قتل به عشق ریحانه!

کد خبر: 1053003

دعوای ۲ پسر جوان بر سر دوستی با یک دختر، پایان خوشی نداشت و به قتل یکی از آنها منجر شد.

گزارش قتل پسر جوانی در 13 فروردین امسال داده شد. قتل پسر جوان نبه دلیل درگیری با پسر دیگری رخ داده است. دو پسر گلاویز شده و در نهایت منجر به قتل یکی از آنها شده است. تیم جنایی برای برسی قتل وارد عمل شده است. جزئیات قتل را در ادامه دنبال کنید.

دوستی با یک دختر به قتل ختم شد

دعوای ۲ پسر جوان بر سر دوستی با یک دختر، پایان خوشی نداشت و به قتل یکی از آنها منجر شد.

قتل

 بامداد ۱۳فروردین امسال گزارش قتل پسری ۲۵ساله به قاضی محمد جواد شفیعی، بازپرس جنایی تهران اعلام شد. با حضور تیم تحقیق در محل حادثه، معلوم شد که مقتول ساعتی قبل مقابل یک آرایشگاه مردانه در جنوب تهران با افرادی درگیر و با ضربات قمه زخمی شده بود. اگرچه او فورا به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان قرار گرفته بود، اما شدت جراحت و خونریزی به حدی بود که وی جانش را از دست داده بود.

تیم جنایی برای مشخص شدن حقایق ماجرا به تحقیق از صاحب آرایشگاهی پرداخت که درگیری مرگبار مقابل آنجا رخ داده بود.

وی گفت: شب حادثه مقتول به همراه دوستش وارد مغازه‌ام شدند تا موهایشان را کوتاه کنم. روی صندلی نشسته بودند و صحبت می‌کردند که ناگهان پسری کم سن و سال(قاتل) وارد مغازه شد. او یک راست به سراغ مقتول رفت و فحاشی کرد. وقتی جر و بحث شان شروع شد از آنها خواستم از مغازه‌ام بیرون بروند. آنجا محل کسب‌وکارم بود و گفتم اگر می‌خواهید دعوا کنید بهتر است به خیابان بروید. وی ادامه داد: مقتول به همراه پسر کم سن و سال از مغازه خارج شد و مقابل آرایشگاه درگیر شدند. همزمان دوستان قاتل نیز به آنها پیوستند که بعد متوجه شدم مقتول زخمی شده و پس از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

ماموران با انجام تحقیقات بیشتر، هویت عامل جنایت که پسری ۱۸ساله بود را شناسایی کردند اما او همزمان با وقوع جنایت فراری شده بود. پلیس اما ۲ نفر از دوستان متهم را که در درگیری مرگبار حضور داشتند دستگیر کردند. آنها که حدودا ۱۷ساله هستند جزییات درگیری مرگبار را شرح دادند.

اعتراف همدستان قاتل به قتل

یکی از آنها به بازپرس پرونده گفت: وحید(عامل جنایت) از دوستان ما بود. او از مدتی قبل عاشق دختری به نام ریحانه شده بود. اما می‌گفت که پسر دیگری هم عاشق ریحانه شده و می‌خواهد از رقیب عشقی‌اش زهر چشم بگیرد. وی ادامه داد: وحید روز حادثه به سراغ من و ۲ نفر دیگر از دوستانمان آمد و خواست همراه او برای دعوا برویم. می‌گفت هدفش فقط ترساندن مقتول است تا بی‌خیال ریحانه شود و او را کنار بگذارد. ما هم به‌خاطر رفاقت همراه وحید مقابل آرایشگاه مردانه رفتیم.

قتل

وی ادامه داد: وحید وارد آرایشگاه شد و ثانیه‌هایی بعد دیدیم که با مرد جوانی از آرایشگاه بیرون آمدند. مرد جوان ظاهرا از داخل آرایشگاه یک چاقوی میوه خوری برداشته بود که با آن ضربه‌ای به بازوی وحید زد. وحید هم که به شدت عصبانی شده بود با قمه ضرباتی به رقیب عشقی‌اش زد. ما هم در حمایت از وحید با چاقو ضرباتی به مقتول زدیم، اما ضربه اصلی را وحید با قمه به مقتول زد. این دو متهم با قرار قانونی بازداشت شدند و تحقیقات برای بازداشت عامل اصلی جنایت که فراری شده از سوی کارآگاهان جنایی ادامه دارد.

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت