مشخصات شامپو کلیر اصل و مشخصات شامپو هد اند شولدرز اصل چیست ؟

کد خبر: 1208913

معروف و پرطرفدار بودن این دو شامپوی کلیر و هد اندشولدرز باعث شده است که افراد سودجوی بسیار زیادی مشغول تولید نمونه تقلبی این دو محصول جهانی باشند که به علت سود سرشار فروش محصولات تقلبی این مساله روز به روز در حال گسترش است . در هنگام خرید حتما باید خیلی دقت لازم را داشته باشید که دچار زیان و ضرر مالی و عوارض جبران ناپذیر جانی این محصولات نشوید .

مشخصات شامپو کلیر اصل و مشخصات شامپو هد اند شولدرز اصل چیست ؟

 

مشخصات شامپو کلیر اصل و نحوه تشخیص نمونه تقلبی آن از اصلی

در مرحله اول و ساده ترین راهکار در هنگام خرید شامپو کلیر اصل ترکیه و آلمان به بطری این محصول دقت نمایید که محصول تقلبی دارای بطری بی کیفیت ودر نقطه اتصال کناره های این بطری به همدیگر دارای مواد پلاستیکی اضافه و غیر استاندارد می باشد در حالی که در نمونه اصلی این محصول شاهد یک بطری یکدست و بی نظیری هستیم که هیچ نقص و عیب وایرادی ندارد .

در وحله دوم توجه به چاپ روی بسته بندی این محصول می باشد که شامپو کلیر فیک و تقلبی دارای کیفیت چاپ بسیار پایین و نوشته ها در این چاپ بسیار ناخوانا و کم رنگ چاپ شده اند در حالی که در شامپو کلیر اصلی نوشته ها و چاپ روی بسته بندی دارای کیفیت بسیار خوب و نوشته ها کاملا خوانا می باشند .

پس ازآن که از کیفیت بطری و چاپ این محصول مطمئن شدید باید به سراغ شماره سریال این محصول رفته و شماره سریال را در وبسایت تولید کننده بستگی به کشور سازنده ترکیه و یا آلمان چک کنید .شامپو کلیر ترکیه در حال حاضر اصل ترین شامپو کلیر موجود در بازار ایران می باشد که از منطقه آزاد تجارس جلفا وارد کشور می شود .

یکی از مسائل مهم در هنگام خرید شامپو کلیر اصل باید در نظر بگیرید ، تاریخ تولید و انقضای این محصولات می باشد که حتما باید به صورت استاندارد و خوانا پشت بسته بندی محصول درج شده باشد . اصولا تاریخ انقضای محصولات کلیر و اکثر شامپو ها به مدت 3سال از تاریخ تولید می باشد.

در مرحله آخر درب شامپو را باز کرده و بوی این شامپو را استشمام نمایید که در نمونه اصلی این بو بسیار غلیظ بوده و یک عطر عالی از داخل بسته بندی خارج می شود که در نمونه تقلبی شدت بو ضعیف می باشد .

مشخصات شامپو هد اند شولدرز اصل و نحوه تشخیص شامپو هد اند شولدرز تقلبی و فیک

در همین ابتدای مطلب با توجه به تجربه چندیدن ساله ما در فروشگاه تخفیفی فینیش در امر واردات محصولات شوینده خارجی از جمله شامپو هد اند شولدرز این نکته طلایی را برای تشخیص شامپو هد اند شولدرز اصلی ترکیه و فرانسه از نمونه تقلبیش باید به شما بگوییم که ،  قبل از هر چیزی به درب این محصول توجه کنید که در نمونه تقلبی و فیک مواد اولیه این درب بسیار بی کیفیت بوده و هنگام باز و بسته شدن به طور کامل روی یکدیگر چفت نمیشوند و حالت نرمی و بی کیفیتی این درب کاملابا چشم مشهود می باشد .

نکته بعدی که در اکثر شامپو های فیک به چشم می خورد کیفیت بد بطری این محصولات می باشد که در نقطه ای که کناره های بطری به یکدیگر وصل شده اند یک حالت مواد پلاستیکی اضافی در لبه ها هست که نشانگر بی کیفیت بودن دستگاه های ساخت این بطری ها می باشد .

در مورد درب شامپو هد اند شولدرز تقلبی این نکته را هم خدمتتان بگوییم که در نمونه تقلبی رنگ درب بسیار روشن بوده طوری که داخل این درب به راحتی دیده می شود . درب نمونه اصلی شامپو هد اند شولدرز اصلی آبی پر رنگ می باشد .

در مرحله بعدی و در هنگام خرید شامپو هد اند شولدرز اصل ترکیه و فرانسه حتما به کیفیت چاپ روی بسته بندی این محصول توجه کافی داشته باشید که محصولات فیک دارای کیفیت چاپ بسیار پایین می باشند که حروف ناخوانا و رنگ های کم رنگ یکی از این نشانه ها است در حالی که در محصولات اصلی این شرکت کیفیت متریال بسته بندی و کیفیت چاپ بسیار بالا بوده و جای هیچ شکی را باقی نمی گذارد .

هنگامی که درب این شامپو را باز میکنید بوی بسیار عالی از آن خارج می شود که این خود یکی دیگر از نشانه های شامپوی با کیفیت خارجی می باشد .

خرید شامپو کلیر اصل و خرید شامپو هد اند شولدرز اصل

خرید شامپو های هد اند شولدرز اصلی و شامپو کلیر اصلی تبدیل به مسئله سختی در این بازار پر از اجانس تقلبی و فیک شده است که طبق راهنمایی هایی که ما به شما در این مقاله کرده ایم می توانید امیدوار باشید که بتوانید یک محصول با کیفیت و اصل را پیدا کرده و خریداری نمایید . بهترین شامپو های کلیر اصل وهد اند شولدرز اصل در بازار ایران محصولات ساخت کشور ترکیه هستند که تحت لیسانس کشورهای آلمان و فرانسه به تولید می رسند . این محصولات به دلیل واردات قانونی و گمرکی از کشور ترکیه توسط منطقه آزاد تجاری جلفا می توانند مورد اطمینان بوده و با  استفاده از این شامپو ها می توان کیفیت واقعی این محصولات را تجربه کرد . شما میتوانید  برای خرید شامپو کلیر و شامپو هد اند شولدرز اصل از فروشگاه تخفیفی فینیش که در منطقه آزاد تجاری جلفا مستقر می باشد اقدام نموده و خرید خود را از وارد کننده مستقیم این محصولات انجام  دهید .

خرید شامپو هد اند شولدرز اصل از فروشگاه تخفیفی فینیش می تواند یک تجربه شیرین برای شما باشد که تمامی محصولات موجود در فروشگاه تخفیفی فینیش اورجینال  و توسط خود فروشگاه وارد می شوند . همچنین شما میتوانید انواع شامپو کلیر اصل برای موهای چرب ، خشک ، ضد ریزش و ... را به قیمت عالی و بدون واسطه از فروشگاه تخفیفی فینیش تهیه نمایید .

خرید شامپو کلیر اصل

خرید شامپو هد اند شولدرز اصل

۴

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها