بیرانوند در پرسپولیس می‌ماند

کد خبر: 823021

مدیررسانه‌ای باشگاه پرسپولیس آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی سرخپوشان پایتخت را تشریح کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: تیم فوتبال پرسپولیس به علت محرومیت نقل و انتقالاتی نمی‌تواند بازیکنی جذب کند و این تیم باید ستاره‌های خود را برای فصل بعد حفظ کند، اما بازیکنان شاخص یکی پس از دیگری از جمع سرخپوشان پایتخت جدا می‌شوند.

بعد از جدایی صادق محرمی، محسن مسلمان و فرشاد احمد زاده خبر رسید که علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس از چند تیم ترکیه‌ای از جمله فنرباغچه پیشنهاد دریافت کرده است.

پندار خمارلو درباره این مطلب در گفتگو به خبرنگار ما گفت: بیرانوند با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و او فصل آینده به تیم دیگری نمی‌رود.

او درباره جدایی احمد زاده از پرسپولیس گفت: احمد زاده روز گذشته طی تماسی به من اعلام کرد که با تیم لهستانی به توافق رسیده است و قصد دارد فوتبالش را در اروپا ادامه بدهد.

خمارلو درباره وضعیت تمدید قرارداد کامیابی نیا بیان کرد: مدیربرنامه این بازیکن اعلام کرده است که هفته آینده و قبل از تعطیلات به باشگاه پرسپولیس می‌آید تا وضعیت خود را مشخص کند.

مدیررسانه‌ای باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت وحید امیری تصریح کرد: تا جایی که اطلاع دارم امیری به گرشاسبی سرپرست باشگاه گفته است که قراردادش را بعد از جام جهانی روسیه تمدید می‌کند و در پرسپولیس می‌ماند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت