تساوی حریفان ازبکستانی و عربستانی استقلال

کد خبر: 660129

جدال پرگل تیم‌های لوکوموتیو تاشکند و التعاون عربستان در گروه A لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه تساوی به پایان رسید.

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های لوکوموتیو ازبکستان و التعاون عربستان امروز (سه‌شنبه) در اولین بازی هفته پنجم گروه A رودرروی هم قرار گرفتند که این بازی با تساوی پرگل 4 - 4 پایان یافت. در دیگر بازی امروز این گروه از ساعت 20:15 تیم استقلال تهران در ورزشگاه آزادی به مصاف الاهلی امارات می‌رود.
در جدول رد‌ه‌بندی گروه A تا پیش از آغاز بازی دوم، تیم‌های الاهلی امارات و استقلال تهران با امتیاز مشابه هفت در رده‌های اول و دوم قرار دارند. تیم‌های التعاون عربستان و لوکوموتیو ازبکستان نیز با امتیاز مشابه پنج رتبه‌های سوم و چهارم را به خود اختصاص دادند. با این شرایط استقلال با یک تساوی هم به مرحله بعدی مسابقات صعود خواهد کرد، مگر اینکه در بازی آخرش مقابل التعاون عربستان با اختلاف بیش از سه گل مغلوب شود.
امروز در بازی دوم گروه G لیگ قهرمانان آسیا نیز تیم گوانگژوی چین در زمین تیم ایسترن هنگ‌کنگ به برتری طوفانی 6 بر صفر رسید. در اولین بازی امروز این گروه تیم سوون سامسونگ کره‌جنوبی شکست یک بر صفر را برابر کاوازاکی ژاپن پذیرا شد. در جدول رده‌بندی گروه G تیم گوانگژوی چین با 9 امتیاز صدرنشین است. تیم‌های سوون سامسونگ کره‌جنوبی، کاوزاکی ژاپن و ایسترن هنگ‌کنگ هم به ترتیب با امتیازهای هشت، هفت و یک در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها