کاملترین سیستم محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب ، "724 چاپ"

کد خبر: 1015624
کاملترین سیستم محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب ، "724 چاپ"
724 چاپ، دنیایی متفاوت تر از آنچه که تا به امروز تجربه کرده اید.

آیا میدانستید روش های نوین آنلاین 724 چاپ امکان اطلاع لحظه ای از تمام هزینه های چاپ کتاب را برای کاربران فراهم نموده است؟

آیا می دانستید بدون سفارش چاپ کتاب و تنها با وارد کردن مشخصات آن می توانید از تمامی جزئیات هزینه چاپ کتاب مطلع شوید؟

چه میزان از داشتن یک راهنما و مشاور خوب در زمان سفارش دادن بهره مند بوده اید؟

آیا می دانستید با مراجعه به 724 چاپ می توانید از کلیه خدمات رایگان مشاوره برای محاسبه هزینه چاپ کتاب بهره مند شوید؟

آیا می دانستید می توانید هم زمان که مشخصات سفارش را وارد می کنید با کارشناسان از طریق چت در ارتباط باشید؟

آیا می دانستید با محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب چقدر در صرف هزینه و زمان چاپ کتاب صرفه جویی می شود؟

استفاده از نرم افزار های خاص که بتواند در مدت زمان کم نرخ هزینه چاپ کتاب را با هر تیراژ و کیفیت متفاوت در اختیار مشتریان قرار دهد از بارز ترین ویژگی های 724 چاپ است. این موسسه با ارائه چنین فناوری علاوه بر هزینه ها در گذر زمان نیز صرفه جویی نموده است زیرا شما می توانید همزمان که مشخصات تعداد زیادی از کتب را وارد می کنید ، از طریق بخش چت آنلاین از مشاوره رایگان کارشناسان و متخصصان این مجموعه بهره مند شوید.

=کاملترین سیستم محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب ،

داشتن امکانات ویژه در زمان سفارش دادن چاپ کتاب ، یکی از دلایل اصلی محبوبیت 724 چاپ می باشد چرا که این موسسه رضایت مشتریان خود را بهترین سرمایه و مهم ترین راز موفقیت می داند. استفاده از تجهیزات به روز برای چاپ کتاب با بالا ترین میزان کیفیت و به کار گیری متخصصان مجرب و کارآزموده در این زمینه سبب شده که با مراجعه به این 724 چاپ دنیایی متفاوت تر از آنچه تا به امروز دیده اید، تجربه نمایید.

استفاده از مواد اولیه مرغوب، سبب تولید و چاپ تصاویر و مطالب با کیفیت تر شده است و دلیل آن را نیز می توان بالا بودن میزان گرماژ و کیفیت کاغذ و رنگ مورد استفاده دانست. بهتر است بدانید که رنگ های مورد استفاده در چاپخانه بر اساس ترکیبات اصلی CMYK صورت می پذیرید که تقریبا بیشترین شباهت را به استاندارد های اصلی برای کیفیت بهتر دارند.

به کار گیری خدمات نوین و کارشناسان کارآزموده سبب شده که 724 چاپ جزو برترین ها در سطح کشوری باشد و این افتخار را مدیون تلاش حرفه ای ترین کارشناسان خود می داند که با بررسی دقیق فایل های ارسال شده توسط مشتریان و تطابق آن با کلیه استاندارد های لازم برای چاپ سعی در ارائه برترین کیفیت را دارند. لازم به ذکر است که در صورت وجود هر گونه مغایرت فایل ارسالی به مشتری بازگردانده و با بیان نواقص موجود به نحوی نقش مشاوره رایگان را نیز ایفا می کنند.

اعمال کلیه نظارت های کیفی پس از چاپ از دیگر ویژگی هایی است که این مجموعه به آن می بالد. در این مرحله پس از پایان کار سفارشات مشتری، متخصصان با به کارگیری نرم افزار های ویژه کیفیت و رنگ فایل نهایی را سنجیده و در صورت تایید، آن را به مشتری تحویل می دهند.

وقتی حرف از کیفیت و برتری به میان می آید 724 چاپ با افتخار پا به میدان رقابت می گذارد چرا که از روند عملکرد کارشناسان، پرسنل و تجهیزات خود اطمینان کامل دارد و این را می توان در نمونه کار های ارائه شده به وضوح مشاهده کرد. کیفیت چاپ بالا، توجه به پشت نزدن کاغذ، استفاده از رنگ مرغوب ، تکثیر و چاپ بدون نقص،برش و صحافی درست محصولات و.... تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این موسسه می باشد که سبب یکه تازی آن در صنعت چاپ شده است.

طراحی بی نظیر و ارائه نمونه های خارق العاده به کاربران راز محبوبیت بی اندازه این چاپخانه آنلاین می باشد، در واقع به روز بودن کلیه اطلاعات و به کار گیری روش های نوین در زمینه جدید ترین روش ها برای چاپ سبب برتری 724 چاپ نسبت به سایر رقبا شده است.

کاملترین سیستم محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب ،

نظم کاری در این موسسه حرف اول و آخر را می زند و شما می توانید از دریافت به موقع سفارش خود در زمان مقرر اطمینان داشته باشید. بر اساس تمامی استاندارد و قوانین در مورد چاپ کتاب، مدت زمان تعیین شده برای چاپ متفاوت می باشد بعه عنوان مثال برای دریافت کتاب دیجیتال با تیراژ پایین تنها یک هفته زمان کافی است این در حالی می باشد که چاپ افست مدت زمانی بین 20 تا 30 روز را به خود اختصاص می دهد.

سوالات متداول در مورد محاسبه هزینه چاپ کتاب 724 چطور می توان از فرآیند ثبت چاپ کتاب مطمئن شد؟

با توجه به این که در وب سایت این موسسه امکان تکمیل مشخصات کلی کتاب وجود دارد، پس می توان با تکمیل فرم های مذکور که بر اساس خواسته مشتریان تولید شده از هزینه نهایی چاپ کتاپ آگاه شد که پس از پرداخت آنلاین تاییدیه چاپ را دریافت می کنید.

هزینه چاپ کتاب در 724 چاپ به چه صورت محاسبه می شود؟

724 چاپ به منظور رفاه حال مشتریان امکان اطلاع از سطوح مختلف هزینه را فراهم نموده، به این ترتیب کاربران می توانند قیمت نهایی را در چهار سطح هزینه یک صفحه، هزینه چاپ هر جلد کتاب، هزینه بسته بندی و در نهایت هزینه کلی مشاهده کند و در صورت رضایت با ثبت نهایی و پرداخت آنلاین فاکتور ، منتظر تماس از سوی کارشناسان این موسسه باشد.

چطور می توان بدون سفارش با مشاوران 724 چاپ ارتباط برقرار کرد؟

این موسسه با به کار گیری روش های نوین دنیای ارتباطات، امکان چت آنلاین را برای برقراری تماس بین کاربران و کارشناسان فراهم نموده است و شما می توانید با برقراری تماس در هر زمان از شبانه روز پاسخ تمامی سوالات خود را در رابطه با چاپ کتاب و مراحل آن به دست آورید.

کاملترین سیستم محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب ،

فرم اطلاعاتی برای کسب هزینه چاپ کتاب شامل چه چیزی می باشد؟

در این فرم کلیه اطلاعات کاملی از چگونگی چاپ کتاب از شما درخواست می شود که شامل موارد زیر می باشند:

 • قطع کتاب که در چهار نوع مختلف در اندازه های متفاوت می باشد.
 • تعداد تیراژ مد نظر برای چاپ کتاب
 • تعداد صفحاتی که در چاپ کتاب باید رنگی و سیاه و سفید باشند
 • جنس کاغذ مورد نظر برای هر یک از صفحات رنگی و سیاه و سفید
 • نوع صحافی که برای کتاب در نظر دارید
 • نوع بسته بندی برای ارسال کتاب چاپ شده
 • اطلاعات کلی از مشخصات مشتری و شماره تماس جهت برقراری ارتباط
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  Markets

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها