پورغلامی: سپاهان خط حمله زهرداری دارد

کد خبر: 623012

مربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید که تیمش باید در بازی مقابل سپاهان مراقب خط حمله زهردار این تیم باشد.

خبرگزاری تسنیم: فرهاد پورغلامی در مورد وضعیت این تیم پیش از دیدار مقابل سپاهان اظهار داشت: ما یک روز به بازیکنان استراحت دادیم و روز گذشته (دوشنبه) تمرین خوبی انجام دادیم. بازی با استقلال را از دست دادیم، اما به نظرم بچه‌های ما شایسته شکست خوردن در ان بازی نبودند. ما می‌توانستیم در هر سه بازی که در نیم‌فصل دوم شکست خوردیم، برنده باشیم. در بازی با استقلال هم از دقیقه 10 بازی 10 نفره شدیم که در بازی‌های فشرده نیم‌فصل دوم کارمان سخت شد، اما با این وجود نمایش خوبی مقابل استقلال داشتیم. با این حال اکنون خودمان را برای بازی با سپاهان آماده می‌کنیم تا بتوانیم به شکل خوب‌مان برگردیم و امتیاز هم کسب کنیم.
وی در خصوص اینکه آیا فیصل شایسته، بازیکن افغانستانی پیکان در بازی مقابل سپاهان شانس بازی کردن دارد یا نه، گفت: او روز گذشته اولین تمرین خود را با ما انجام داد و در تمرین امروز هم باید وضعیتش را ببینیم. اگر میزان آمادگی فیصل در اندازه‌ای باشد که توقع ماست، قطعاً در لیست 18 نفره قرار می‌گیرد و می‌تواند در میدان هم حضور پیدا کند. حضور او می‌تواند باعث جذب تماشاگر هم بشود و این یکی از هدف‌های ماست و مطمئناً اگر این بازیکن آماده باشد، فرصت بازی پیدا می‌کند.
مربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به دیدار مقابل سپاهان و شناخت از این حریف اصفهانی خاطرنشان کرد: سپاهان تیم خوبی است و آنها در خط حمله هم زهردار هستند. باید بسیار هوشمند باشیم که مقابل این تیم غافلگیر نشویم و بتوانیم به خوبی خط هافبک و حمله آنها را کنترل کنیم. سپاهان نقاط ضعفی هم دارد که روی آنها کار کرده‌ایم و تا روز بازی نقاط ضعف و قوت آنها را در تمرین مرور خواهیم کرد تا بچه‌ها به شناخت کامل از این تیم برسند.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت