چرا به آنتی اسپم در شبکه نیاز هست؟

کد خبر: 1235844
چرا به آنتی اسپم در شبکه نیاز هست؟

 

 

وجود آنتی اسپم و آنتی ویروس برای جلوگیری از دریافت ایمیل‌های ناخواسته و مخرب و حفاظت از سرور ایمیل ضروری است. این راهکار با جلوگیری از دریافت ایمیل‌های مخرب و ناخواسته، امنیت سرور ایمیل را تضمین می‌کند. بسیاری از بدافزارهای کامپیوتری به وسیله پست الکترونیک منتقل می‌شوند، بنابراین استفاده از نرم‌افزار آنتی اسپم مخاطرات بسیار زیاد بدافزار را کاهش خواهد داد.

 

 

 

معرفی Symantec Messaging Gateway (SMG)

نرم افزار Symantec Messaging Gateway امنیت پیام رسانی ورودی و خروجی را فراهم میکند، از جمله محافظت قدرتمند در برابر جدیدترین تهدیدات پیام رسانی مانند: ransomware, Business email compromise (BEC) و phishing، که بیش از 99 درصد از اسپم ها را با کمتر از 1 در 1 میلیون ضریب خطا (False Positive)دریافت میکند و بطور موثر به تهدیدات پیام رسانی real-time با قابلیت بروز رسانی خودکار ضد اسپم و ضد بدافزار، سریع پاسخ میدهد.

 

قابلیت های Symantec Messaging Gateway (SMG)

Symantec Messaging Gateway (SMG) تکنولوژی های حفاظتی چندلایه را ترکیب میکند و ایمیلهای مشکوک را شناسایی، مسدود و قرنطینه میکند:

Shape1

 • حملات BEC را با استفاده از روشهای پیشرفته، آنالیز کلاهبرداری BEC، پروتکل‌های احراز هویت فرستنده ایمیل (DMARC، DKIM، و SPF) و domain intelligence، متوقف میکند تا از typo squatting و جعل هویت جلوگیری کند.

 • با استفاده از ترکیبی از دیتابیس های لوکال و جهانی سیمانتک و قوانین اسپم سفارشی مشتری که تا 90 درصد ایمیلهای ناخواسته را قبل از رسیدن به شبکه محدود میکند، از directory harvest attack (DHA) و حملات اسپم جلوگیری میکند.

 • کنترلهای پیشرفته فیلترینگ محتوا، از رسیدن ایمیلهای ناخواسته مانند خبرنامه ها و سایر محتوای بازاریابی به کاربران جلوگیری میکند.

 • در برابر لینکهای مخرب مورد استفاده در phishing campaigns با فیلتر کردن اعتبار URL از دیتابیس جهانی سیمانتک، که شامل فناوری تشخیص انواع فیشینگ پیشرفته است، دفاع میکند و لینکهای spear phishing را که شبیه به حملات phishing شناخته شده هستند، شناسایی میکند.

 • با غیرفعال کردن URL ها و تهدیدات zero-day document در مایکروسافت آفیس و پیوستهای PDF، کاربران را در برابر حملات هدفمند مانند باج افزار محافظت میکند. محتوای فعال بالقوه مخرب از یک پیوست حذف شده، یک داکیومنت تمیز ساخته میشود و دوباره به ایمیل پیوست شده و برای کاربر نهایی ارسال میشود.

 • با تجزیه و تحلیل عمیق کمپینهای حمله پیچیده در شبکه خود، گسترش تهدیدات هدفمند و پیشرفته را متوقف می کند. این شامل شاخص های سازش (IOC)، مانند هش های فایل و مصنوعات فایل، فناوری حمله مورد استفاده و امتیاز خطر تهدید میشود. تحلیلگران امنیتی میتوانند با استفاده از داشبورد بومی یا از طریق یکپارچه سازی با سیستمهای مدیریت رویداد و اطلاعات امنیتی شخص ثالث (SIEM) اطلاعات را بهم مرتبط کرده و به تهدیدات پاسخ دهند.

 • داشبورد Messaging Gateway مختصر و با جزییات رفتارهای برجسته تهدیدات، روند تهدید، آمار حملات و مسائل احتمالی را گزارش میکند و هشدارهای خودکار، اعلانهای بموقع را در مورد شیوع ویروس، نقض پالیسی ها و اطلاعات قرنطینه ایمیل، ارائه میکنند.

 

مزایای استفاده از Symantec Messaging Gatway

قابلیت استفاده از Symantec Global Intelligence Network (GIN)

 • Network Symantec Global Intelligence (GIN) چشم‌انداز تهدید را در سراسر جهان مشاهده میکند. GIN از طریق تله متری که از بیش از 175 میلیون endpoint، 80 میلیون کاربر پروکسی وب و 57 میلیون سنسور حمله در 157 کشور جهان استخراج شده است، به تضمین نتایج امنیتی بهتر کمک میکند.

 

قابلیت ادغام با Symantec Data Loss Prevention (DLP)

 • مدیران براحتی میتوانند پالیسی های منعطف و موثر ایجاد کنند که مقررات را اعمال میکند و با انگشت نگاری و شناسایی داده‌های واقعی شرکت در پیامها یا پیوستها، در برابر از دست دادن داده‌ها محافظت میکند. بیش از 100 فرهنگ لغت از پیش ساخته شده، الگوها و پالیسی ها کمک میکنند تا سیاستهای حفاظت و اجرای خودکار داده ها را براحتی بتوان پیاده سازی کرد.

در سامین پردازش ما با ارائه راهکارهای امنیتی و محصولات دفاعی در حوزه شبکه به شما کمک خواهیم کرد تا در برابر حملات نفوذگران سایت خود را ایمن کنید.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد