پنجعلی: بهتر است برانکو در پرسپولیس بماند

کد خبر: 742805

محمد پنجعلی گفت: وظیفه خودم می دانم به مجموعه خبری خبرگزاری مهر بابت پوشش اخبار صحیح و دقیق خسته نباشید بگویم. خوشحالم به عنوان یک مخاطب و همچنین کارشناس فوتبال ایران در خدمت این رسانه پرمخاطب هستم.

خبرگزاری مهر: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو ایوانکوویچ آزمون خود را در پرسپولیس با موفقیت طی کرده است و می تواند به جام های پرسپولیس بیفزاید.

محمد پنجعلی گفت: وظیفه خودم می دانم به مجموعه خبری خبرگزاری مهر بابت پوشش اخبار صحیح و دقیق خسته نباشید بگویم. خوشحالم به عنوان یک مخاطب و همچنین کارشناس فوتبال ایران در خدمت این رسانه پرمخاطب هستم.

بازیکن اسبق پرسپولیس در خصوص دیدار سه شنبه سرخپوشان پایتخت مقابل سایپا گفت: بدون شک بازی فردا با توجه به تاکتیک هایی که هر دو تیم دارند بسیار جذاب خواهد شد. پرسپولیس بازی رو به جلو انجام می دهد و علی دایی هم می آید تا نشان دهد حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی در ادامه افزود: برد پرسپولیس در دربی هشتاد و پنجم پایتخت روحیه این تیم را برای ادامه موفقیت در لیگ برتر افزایش داده است. پرسپولیس به دوران قبل از حذف خود از لیگ قهرمانان آسیا نزدیک تر می شود.

پنجعلی درباره محرومیت احتمالی پرسپولیس از حضور در رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا گفت: متاسفانه مشکلی است که در سطح مدیریتی وجود دارد، فکر می کنم حمایت های وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید ادامه داشته باشد تا این تیم ها بتوانند از پس مشکلات مالی خود برآیند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه ماندن برانکو در راس کادر فنی پرسپولیس به صلاح این تیم است، افزود: سرمربی پرسپولیس در طول همین مدتی که سکان هدایت سرخپوشان را برعهده داشته، توانایی هایش را با کسب جام های مختلف قهرمانی به رخ کشیده است. برانکو در قلب پرسپولیسی ها نفوذ کرده است و من فکر می کنم ماندن او در پرسپولیس به صلاح است.

پنجعلی در پایان راجع به بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: فکر می کنم کادر فنی تیم ملی تصمیم بسیاردرستی گرفته است که می خواهد از فرصت باقیمانده در فیفادی استفاده کند. این بازی ها قطعا باعث پیشرفت ایران در سطح جهان خواهد شد. شک ندارم می توانیم در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به موفقیت برسیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت