورسیا مونشن گلادباخ»، «واردی» دومین خرید آرسنال در این تابستان خواهد شد.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها