تساوی پرسپولیس و سپاهان در نیمه اول

کد خبر: 570196

مهم‌ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور بین دو تیم سپاهان و پرسپولیس در پایان نیمه اول با نتیجه تساوی به اتمام رسید.

خبرگزاری تسنیم: در ادامه هفته هفتم لیگ برتر، دو تیم سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر اصفهان از ساعت 17:30 به مصاف هم رفتند که نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

برای سپاهان احسان حاج‌صفی در دقیقه 22 و برای پرسپولیس امید عالیشاه در دقیقه 15 به گلزنی پرداختند.

ترکیب سپاهان اصفهان: لی اولیویرا، موسی کولی‌بالی، شجاع خلیل‌زاده، آرمین سهرابیان، علی هلیچی، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، احسان حاج‌صفی، مهرداد محمدی، رضا میرزایی و پدرو هنریکه.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، حسین ماهینی، احمد نورالهی، محسن مسلمان، علی علیپور، وحید امیری، امید عالیشاه و مهدی طارمی.

نیمه اول:

دقیقه 5: ارسال آرام احسان حاج‌صفی به داخل محوطه جریمه پرسپولیس بدون ایجاد فرصت خاصی به خارج رفت.

دقیقه 6: ارسال زمینی علی علیپور به دهانه دروازه به وحید امیری نرسید و توپ از سمت دیگر زمین به اوت رفت.

دقیقه 7: رضا میرزایی از سمت چپ، محسن ربیع‌خواه را از پیش رو برداشت و از زاویه بسته به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کرد که توپش به تور بیرونی دروازه سرخپوشان برخورد کرد.

دقیقه 13: ارسال امید عالیشاه از سمت راست روی دروازه سپاهان قبل از استفاده مهدی طارمی توسط اولیویرا مهار شد.

دقیقه 15: محسن مسلمان، ضربه کاشته از سمت چپ محوطه جریمه سپاهان را با یک پاس کوتاه برای فرار امید عالیشاه مهیا کرد. عالیشاه که در عرض می‌دوید، با یک شوت محکم با پای راست به سمت تیر اول، دروازه میزبان را گشود.

دقیقه 22: پاس آرام و عرضی پدرو هنریکه به احسان حاج‌صفی پایه‌گذار گل تساوی بود. حاج‌صفی از فاصله‌ای حدود 35 متری به سمت دروازه سرخپوشان شلیک کرد که شوت پای چپ او در کنج دروازه پرسپولیس آرام گرفت تا بازی مساوی شود.

دقیقه 26: پاس در عمق نویدکیا به رضا میرزایی رسید و او در شرایطی بسیار خوب برای گلزنی قرار داشت اما حسین ماهینی با یک تکل سریع، توپ را به سمت بیرانوند فرستاد تا سپاهان این فرصت را از دست بدهد.

دقیقه 27: پاس به عقب مهدی طارمی داخل محوطه جریمه سپاهان به وحید امیری رسید که او در یک موقعیت ایده‌آل برای گلزنی، با یک شوت بی‌دقت، توپ را از دست داد.

دقیقه 30: ارسال ضربه کاشته توسط نویدکیا از سمت راست روی سر میلاد سرلک فرود آمد. ضربه سر محکم این بازیکن توسط بیرانوند به کرنر فرستاده شد. در ادامه، هنریکه فرصت گلزنی در محوطه شش قدم داشت که روی خط دروازه، بار دیگر بیرانوند این فرصت را مهار کرد.

دقیقه 33: ارسال وحید امیری روی دروازه سپاهان توسط شجاع خلیل‌زاده قبل از استفاده مهدی طارمی دفع شد.

قضاوت این دیدار به‌عهده بیژن حیدری است که در نیمه نخست به پدرو هنریکه از سپاهان کارت زرد نشان داد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت