تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما غرب تهران

کد خبر: 1271978

 

مراکز تعمیرات لوازم خانگی متخصص و با تجربه برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما غرب تهران وجود دارند. این مراکز با تیم‌های مجرب و با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت، قادر به تشخیص و رفع مشکلات ماشین لباسشویی پاکشوما هستند. لباسشویی پاکشوما مانند دستگاه های دیگر پس از گذشت مدتی امکان دارد دچار مشکلاتی شود. در این مقاله علاوه بر بررسی خرابی های رایج ماشین لباسشویی مانند علت صدای ماشین لباسشویی ، دلایل نشت آب از لباسشویی ، علت آبگیری نکردن لباسشویی و ... به نحوه رفع مشکلات ماشین لباسشویی آن هم پرداخته ایم. این مقاله صرفا جهت افزایش اطلاعات شما عزیزان بوده و توصیه میشود ، جهت رفع مشکلات زیر و تعمیر قطعات دستگاه خود از تیم الکتروسرویس دارای نمایندگی تعمیرات مجاز پاکشوما مشاوره بگیرید و یا درخواست تعمیرکار به منزل داشته باشید. تیم الکتروسرویس یکی از مراکز با کیفیت و نمایندگی مجاز تعمیرات پاکشوما در غرب تهران است. برای درخواست سرویس و تعمیر لوازم خانگی با شماره 66373304-021 تماس بگیرید.

 

مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در غرب تهران:

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما غرب تهران را به الکتروسرویس بسپارید. اگر لباسشویی شما آبگیری نمی کند ، ارور می دهد ،تخلیه نمی کند ، نشتی دارد ... با نمایندگی مجاز تعمیرات پاکشوما، الکتروسرویس تماس بگیرید تا در اسرع وقت آن را به حالت اولیه برگردانیم. تعمیرات لباسشویی الکتروسرویس ۶ ماه ضمانت دارد، پس خیالتان بابت خدمات پس از تعمیر نیز راحت باشد. ما ابتدا از طریق تماس تلفنی شما را برای تعمیر ماشین لباسشویی راهنمایی می کنیم. اگر موفق نشدید ما تعمیرکار متخصص خود را به منزل شما اعزام می کنیم . ابتدا بر اساس مشکل برآورد هزینه می شود و بعد از تایید اقدام به تعویض یا تعمیر قطعه می کنیم. کلیه خدمات در منزل شما انجام می گردد. برای درخواست سرویس ماشین لباسشویی با شماره 66373304-021 تماس بگیرید.

7

شناخت ماشین لباسشویی پاکشوما:

ماشین لباسشویی پاکشوما با داشتن تکنولوژی پیشرفته و قطعات با کیفیت، به عنوان یکی از برترین برندهای ماشین لباسشویی شناخته می‌شود. این دستگاه‌ها به طور معمول با قابلیت‌هایی مانند برنامه‌های متنوع شستشو، تنظیم دمای آب و سرعت چرخش برنامه‌ها عرضه می‌شوند.

 

مشکلات رایج ماشین لباسشویی پاکشوما:

ماشین لباسشویی پاکشوما مانند هر دستگاه دیگری ممکن است با مشکلاتی مواجه شود. برخی از مشکلات رایج شامل عدم روشن شدن دستگاه، عدم چرخش درب، نشت آب، عدم خروج آب، صداهای غیرطبیعی و غیره می‌شوند.

 

 فهرست خرابی ها رایج ماشین لباسشویی:

  • صدای ماشین در حین کار زیاد است.
  • لباسشویی بدون وقفه در حال آبگیری است و عمل آبگیری قطع نمیشود.
  • آبگیری نکردن ماشین لباسشویی و نیامدن آب داخل دیگ
  • با وجود خاموش بودن ماشین لباسشویی پس از باز شدن شیر آب دستگاه شروع به آبگیری میکند.
  • نشتی دادن آب از ماشین لباسشویی

مشکلات رایج ماشین لباسشویی پاکشوما:

نشتی ماشین لباسشویی:

برای بررسی علت نشتی آب از ماشین لباسشویی ابتدا شیلنگ های آب را چک کنید و لاستیک های درب دستگاه را چک کنید که دچار پوسیدگی نشده باشد. اگر مشکل رفع نشد با ما تماس بگیرید.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی:

مهم ترین علت نچرخیدن ماشین لباسشویی حجم لباس ها است، در صورتی که حجم لباس ها کم و یا زیاد است، شما با این مشکل روبه رو خواهید شد. سعی کنید همیشه حجم لباس هایی که در دستگاه میباشد با ظرفیت ماشین همسان شود. در صورتی که این مشکل برطرف نشود حتما با یک تعمیرکار متخصص تماس گرفته شود. برای تعمیر ماشین لباسشویی در غرب تهران با ما تماس بگیرید

معنی کلمات و برنامه های ماشین لباسشویی پاکشوما

معنی برنامه های delicate / wool در ماشین لباسشویی پاکشوما:

دکمه های delicate / wool در ماشین لباسشویی پاکشوما برای لباسهای حساس که باید در سردترین دمای ممکن شسته شود تا به تار و پود آنها آسیبی نرسد و تغییر رنگ ندهند. در صورت بروز هر گونه مشکل در ماشین لباسشویی خود با تعمیرات مجاز پاکشوما با شماره 02166373304 تماس بگیرید

 

معنی برنامه Sport programs:

دکمه Sport programs برای شستشوی لباسهای ورزشی که بدن در آنها عرق کرده است استفاده می شود. برنامه sport programs را همچنین برای شستشوی کفشها نیز باید استفاده کنید. برای شستشوی کفش در ماشین لباسشویی پاکشوما دقت داشته باشید که ، ابتدا سنگریزه و گل و لای را از کفش ها تمیز کنید. سپس کفشها را داخل توری مخصوص گذاشته و در ماشین لباسشویی قرار دهید. نکته های شستشوی کفش در ماشین لباسشویی را میتوانید در وبسایت الکتروسرویس بخوانید.

 

معنی دکمه Eco در ماشین لباسشویی پاکشوما:

دکمه Eco در ماشین لباسشویی به منظور برنامه اقتصادی در دستگاه تعبیه شده. این برنامه علاوه بر اینکه آب و برق کمتر مصرف می کند، در مصرف پودر یا مایع لباسشویی هم صرفه جویی می کند.

 

معنی برنامه Handwash در ماشین لباسشویی پاکشوما:

برنامه Handwash در ماشین لباسشویی پاکشوما عملکردی شبیه شستشوی دستی دارد. این برنامه مناسب شستشوی لباسهای حساس است که با شستشوی عادی ممکن است آسیب ببیند. برنامه شستشوی دستی ماشین لباسشویی پاکشوما باعث افزایش عمر لباسها خواهد شد.

معنی برنامه Mix در ماشین لباسشویی پاکشوما:

معنی برنامه Mix در ماشین لباسشویی پاکشوما یکی از برنامه های پر کاربرد در این دستگاه است. این برنامه برای شستشوی ترکیبی لباسها استفاده می گردد. برای مثال وقتی می خواهید لباسهایی با رنگها و جنسهای مختلف را شستشو دهید می توانید از این برنامه استفاده کنید.

8

معنی Spin در ماشین لباسشویی پاکشوما:

 معنی دکمه Spin در ماشین لباسشویی پاکشوما برای آبکشی بدون اضافه کردن آب به لباسها استفاده می شود.

 

 معنی Spin + Rinse در ماشین لباسشویی پاکشوما:

دکمه Spin + Rinse در ماشین لباسشویی پاکشوما هنگامی استفاده می شود که لباسها کثیف نیست اما نیاز به آبکشی و خشک کردن دارد. مثلا هنگامی که لباسها زیر باران خیس شده.

 

معنی برنامه Rapid در ماشین لباسشویی پاکشوما:

برنامه Rapid در ماشین لباسشویی پاکشوما به معنی شستشوی سریع لباسها می باشد. این برنامه معمولا در ۴۵ دقیقه لباسها را شستشو می دهد.

 

 

نکات مهم در تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما:

در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما، باید به نکات مهمی توجه کنیم. اولین نکته این است که قبل از هرگونه تعمیر، باید مشکل دقیق شناسایی شود. بررسی برنامه‌ها، سیم کشی، قطعات درونی و شیوه کارکرد دستگاه می‌تواند به تشخیص مشکل کمک کند. همچنین، استفاده از قطعات اصلی و تضمین کیفیت تعمیرات نیز بسیار مهم است. در نهایت، نگهداری منظم و استفاده صحیح از ماشین لباسشویی می‌تواند از خرابی های زودرس آن جلوگیری کند.

 

 

اهمیت تعمیر ماشین لباسشویی در سریعترین زمان:

گاهی وسایل غیر ضروری مثل همزن و قهوه جوش خراب می شوند که می شود. می توان آنها را سر فرصت به تعمیرگاه برد و تعمیر کرد اما گاهی وسایلی مانند ماشین لباسشویی، یخچال فریزر ، تلویزیون، خراب می شوند که با این اتفاق ممکن است بسیاری از کارهای روزمره ما دچار اختلال گردد. اهمیت تعمیر ماشین لباسشویی در سریعترین زمان امروزه بسیار زیاد است. با توجه به اینکه شستشوی دستی لباسهای چرک و آبگیری آنها در آپارتمانها کار بسیار سختی است. در این صورت باید فورا به فکر تعمیر ماشین لباسشویی شد..

هزینه تعمیر لباسشویی:

هزینه تعمیر لباسشویی با توجه به نوع خرابی، برند لباسشویی ، نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه و نوع قطعه می تواند متفاوت باشد. هزینه تعمیرات به چند قسمت تقسیم می شود .

 هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار:

هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار با توجه به مسافت ، حدود ۲۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان محاسبه می شود.

 هزینه تعمیر یا تعویض قطعه :

با توجه به نوع قطعه و تعمیر یا تعویض آن متفاوت است. هزینه قطعات اصلی شرکت با قطعات فیک موجود در بازار بسیار متفاوت است. توصیه می شود از قطعات اصلی برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما استفاده گردد.

سوم هزینه اجرت تعمیرکار:

هزینه اجرت با توجه به نوع قطعه و میزان خرابی دستگاه متفاوت است.

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما به صرفه تر است یا تعویض آن:

به صرفه بودن یا نبودن هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما یا تعویض آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد. در زیر تعدادی از این عوامل را بررسی خواهم کرد:

نوع و مدل ماشین لباسشویی:

برخی لوازم برقی قابلیت تعمیر دارند و قطعات یدکی آنها به راحتی در دسترس هستند. در این صورت، تعمیر آنها ممکن است به صرفه تر از تعویض باشد. اما در برخی موارد، به دلیل عدم وجود قطعات یدکی یا پیچیدگی تعمیر، تعویض ماشین لباسشویی می‌تواند بهترین گزینه باشد.

سن و وضعیت ماشین لباسشویی:

اگر ماشین لباسشویی شما قدیمی و مشکلات مکرری دارند و گارانتی آنها به پایان رسیده است، تعمیرات مکرر ممکن است هزینه ‌بر باشد و در این صورت تعویض آنها به صرفه‌ترین گزینه باشد.

 قیمت قطعات و هزینه تعمیر:

در برخی موارد، قیمت قطعات یدکی برخی از مدلهای ماشین لباسشویی ممکن است بسیار بالا باشد یا در دسترس نباشد. این موضوع می‌تواند تعمیر را به صرفه نکرده و تعویض لوازم را توصیه کند.

 مصرف انرژی و عملکرد:

ماشین لباسشویی های جدیدتر ممکن است بهینه‌تر در مصرف انرژی باشند و عملکرد بهتری داشته باشند. در این صورت، تعویض ماشین لباسشویی می‌تواند به صرفه ‌تر باشد، زیرا منجر به صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کارایی بهتر می‌شود.

 

در نهایت، تصمیم بین تعمیر و تعویض ماشین لباسشویی باید بر اساس نوع مشکل آن، عمر دستگاه و در دسترس بودن قطعات، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و هزینه تعویض، و با توجه به نیازهای شخصی شما اتخاذ شود. در برخی موارد، ممکن است نیاز باشد که با یک تکنسین متخصص مشورت کنید تا بهترین تصمیم را براساس شرایط خودتان بگیرید. برای مشاوره با کادر متخصص الکتروسرویس، نمایندگی مجاز تعمیرات پاکشوما در غرب تهران ، با ما تماس بگیرید.

 

قطعات ماشین لباسشویی

بررسی عملکرد میکروسوئیچ در قطعات ماشین لباسشویی

یکی از قطعات ماشین لباسشویی که نقش مهمی دارد، میکروسوئیچ است. این قطعه از باز شدن درب ماشین لباسشویی در حین کار جلوگیری می‌کند و این ویژگی مخصوصاً برای افرادی که در منزل خود بچه‌های کوچک دارند، ویژگی بسیار خوبی محسوب می‌شود؛ چون باز کردن درب ماشین لباسشویی توسط کودکان ،مخصوصاً در حین کار دستگاه و مواقع آبکشی و شستشو لباس‌ها بسیار خطرناک است و باعث به خطر افتادن جان کودکان می‌شود.

در صورت باز شدن درب لباسشویی در حین کار، به ‌احتمال‌ زیاد میکروسوئیچ لباسشویی دچار مشکل شده است. شما برای تست سالم بودن میکروسوئیچ، باید ابتدا باید درپوش ماشین لباسشویی را خارج و از درون آن، سیم‌کشی‌های میکروسوئیچ را که به ‌صورت دو سیم در پشت درب ماشین لباسشویی وجود دارد، پیدا کنید. بعد از پیدا کردن میکروسوئیچ، آن را با یک آومتر تست کنید. اگر میکروسوئیچ درست باشد، باید هنگام ارتباط دو سیم میکروسوئیچ با آومتر و باز بودن درب ماشین لباسشویی، عقربه‌های آومتر بی ‌نهایت و هنگام بسته بودن درب ماشین لباسشویی، عقربه‌های آومتر صفر را نشان دهند. در صورتی ‌که غیر از این بود و عقربه‌های آومتر هیچ حرکتی از خود نشان ندادند، میکروسوئیچ خراب‌ شده است و نیاز به تعویض دارد.

اگر برای تعمیر قطعات ماشین لباسشویی پاکشوما و سایر برندها و یا تعویض قطعات با قطعه اصل و با کیفیت دچار سردرگمی شدید، نیازی به نگرانی نیست زیرا الکتروسرویس با ضمانت تعمیر ۶ ماهه منتظر تماس شماست. ماشین لباسشویی شما توسط تکنیسین مجرب بررسی می شود. اگر قطعه نیاز به تعویض داشت، با قطعات اصلی لباسشویی تعویض می شود.

 

نتیجه:

برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما غرب تهران مراکز مجربی وجود دارد. الکتروسرویس نمایندگی مجاز پاکشوما در غرب تهران، یکی از این مراکز مورد اعتماد است. ضمانت تعمیر ۶ ماهه ، استفاده از قطعات اصلی و گواهی عدم سوء پیشینه از خدمات این مرکز تعمیر است.

 

 

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها