قیمت تور قشم از تهران چقدر است

کد خبر: 1001849
قیمت تور قشم از تهران چقدر است

قیمت یکی از مهمترین مسائلی است که برای مسافر هنگام سفر اهمیت دارد چرا که بودجه مورد نظر در هنگام سفر بسیار تاثیرگذار است. هنگام سفر به قشم تور قشم یکی از انتخاباتی است که مسافر برای صرفه جویی در هزینه‌ها دارد. برای انجام این امر بی‌شک مسافر سایت‌ها و آژانس‌های مسافرتی مختلفی را با هم مقایسه می‌کند تا بتواند مناسب بودجه خود تور قشم را ا نتخاب کند تا بتواند از هزینه‌های آن بربیاید.

قیمت تور قشم از تهران چقدر است

قیمت تورهای قشم

تعیین قیمت و هزینه سفر به قشم به عوامل مختلفی بستگی دارد که انتخاب این عوامل منوط به انتخاب مسافر و بودجه او است. به عنوان نمونه انتخاب نوع وسیله حمل و نقل مانند قطار، اتوبوس یا هواپیما یکی از مواردی است که بسیار در تعیین هزینه سفر تاثیرگذار است و قیمت‌ تورها بر این اساس باهم بسیار فرق می‌کند.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار انتخاب فصل مورد نظر است. این که شما در چه زمان و چه فصلی تور قشم را خریداری می‌کنید و سفر خود را شروع می‌کنید در میزان قیمت اهمیت دارد. مانند دیگر سفرها قشم هم در بعضی فصول سال شلوغ و در برخی خلوت است. مسافر باید هنگام انتخاب زمان سفر مناسب با بودجه‌اش به انتخاب تور قشم بپردازد. از آنجایی که قشم یک جزیره گرم است، سفر در پاییز و زمستان گرانتر و سفر در بهار و تابستان تقریبا ارزانتر است.

قیمت تور قشم از تهران چقدر است

انتخاب وسیله نقلیه

همانطور که گفته شد انتخاب نوع وسیله نقلیه در هزینه سفر بسیار تاثیرگذار است. قیمت تور هوایی قشم بسته به نوع کلاس هواپیما و زمان سفر شما کاملات متفاوت است. همانطور که می‌دانید کلاس‌های سفر اکونومی، بیزنس کلاس و فرست کلاس از انواع کلاس‌های هواپیما است که هرکدام قیمت خاص خودش را دارد و شما با توجه به نوع آن می‌توانید به انتخاب بپردازید.

همچنین باید بدانید که هزینه پروازهایی که ایرلاین برگزار کننده آنها از میان شرکت‌های هواپیمایی معروف و سطح بالا مانند هواپیمایی ماهان، ایران ایر، هواپیمایی کاسپین و غیره باشید نیز قیمت متفاوت دارد و به مراتب گرانتر و البته با کیفیت بالاتر نسبت به دیگر هواپیمایی‌ها است. همچنین باید اشاره کرده که نوع هواپیما نیز بر قیمت تور هوایی قشم کاملا موثر است، برای برخی از مسافران این موضوع بسیار مهم است که پروازشان با چه هواپیمایی (بوئینگ، ایرباس، مک دانل داگلاس، فوکر و غیره ) انجام خواهد شد.

قیمت تور قشم با قطار

اگر هزینه‌ها برایتان مهم است قیمت تور زمینی قشم برایتان کمتر در می‌آید پس بهتر است این گزینه را انتخاب کنید البته باید به خاطر داشته باشید که سفر با قطار معایب خودش را نیز دارد و از آن جمله می‌توان به این مسئله اشاره کرد که زمان سفر طولانی خواهد شد و ممکن است خستگی شما را در پی داشته باشد. البته سفر خانوادگی با قطار بی‌شک شیرینی‌های خود را نیز دارد.

قیمت تور قشم از تهران چقدر است

نوع قطار: همانطور که می‌دانید قطارها انواع مختلفی دارند که از آن جمه می‌توان به قطارهای لوکس و 6 تخته یا قطارهای غزال و البرز و قطارهای معمولی اشاره کرد. البته باید گفت هزینه قطارهای لوکس و 6 تخته یا قطارهای غزال و البرز از قطارهای معمولی بیشتر است. البته باید این نکته را بدانید که قطار مستقیم به قشم وجود ندارد و مسافران با قطار به بندرعباس رفته و از آنجا از راه زمین یا دریا به قشم انتقال داده می‌شوند که این مسئله نیز در نوع قیمت تاثیرگذار است.

زمان حرکت با تور قشم

همانطور که گفته شد زمان حرکت با تور قشم یکی از عوامل بسیار مهم در تاثیر بر قیمت است. تور قشم همانطور که مشخص است چه هوایی و چه زمینی آن اگر در ماه‌های گرم سال برگزار شود ارزانتر خواهد بود. همچنین نوسانات قیمت در تورهای اول هفته، وسط هفته و آخر هفته نیز در این نوع تورهای قشم نیز مشاهده می‌شود.

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر نوع قیمت تور قشم انتخاب نوع اقامتگاه است. در قشم انواع اقامتگاه‌ها وجود دارد که باید با توجه به بودجه خود به انتخاب بپردازید. به همان اندازه که شیوه سفر در قیمت تور قشم تاثیر گذار است، هتل و اقامتگاه نیز تاثیر کامل خود را دارا است. برای اقامت در قشمت از هتل‌های 5 ستاره و لوکس گرفته تا خانه‌های بومگردی قشم، انتخاب‌هایی هستند که برای اقامت می‌توانید یکی از آنها را متناسب با بودجه خود در هزینه تور وارد نمایید. باید به خاطر داشته باشید که هنگام انتخاب تور قشم حتما نوع اقامتگاه و جزئیات آن را بدانید چرا که بعضی هزینه خورد و خوراک را نیز شامل می‌شوند و برخی فقط هزینه اقامت را پوشش می‌دهند.

مدت زمان اقامت نیز بسیار در مشخص کردن هزینه مناسب است چراکه اگر مدت کمی باشد بی‌شک هزینه کمتری برای شما تخمین زده خواهد شد.

از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت تور خدمات جانبی تور است که هر آژانس گردشگری متناسب با خدمات خود به مسافران آن را ارائه می‌دهد. هزینه‌های مربوط به راهنما و تور لیدر، تغذیه، گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی و غیره از جمله عواملی است که به مشخص کردن هزینه تور کمک می‌کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها