جریمه ۱۴ هزار دلاری پرسپولیس از سوی AFC

کد خبر: 743064

کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا آرای خود را در خصوص دیدار پرسپولیس - الهلال اعلام کرد.

خبرگزاری تسنیم: کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا آرای جدید خود را اعلام کرد که در این بین آرای مربوط به دیدار پرسپولیس - الهلال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم اعلام شد.

باشگاه پرسپولیس به دلیل تأخیر در ورود به زمین مبلغ هزار دلار جریمه شده است که در صورت تکرار چنین اتفاقی جریمه سنگین‌تر خواهد شد. ضمن اینکه این باشگاه به دلیل بی‌احترامی به بازیکنان حریف و داوران که دست ندادن در پایان بازی و نقض قوانین بوده، هزار دلار دیگر جریمه شده است. تخلف بعدی پرسپولیس مربوط به هواداران این تیم در بازی رفت است که پرتاب اشیا به داخل زمین در دو زمان مختلف (دقیقه 29 و دقیقه 54) هر کدام باعث جریمه شش هزار دلاری و جمعاً 12 هزار دلاری باشگاه پرسپولیس شده است.

در مجموع باشگاه پرسپولیس باید 14 هزار دلار جریمه پرداخت کند که برای پرداخت آن 30 روز فرصت دارد و این مسئله به سرخپوشان ابلاغ شده است. در صورت تکرار نیز این جرایم سنگین‌تر خواهد شد.

ایگور پانادیچ، مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس هم به دلیل بی‌احترامی به بازیکنان حریف پس از بازی رفت و درگیری با آنها دو هزار دلار جریمه شده است. پانادیچ نیز 30 روز فرصت پرداخت این جریمه را دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت