آغاز به کار ۱۶ کارآگاه زن در کشور

کد خبر: 1206514

سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی فراجا در نشست خبری صبح امروز خود با بیان اینکه در حوزه امینت دو بعد را مورد برسی قرار داده ایم گفت: یکی بعد ایمنی و دیگری بعد ذهنی است و مجموعه آگاهی اقدامات پسا جرم را انجام می‌دهد و پس از وقوع یک جرم پلیس آگاهی برای کشف جرم وارد میدان می‌شود.

آغاز به کار ۱۶ کارآگاه زن در کشور

رئیس پلیس فراجا می‌گوید  اقدامات پلیس آگاهی در پیشگیری از جرم است و هرچه بتوانیم فاصله کشف تا وقوع جرم را کاهش دهیم موفق خواهیم بود.

قنبری با اشاره به سرقت گفت: دغدغه مردم سرقت است و به دنبال این هستیم تا با به کارگیری تمام توان خود با سرقت مبارزه جدی کنیم و این پدیده را به حداقل کاهش دهیم.

رئیس پلیس آگاهی فراجا ادامه داد: طرح سراسری مبارزه با سرقت بیش از یک هفته است که آغاز شده است و مطالعات فراجا پیرامون محل‌های اختفا و پاتوق‌های احتمالی سارقان است.

وی با اشاره به طرح مبارزه با سرقت گفت: اولویت ما در این طرح ۷ استان بوده است و تیم‌های تخصصی و آموزش دیده کار خود را آغاز کرده‌اند.

قنبری با اشاره به برنامه‌های پلیس آگاهی برای مقابله با سرقت اظهار کرد: اولین اقدام کنترل ویژه و سیستمی سارقان حرفه‌ای است و این سارقان را تحت کنترل اطلاعاتی خود قرار داده‌ایم تا بتوانیم علاوه بر مقابله با ارتکاب جرم به شناسایی سارقان بپردازیم.

رئیس پلیس آگاهی فراجا ادامه داد: از شهروندان می‌خواهیم به اقدامات خود کنترلی توجه بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به حوزه وسایل نقلیه گفت: مقابله با فروش وسایل مسروقه در فضای مجازی از جمله اقدامات است و کمیته‌ای برای افزایش ایمنی خودرو در برابر سرقت ایجاد شده است.

قنبری با اشاره به فعالیت کارآگاه زن در پلیس گفت: کارآگاهان زن را آموزش داده‌ایم و از امروز و در مدت حدود یک سال ۱۶ نفر از بانوان حکم کارآگاهی دریافت کردند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها