کارشناسی موتور سیکلت در محل+ تمام مناطق تهران+ قیمت مناسب

کد خبر: 1245209
کارشناسی موتور سیکلت در محل+ تمام مناطق تهران+ قیمت مناسب

 

 

کارشناسی موتور سیکلت یکی از اقدامات مهمی است که باید قبل از خرید موتور سیکلت انجام بپذیرد تا از هر گونه خسارت احتمالی در معامله با افراد سودجو جلوگیری شود. کارشناسی دقیق فنی و بدنه و آپشن های انواع موتور های سبک و سنگین میتواند در تعیین قیمت دقیق موتور سیکلت مورد معامله اهمیت داشته باشد. متاسفانه گاهی برخی سودجویان با فروش موتور‌های تصادفی به جای موتور سیکلت سالم و یا تغییر و تعویض برخی قطعات یا آپشن ها در پی کلاهبرداری از خریداران هستند.

شماره تلفن کارشناس موتور سیکلت

برای درخواست کارشناسی موتور سیکلت میتوانید با شماره تلفن کارشناس موتور سیکلت در محل در تهران به شماره 02122443899 تماس بگیرید.

قبل از درخواست کارشناس موتور در محل چه باید کرد؟

همیشه به یاد داشته باشید برای کاهش هزینه کارشناسی قبل از تماس با کارشناس موتور سیکلت در محل، از انتخاب موتور سیکلت با بررسی های اولیه توسط خودتان اطمینان حاصل نمایید و با بررسی های مواردی که در ادامه توضیح داده میشود انتخاب خود را نهایی کنید و بعد از آن برای اطمینان از سلامت موتور سیکلت مورد نظر حتما قبل از خرید از یک کارشناس حرفه ای موتور سیکلت برای کارشناسی موتور مورد نظر کارشناسی بگیرید.

 

موراد مهم قبل از کارشناسی موتور

موارد زیر به ترتیب موتواند به انتخاب دقیق تر موتور در بین گزینه های موجود کمک کند

مدارک مورد نیاز موتور سیکلت رو بررسی کنید

 • کارت موتور
 • کارت سوخت
 • سند کمپانی
 • برگه سبز
 • کارت گارانتی
 • سوییچ اصلی و یدک

مراقب آگهی های شامل موتور دزدی باشید

مدارک رو با دقت بررسی کنید و ظاهر موتور و فروشنده به دقت نگاه کنید و همچنین به رفتار و گفته های صاحب آگهی و فروشنده دقت کنید.

از فروشنده بپرسید

مشکلات و خرابی های موتور و بخش های سالم رو از فروشنده بپرسید و در اولین اقدام همون ها رو بررسی کنید.

کارشناس موتور سیکلت در محل

خودتون بررسی های اولیه رو انجام بدهید

خودتون نکاتی رو که در زیر نوشته شده رو به ترتیب بررسی کنید

شماره شاسی و پلاک موتور رو با مدارک چک کنید.

از نظر ظاهری موتور رو کامل نگاه کنید، شکستگی ها و خرابی ها و لکه ها و رنگ شده ای ها رو پیدا کنید. میتونید با فشار دادن فلاپ ها و دست کشیدن روی بدنه از مشکلات آون با خبر بشوید. دقت کنید هیچ یک از قسمت های باک و موتور جوش نداشته باشد.

رنگ بدنه را در جهت نور نگاه کنید و به ذرات و نوع پاشش های رنگ دقت کنید.

لاستیک ها رو فراموش نکنید و عاج لاستیک ها و تاریخ تولید و … رو بررسی کنید.

زیر و اطراف موتور رو نگاه کنید و دست بزنید و از روغن ریزی نداشتن موتور سیکلت کارکرده مطمئن بشوید.

سوار موتور بشید و با بالا و پایین کردن سیستم تعلیق و کمک فنر های موتور سیکلت رو بررسی کنید.

حالا موتور رو روشن کنید و با دقت به صدای اون گوش کنید. گاز موتور رو زیاد کنید و صدای موتور در گاز بالا رو هم گوش کنید، خروجی اگزوز رو در گاز بالا نگاه کنید و مطمئن بشید که دودی از اون خارج نمیشه.

موتور رو باید با حرکت کردن و راندن هم تست کنید، در هنگام حرکت به شتاب موتور دقت کنید.

با تکان دادن فرمون چک کنید که لاستیک ها لقی نداشته باشند.

ترمز ها رو چک کنید و چند بار ترمز شدید بگیرید.

دنده ها رو عوض کنید و از سلامت سیستم کلاج و گیربکس موتور مطمئن بشید.

بعد از بررسی دقیق موتور سیکلت توسط خودتان حتما قبل از خرید از یک کارشناس حرفه ای موتور سیکلت در محل که تجربه بالایی در بررسی تخصصی موتور سیکلت داشته باشد برای جلوگیری از خسارت های احتمالی مشاوره بگیرید.

کارشناسی موتور سیکلت در محل

خرید موتور سیلکت دست دوم نیز مانند ماشین های دست دوم با چالش های زیادی همراه است که میتوان به بررسی و تایید سلامت انجین موتور و بدنه موتور و آپشن های موتور و لاستیک ها و ترمز ها و ... اشاره کرد. 

کارشناسی موتور سیکلت در محل میتواند به انتخاب دقیق شما در خریدی مطمئن کمک کند. ایران تست کار به عنوان اولین مرجع کارشناسی فوق تخصصی موتورسیکلت در ایران با ارسال کارشناس موتور در محل شما نگرانیتان بابت سواستفاده‌ها و یا زیان‌های احتمالی در خرید و فروش موتور سیکلت کارکرده را از میان خواهد بود. با کارشناسی دقیق و فوق تخصصی از سلامت بدنه، موتور و دیگر اجزای موتور سیکلت اطمینان خواهید داشت. ایران تست کار طبق چک لیست های حرفه‌ای تمامی اجزا و آپشن های موتور سیکلت مورد نظر را بررسی و نتیجه را در اختیار شما قرار خواهد.

کارشناسی موتور

بهترین کارشناس موتور سیکلت در تهران

کارشناسی موتور سیکلت یک امر تئوری نیست که بتوان صرفا با آموزش های تئوری بهترین کارشناس موتور سیکلت شد بلکه تجربه و دقت کارشناس در انجام صحیح کارشناسی موضوع بسیار مهم و کلیدی محسوب می‌شود. به این معنی که کارشناس موتور سیکلت با تجربه مشکلات و عیب هایی را تشخیص میدهد که حتی بسیاری از تعمیر کار های با سابقه به آن توجه نمی‌کنند و میتوان بعد ها برای خریدار هزینه های سنگینی در بر داشته باشد و یا خطراتی را برای راکب موتور به وجود بیاورد. کارشناسی انواع موتور سیکلت سبک و انواع موتور سیکلت سنگین در محل شما با استفاده از تجهیزات به روز و دقیق توسط کارشناسان مجرب و با تجربه ما در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه همواره مایه افتخار و مباهات ما بوده و خواهد بود.

کارشناس سیار موتور سیکلت

کارشناس سیار موتور سیکلت در مجموعه ایران تست کار در کمتر از 30 دقیقه در محل شما

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد