نخستین شکست پرسپولیس رقم خورد

کد خبر: 603075

ذوب آهن در اصفهان نخستین شکست فصل پرسپولیس را رقم زد.

خبرگزاری ایسنا: در ادامه هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال ذوب‌آهن از ساعت ۱۶:۲۰ میزبان پرسپولیس تهران بود که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر ذوب‌آهن به پایان رسید.

برای ذوب‌آهن در این دیدار احسان پهلوان در دقیقه ۶۵ گلزنی کرد. ذوب آهن با این برد ۲۴ امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد اما پرسپولیس همچنان با ۲۹ امتیاز در صدر جدول باقی ماند.

نیمه نخست

دقیقه ۴: روی یک ارسال خوب، وحید امیری درون محوطه جریمه صاحب توپ شد اما ضربه پای چپ این بازیکن با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

دقیقه ۱۴: محمد انصاری از پشت محوطه جریمه توپ را روی دروازه ارسال کرد و درحالی که توپ تصادفا به سمت دروازه می‌رفت، مظاهری آن را در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه ۱۵: پاس خوب قرمزپوشان پرسپولیس باعث شد مهدی طارمی درون محوطه جریمه صاحب توپ شود اماضربه فنی پای راست این بازیکن با واکنش زیبای مظاهری همراه شد و به کرنر رفت.

دقیقه ۲۰: ذوب‌آهنی‌ها صاحب یک ضربه کرنر شدند و در ادامه با ارسال توپ توسط مهدی رجب زاده و اشتباه رادوشوویچ، محمدرضا حسینی این فرصت را داشت تا دروازه پرسپولیس را باز کند اما ضربه سر این بازیکن به اوت رفت.

دقیقه ۳۹: مرتضی تبریزی درون محوطه جریمه در موقعیت تک به تک صاحب توپ شد و با یک ضربه زیبا دروزاه پرسپولیس را باز کرد اما کمک داور بازی پرچم خود را به نشانه آفساید بالابرد.

دقیقه ۴۲: رامین رضاییان با یک ضربه ایستگاهی قصد داشت دروازه ذوب‌آهن را باز کند اما واکنش خوب رشید مضاهری توپ را به کرنر فرستاد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۶: ارسال توپ توسط رامین رضاییان، فرصت خوبی برای باز کردن دروازه ذوب‌آهن ایجاد کرد اما با دخالت مدافعان، توپ به بیرون رفت.

دقیقه ۶۵: احسان پهلوان پشت محوطه جریمه صاحبت یک فرصت شوت زنی شد و در ادامه از فاصله ای دور با یک شوت زیبا دروازه پرسپولیس را باز کرد.

دقیقه ۷۸: فرشاد احمدزاده از سمت چپ توپ را روی دروازه ذوب‌آهن ارسال کرد اما ضربه سر علی علیپور از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰: حرکت انفرادی طارمی و نفوذ او به دفاع ذوب آهن باعث شد او با مظاهری تک به تک شود. طارمی قبل از مظاهری به توپ رسید و به امیری پاس داد اما توپ به او نرسید تا این موقعیت هم از دست برود.

دقیقه ۸۲: در ادامه حملات پرسپولیس توپ پشت محوطه جریمه به علیپور رسید که شوت فنی این بازیکن با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

ترکیب پرسپولیس: رادوشوویچ، سیدجلال حسینی ، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، حسین ماهینی، رامین رضائیان (دقیقه ۶۹ علی علیپور) ، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی به مصاف ذوب‌آهن رفت.

ترکیب ذوب‌آهن: رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، مهدی مهدی پور، محمدرضا حسینی، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی، علی حمام، دانیال اسماعیلی فر، مهران درخشان مهر و مهدی رجب زاده به بازی را آغاز کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت