درگیری مردم با فردی که قصد بی‌احترامی به خیمه امام حسین(ع) را داشت + فیلم

کد خبر: 1237920

هنوز هم می‌گویند اعتقادها کم شده است؟ این دوربین مخفی را از دست ندهید.

 

به گزارش خبر۲۴، چند روز مانده به محرم امسال زمزمه‌ی بلندگو به‌دستان ضد دین و ضد مردم در باب تحریم محرم و مشکی‌پوشی رواج یافت. عناوینی چون «تحریم محرم»، «نه به محرم»، «اسلام زدایی»، «نه به لباس مشکی» و تعدادی عنوان توهین‌آمیز از جمله موضوعاتی بود که در قالب هشتگ برای تشویق مردم به دوری از برگزاری یا شرکت در آیین عزاداری امام حسین(ع) و یاران ایشان مطرح شد.

ریشه دشمنی آنان با دین و ملت از عناوینی که برای این جریان‌سازی استفاده کرده‌اند، پیداست. آن‌ها به دنبال خاموش کردن نور منور حسین(ع) بودند. کاملا پیداست آنان به سرنوشت کسانی که این مقصود را در طول تاریخ دنبال کردند، یا توجهی نداشتند و یا در ذات خود دشمنی با آل علی(ع) را پرورانده بودند.

 آن‌ها قصد داشتند با هشتگ‌زنی، رقص و آوازخوانی در گام نخست تهران را فتح کنند و در برپایی عزاداری سالار شهیدان حتی شده اندکی اخلال ایجاد کنند. تهران فتح شد اما نه آن‌طور که می‌خواستند. تهران فتح شد؛ با نوای روضه‌ها و مدیحه‌سرایی‌ها و با مشکی‌پوشی در عزای اباعبدالله(ع).

به این منظور به میان مردم رفتیم و واکنش آنان را به تحریم عزای حسینی(ع) در روزهای محرم مشاهده کردیم. مواضع ایشان را از قاب دوربین خبر۲۴ مشاهده خواهید کرد.

 

حجم ویدیو: 31.22M | مدت زمان ویدیو: 00:04:28 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد