فراز کمالوند: به بازیکنم بگویم خوب بازی کن که فحش بشنود؟

کد خبر: 749161

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان پس از استعفا از سمتش، توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.

خبرگزاری تسنیم: فراز کمالوند از هفته‌های ابتدایی لیگ برتر مشکلاتی با هواداران صنعت نفت آبادان پیدا کرده بود که این مشکلات در دیدار این تیم مقابل گسترش فولاد تبریز به اوج خود رسید.

نفت آبادان روز گذشته (چهارشنبه) در تهران پیکان را متوقف کرد و توانست نوار هفت هفته پیروزی‌های متوالی شاگردان مجید جلالی را پاره کند که در پایان این دیدار، فراز کمالوند از سمت خود استعفا داد.

کمالوند درباره استعفای خود از هدایت تیم صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: متأسفانه از همان هفته‌های ابتدایی جو بدی در آبادان وجود داشت. ما می‌باختیم، ناسزا می‌گفتند و مساوی هم می‌کردیم باز هم فحش می‌دادند. ما حتی یک بار بازی را برده بودیم، اما وقتی از زمین بیرون می‌آمدیم، من دیدم که دو سه نفر به بازیکنان من "تیکه" انداختند! بازیکن پیش من آمده و می‌گوید "آقا فراز، مگر ما چه کار کردیم که روز و شب، در زمین، بیرون زمین و در فضای مجازی باید فحش بشنویم؟ شما جای من بودید چه کار می‌کردید؟

وی افزود: من از زحمات آقای عیسی‌زاده (مدیرعامل باشگاه صنعت نفت) تشکر می‌کنم. او زحمتش را کشید که مشکلات حل شود، اما نشد. با وضعیت پیش آمده، من دیگر نمی‌توانم در آبادان به کار خودم ادامه بدهم. مردم حلال‌مان کنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت