تخت معاینه تاشو: کیفیت بالا، قیمت مناسب

کد خبر: 1287508
تخت معاینه تاشو: کیفیت بالا، قیمت مناسب

 

 

تخت معاینه تاشو یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی است که کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها برای تهیه آن اقدام می‌کنند. این تخت به دلیل قابلیت و کاربردی که دارد باعث شده است که محبوبیت زیادی پیدا کند. در ادامه بیشتر درباره تخت معاینه زنانه تاشو و قابلیت‌ها آن توضیح خواهیم داد.

تخت معاینه تاشو

تخت معاینه تاشو را می‌توانید به صورت تک و عمده از فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی خریداری کنید. انواع و مدل‌های مختلفی دارد که شما بسته به محیط اطراف و نیازی که دارید، می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

انواع تخت معاینه تاشو (پزشکی، ماساژ، دامپزشکی)

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، تخت معاینه تاشو مدل‌های مختلف و کاربردهای متفاوتی دارد. برای مثال ممکن است فردی در زمینه پزشکی و فردی دیگر در زمینه ماساژ از آن استفاده کند. با توجه به نیازی که دارید مدل خود را از فروشگاه طبجا انتخاب کنید تا در کوتاه‌ترینم زمان ممکن برای شما ارسال شود. همچنین برای راهنمایی بیشتر مقاله انواع تخت معاینه تاشو در وب سایت

https://abiesalamat.com/product/%D8%AA%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D9%88-3030/ به معرفی انواع تخت معاینه تاشور پرداخته است.

جنس و متریال تخت معاینه تاشو (چرم، فلز، پلاستیک)

هر کدام از تخت‌های تاشو از مواد و متریال‌های مختلفی مثل چرم، فلز و پلاستیک ساخته شده‌اند. با توجه به جنسی که دارند از قیمت و دوام متفاوتی هم برخوردار هستند. معمولا برای ماساژ درمانی از جنس چرم استفاده می‎شود.

برندهای مختلف تخت معاینه تاشو

 

تخت معاینه تاشو

برندهای مختلفی در حال حاضر وجود دارند که به تولید و عرضه انواع تخت معاینه تاشو پرداخته‌اند. برخی به دنبال خرید از برندهای خارجی هستند و برخی دیگر قصد دارند از تولیدات داخلی حمایت کنند و خرید از تولیدات داخلی را ترجیح می‌دهند.

برخی از بهترین برندهایی که در حال حاضر به تولید انواع تخت معاینه تاشو می‎پردازند، عبارت است از:

 • تخت بیمارستانی پیاوار
 • تخت بیمارستانی هیل رام (HILL-ROM)
 • تخت بیمارستانی صحرایی
 •  تخت های بیمارستانی سینا حمد آریا
 • تخت بیمارستانی بهیار
 • تخت بیمارستانی پارمدیک
 • تخت های بیمارستانی رازان پرداز تهران
 • تخت های بیمارستانی Famed zywiec

وب سایت های سازندگان تخت معاینه تاشو

برخی از شرکت‌ها و برندهایی که به تولید تخت معاینه تاشو می‌پردازند، عبارت است از:

 • شرکت تجهیز سلامت:

https://abiesalamat.com/product/%D8%AA%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D9%88-3030/

 • شرکت ایران طب:

 https://irantebshop.ir/

 • شرکت آراد تجهیز:

https://salamatortho.com/product/%D8%AA%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D9%88/

ویژگی های تخت معاینه تاشو (قابل تنظیم ارتفاع، پشتی قابل تنظیم، چرخ دار)

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، تخت معاینه تاشو به دلیل قابلیت‌ها و کاربردی که دارد توانسته است محبوبیت چشم گیری در میان دیگر تخت‌ها پیدا کند. برای مثال این تخت قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد؛ همچنین پشتی آن قابل تنظیم است و راحتی بیمار را بیشتر می‌کند. از طرف دیگر چرخ دار بودن آن امکان حمل و نقل راحت آن را برای شما فراهم می‌کند.

کاربردهای تخت معاینه تاشو (معاینه پزشکی، ماساژ، فیزیوتراپی)

درباره قابلیت‌های این تخت صحبت کردیم. زمان آن رسیده که به کاربرد آن نیز بپردازیم. تخت معاینه تاشو نه تنها در بیمارستان‌ها بلکه در محیط‌های مختلف دیگری مثل ماساژ درمانی، فیزیوتراپی، دامپزشکی و … نیز کاربردی است

قیمت تخت معاینه تاشو

قیمت تخت معاینه تاشو با توجه به نوع جنس، متریال مورد استفاده، قابلیت‌های به کار رفته در آن و … می‌تواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد. همچنین این که تخت معاینه تاشو را از کدام فروشگاه و از کدام برند تهیه می‌کنید نیز بر قیمت تخت تاثیر می‎گذارد. معمولا برندهای خارجی قیمت بیشتری دارند.

مزایای تخت معاینه تاشو

تخت معاینه تاشو از مزایای بسیاری برخوردار است که در ادامه به معرفی همه آن‌ها می‌پردازیم. اگر علاقه مند هستید که از مزایای بیشتر تخت معاینه تاشو مطلع شوید، مقاله فواید استفاده از تخت معاینه تاشو که در وب سایت https://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7-206/1339112-%D8%AA%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%AB%D8%A7%D8%A8%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D9%82%DB%8C-%DA%86%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%DA%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF را مطالعه کنید. برخی از این مزایا عبارت است از:

 1. صرفه جویی در فضا
 2. حمل و نقل آسان
 3. ذخیره سازی آسان
 4. تنظیم آسان
 5. چند منظوره

صرفه جویی در فضا

تخت معاینه تاشو به دلیل این که به راحتی قابل کوچک شدن است به شما در استفاده بهینه از محیط به خصوص محیط‌های کوچک کمک می‌کند.

حمل و نقل آسان

به دلیل چرخ دار بودن حمل نقل آن بسیار آسان است. هر کجا که بخواهید با کمی فشار دادن یا هل دادن قابل جابه‌جایی است.

ذخیره سازی آسان

منظور از ذخیره سازی آسان این است که به راحتی م‌توانید آن را در هر کجا که بخواهید جا دهید بدون این که نیاز باشد به دنبال مکان مناسب برای آن باشید.

تنظیم آسان

قابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی آن به افرادی که روی تخت قرار می‌گیرند، راحتی بیشتری می‌دهد. شما با تنظیم ارتفاع حتی می‌توانید موقع بالا رفتن و پایین آمدن اذیت نشوید.

چند منظوره

همانطور که اشاره کردیم، تخت معاینه تاشو در شغل‌های مختلف مثل پزشکی، دامپزشکی، فیزیوتراپی، ماساژ و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما به کدام یک نیاز بیشتری دارید؟

معایب تخت معاینه تاشو

این تخت در کنار مزایای بیشماری که دارد، معایبی هم دارد که در ادامه به معرفی هر کدام می‌پردازیم. معایب تخت معاینه تاشو عبارت است از:

 1. ممکن است به اندازه تخت معاینه ثابت محکم نباشد
 2. ممکن است مونتاژ و جداسازی آن دشوارتر باشد
 3. ممکن است به اندازه تخت معاینه ثابت راحت نباشد

نکات خرید تخت معاینه تاشو

در زمان خرید تخت معاینه تاشو باید به یک سری از نکات توجه کافی داشته باشید تا بهترین خرید خود را انجام دهید. همچنین می‌توانید مقاله راهنمای خرید تخت معاینه تاشو که به آدرس وب سایت

https://abiesalamat.com/product/%D8%AA%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D9%88-3030/ است را مطالعه کنید.

 • نوع تخت معاینه تاشو مورد نیاز خود را تعیین کنید (پزشکی، ماساژ، دامپزشکی).
 • جنس و متریال تخت معاینه تاشو را انتخاب کنید (چرم، فلز، پلاستیک).
 • به برند و اعتبار تخت معاینه تاشو توجه کنید.
 • به ویژگی‌های تخت معاینه تاشو (قابل تنظیم ارتفاع، پشتی قابل تنظیم، چرخ دار) توجه کنید.
 • قیمت تخت معاینه تاشو را با بودجه خود مقایسه کنید.

سخن نهایی

انجمن متخصصان پزشکی ایران به آدرس وب سایت http://www.dakheli.org/ به برخی از نکات و مطالب پرداخته است که خواندن آن‌ها خالی از لطف نیست. تخت معاینه تاشو مزایا و معایب آن، انواع آن و نکاتی که در زمان خرید باید به آن توجه کافی داشته باشید را ما برای شما به صورت دقیق و کامل شرح دادیم. برای خرید تک و عمده آن به فروشگاه یا وب سایت طبجا هم سری بزیند.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  نیازمندیها

  سایر رسانه ها