آموزش فیشیال در ایران فیشیال

کد خبر: 1214068
آموزش فیشیال در ایران فیشیال

 

 

اگر آموزش فیشیال ذهن شما را به خود مشغول کرده است و قصد دارید که در این زمینه اطلاعاتی به دست اورید، تا انتهای این مطلب با ما همراه بمانید.

پوست صورت انسان بیشتر از سایر بخش های بدن در معرض آفتاب و آلودگی قرار می گیرد و از طرف دیگر حساسیت و لطافت بیشتری دارد؛ به همین دلیل چروک های پوستی، جوش، آکنه و ... در پوست صورت زودتر از سایر بخش های بدن ظهور می کنند.  از این رو، پاکسازی و جوانسازی پوست صورت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید حتما این امور را در روتین مراقبت های پوستی قرار داد تا از ایجاد هر گونه مشکل پوستی جلوگیری به عمل آید.

 

یکی از بهترین و جامع ترین تکنیک هایی که امروزه برای جوانسازی پوست انجام می شود، فیشیال صورت است که به کار بردن آن موجب جوانسازی، پاکسازی، آبرسانی، برطرف شدن سلول های مرده سطح پوست و ... می شود. از این رو فیشیال به میزان زیادی مورد استقبال قرار گرفته است و از پرکاربرد ترین خدمات سالن های زیبایی محسوب می شود.

آموزش فیشیال

با توجه به تقاضای بسیار زیادی که در سالن های زیبایی زنانه یا مردانه برای فیشیال وجود دارد، می توان آموزش آن را مساله مهمی در نظر گرفت. زیرا برای پاسخگویی به متقاضیانی که مایل به استفاده از این روش هستند، باید پرسنل مورد نیاز در این زمینه به میزان کافی فعالیت داشته باشند. به همین دلیل کسانی که به دنبال کسب درآمد از روش های زیبایی هستند، با آموزش فیشیال میتوانند هم برای خود درامدی به دست اورند و هم جوابگوی نیاز متقاضیان در این زمینه باشند.

مراحل آموزش فیشیال صورت

فیشیال پوست صورت از مراحل مختلفی برخوردار است و معمولا در 6 یا 7 مرحله برای متقاضیان انجام می شود. با این وجود آموزش آن نیز در مرحله های مختلفی انجام می شود که مهمترین مراحل آموزش فیشیال صورت را میتوان از قبیل زیر نام برد:

 • آماده سازی پوست صورت
 • بررسی پوست
 • بخور دادن پوست
 • پاکسازی پوست
 • خارج کردن جوش های سر سیاه و سر سفید از صورت
 • ماساژ صورت
 • استفاده از ماسک مخصوص برای هر پوست

لازم به توضیح است که هر یک از این مراحل متناسب با وضعیت پوستی و شرایط هر فردی انجام می شود و برای همه افراد به صورت یکسان انجام نمی شود که متقاضی آموزش فیشیال صورت باید از این علم و شرایط آگاهی داشته باشد تا مراحل را برای هر کسی به طور صحیح به کار ببرد.

images_1681020858_643257bae0e2f.png

اهمیت آموزش فیشیال تخصصی

آموزش فیشیال تخصصی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا کسانی که این تکنیک را به شکل حرفه ای و تخصصی می آموزند، از شرایط ذکر شده در زیر برخوردار می شوند:

آموزش فیشیال با دستگاه

برای فیشیال صورت در مراحل مختلف آن از می توان از دستگاه های ویژه ای استفاده کرد تا کیفیت فیشیال صورت بهبود یابد و نتیجه موثرتری از آن دریافت شود؛ کسانی که در دوره های تخصصی آموزش فیشیال شرکت می کنند، مهارت کار کردن با هر یک از این دستگاه ها را می اموزند و به بهترین شکل دوره پاکسازی پوست را سپری می کنند و این موضوع از مهمترین علل اهمیت آموزش فیشیال تخصصی است زیرا هر مرکزی کار کردن با دستگاه های مختلف را به هنرجو آموزش نمی دهد.

به عنوان مثال: دستگاه میکرودرم، هیدرودرم، مزووایت و ... از جمله معروف ترین دستگاه های پاکسازی پوست در فیشیال هستند.

آموزش فیشیال صورت با مدرک

اگر به مراکزی مراجعه کنید که آموزش فیشیال پوست با مدرک انجام می دهند، در پایان دوره آموزشی خود میتوانید مدرک معتبر ملی یا بین المللی دریافت کنید و آن را در رزومه خود قرار دهید. در اختیار داشتن این مدارک موجب می شود که به سادگی بتوانید وارد بازار کار شوید و فعالیت کاری خود را در کمترین زمان ممکن آغاز کنید. از سوی دیگر این مدارک در هر شهر و کشوری قابل قبول هستند و در بخش های جغرافیایی دیگر نیز امکان استفاده از انها وجود دارد. پس اگر قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارید یا می خواهید یک رزومه قوی از فعالیت کاری خود داشته باشید، حتما آموزش فیشیال صورت با مدرک را در بهترین مراکز دنبال کنید.

images_1681020876_643257cc0bcb6.png

آموزش فیشیال دور چشم

همان طور که می دانید پوست اطراف چشم در مقایسه با سایر بخش های صورت ظریف تر و حساس تر است که به همین دلیل فیشیال آن باید به صورت جداگانه انجام شود.  در دوره های آموزش فیشیال تخصصی که توسط بهترین مراکز آموزشی برگزار می شوند، میتوانید فیشیال دور چشم را به خوبی بیاموزید و رضایت متقاضیان را کسب کنید. آموزش فیشیال دور چشم به نحوی است که با کمک آن به جوانسازی اطراف چشم پرداخت و یا تیرگی زیر چشم ها را برطرف کرد.

آموزش فیشیال پوست خشک

پوست خشک از میزان رطوبت کمی برخوردار است و باید به خوبی رطوبت رسانی به آن انجام شود. از طرف دیگر برای فیشیال پوست خشک باید از ماسک و یا سایر مواد مناسب برای آن در مراحل پاکسازی پوست استفاده شود تا چین و چروک های پوستی و یا میزان خشکی پوست افزایش نیابد و رطوبت رسانی به پوست به میزان کافی انجام شود. چنانچه آموزش فیشیال پوست خشک به صورت تخصصی برای هنرجوهای عزیز انجام شود، این عزیزان قادر خواهند بود تا با کمک این روش به حفظ شادابی، طراوت و لطافت پوست صورت مشتریان خود بیفزایند.

آموزش فیشیال پوست چرب

آموزش فیشیال پوست چرب نیز باید طبق اصول و قاعده صحیح انجام شود تا نتیجه رضایت بخشی به همراه داشته باشد. هنرجویانی که مراکز آموزش فیشیال صورت حرفه ای را انتخاب می کنند، قادر خواهند بود تا به تولید کلاژن در پوست کمک کنند و موجب کنترل ترشح چربی در آن شوند. در نهایت به این شکل میتواند مانع از ایجاد چربی بیش از حد روی صورت شد و چربی پوست را کنترل کرد. با توجه به اینکه چربی بیش از حد پوست موجب بروز جوش و آکنه می شود، با انجام فیشیال برای پوست چرب می تواند این مساله را به میزان زیادی برطرف کرد و جوش و اکنه را کاهش داد.

آموزش فیشیال در تهران

آموزش فیشیال در تهران به صورت تخصصی در مراکز زیادی انجام می شود و می توانید به راحتی با یک جست و جوی اینترنتی اسامی مراکز فعال در این زمینه را پیدا کنید و در رابطه با انها به کسب اطلاعات بپردازید.

اما به یاد داشته باشید که مراکز آموزش فیشیال صورت در تهران تماما شرایط یکسانی نخواهند داشت و باید در انتخاب مرکز مناسب برای یادگیری این تکنیک بسیار دقت داشته باشید تا بتوانید پاکسازی پوست به صورت تخصصی را از طریق این مراکز یاد بگیرید و در نهایت وارد بازار کاری شوید.

سخن پایانی

آموزش فیشیال تخصصی در تهران نه تنها برای کسانی که قصد دارند در این زمینه اشتغال داشته باشند، بلکه برای کسانی که به روتین پوستی خود اهمیت می دهند نیز مفید است و کسانی که در دوره های آموزشی پاکسازی پوست شرکت کنند، به راحتی میتوانند هر هفته از تکنیک های پاکسازی برای مراقبت از پوست صورت خود استفاده کنند و موجب جوانسازی و حفظ طراوت آن شوند و با معضلات پوستی برای همیشه خداحافظی کنند.

 

 

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها