ربع پهلوی به فکر چند روز پایانی عمرش باشد/مردم ایران به افراد خائن اعتماد نمی‌کنند

کد خبر: 1201516

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: همین آقایی که از مردم ایران وکالت می خواهد، مردم می دانند در زمان پدرش بحرین عروس شد.

ربع پهلوی به فکر چند روز پایانی عمرش باشد/مردم ایران به افراد خائن اعتماد نمی‌کنند


ششمین برنامه جام انقلاب امروز ششم بهمن ماه با تهیه کنندگی فریدون ماهر، سردبیری مصطفی صادقی و سهراب علی‌اکبری و احسان رستگار به عنوان اعضای تحریریه از رادیو انقلاب پخش شد. از موضوعات برنامه امروز جام انقلاب پرداختن به اولتیماتوم‌های دروغینی بود که جریان ضدانقلاب سعی دارد در قالب پروپگاندای رسانه ای و فضاسازی کاذب در شبکه های اجتماعی نسبت به آینده جمهوری اسلامی تصویری را در افکارعمومی نهادینه کند. از شروع ناآرامی ها جریان ضدانقلاب مدعی بود که پروسه براندازی نظام جمهوری اسلامی آبان کامل می شود اما آبان، آذر و دی ماه نیز گذشت، این جریان هر بار ادعا داشت که جمهوری اسلامی ماه آینده را نخواهد دید. محمدحسن آصفری در واکنش به این تلاش مذبوحانه ضدانقلاب گفت: از روزی که انقلاب اسلامی پیروز شد ضدانقلاب این نوع رجزخوانی ها را داشت اما عنایت الهی و پشتوانه قوی مردمی مانع از آن شد که ضدانقلاب به هدفش برسد.

وی با اشاره به قائله های قومی، اغتشاشات خیابانی و اعمال تحریم سنگین افزود: هر کدام اینها برای هر کشوری اتفاق افتاده بود نظام سیاسی اش سرنگون می شد اما ملت ایران با ایمان به خدا محکم با نظام و انقلاب خود ایستادند، شهید دادند و این گردنه های سخت را پشت سر گذاشتند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجربه 8 سال دفاع مقدس بیان کرد: صدام در خیال این بود که یک هفته ای به تهران برسد یا مجاهدی خلق در پایان جنگ تصور می کردند می توانند 48 ساعته به تهران برسند اما همه این خیالبافی ها در عالم واقع به شکست خورد چون آنها فکر پشتوانه مردمی قوی نظام را نمی کردند.

وی درباره پشت پرده ماجرای کمپین «من وکالت می دهم» اظهار کرد: امروز گروه های معاند به جان هم افتادند چون مردم پشت آنها نیامدند. مردم عقبه خیانت بار هر کدام از این گروه ها را می دانند، می دانند که زمان جنگ تحمیلی دشمن بعثی با گرای منافقین بر سر مردم و تأسیسات و پالایشگاه های کشور بمب می ریخت.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به غارتگری های پهلوی گفت: وقتی فرح و شاه از ایران رفتند چند روز بعد فرح به رئیس دفترش زنگ می زند و او 350 چمدان اشیا عتیقه را بسته بندی و برای آنها با هواپیمای خصوصی ارسال می کند. همین آقایی که از مردم ایران وکالت می خواهد، مردم می دانند در زمان پدرش بحرین عروس شد.

وی افزود: امروز مردم وکیل نمی خواهند خودشان فهیم و بصیرند و اجازه نمی دهند که عده ای معلوم الحال به اسم وکالت گرفتن بخواهند در کشور ناامنی ایجاد کنند و جنایت راه بیاندازند. اروپایی که امروز قطعنامه ضدایرانی می دهد، کافی بود وقت می داد تا یکسری NGO ها یعنی سازمان های مردم نهاد بیایند و جنایات گروهک منافقین، شاه و گروهک های تجزیه طلب را برای شان تشریح کنند، آن موقع اروپا می فهمید که این گروهک ها باید در لیست تروریستی قرار بگیرند نه سپاه.

آصفری اظهار کرد: ربع پهلوی، منافقین و تجزیه طلب ها در دوران پیری هستند و بهتر است این آخر عمری به فکر این باشند که روزهای باقی مانده را چه طور سپری کنند چراکه هیچ گاه مردم ایران به خائنان به کشور اعتماد نخواهند کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها