خرید شیر خشک اس ام ای sma ( اورجینال )

کد خبر: 1025420
خرید شیر خشک اس ام ای sma ( اورجینال )

شیر خشک اس ام ای از محصولات یک شرکت معتبر ایرلندی است که به صورت تخصصی محصولاتی تولید میکند که از نظر سلامت کامل و بهترین باشند . شیر خشک اس ام آ نیز نزدیک ترین فرمول را به شیر مادر دارد که این موضوع این شیر خشک را در میان سایر برند ها متمایز کرده است .

شیر خشک اس ام ای SMA چه ویژگی ای دارد ؟

شیر خشک های اس ام آ در سه شماره ، 1 ، 2 و 3 تولید میشوند که هر شماره برای یک رده سنی استفاده میشود .

اس ام ای 1

این شماره برای نوزادان در رده سنی 0 تا 6 ماه استفاده میشود که در این شماره مواد پروتئینی و ویتامین ها بیشتر هستند .

اس ام ای 2

این شماره برای نوزادان در رده سنی 6 تا 12 ماه استفاده میشود که در این شماره کالری و مواد پروتئینی بیشتر هستند .

اس ام ای 3

این شماره برای نوزادان 12+ ماه استفاده میشود .

شیر خشک اس ام ای پرو از کجا تهیه کنیم ؟

فروشگاه های زیادی هستند که اقدام به فروش شیر خشک اس ام ای در 3 شماره مختلف آن کرده اند

اما متاسفانه نمونه های تقلبی و فاسد این شیر که با قیمت های ارزان تر نسبت به سایرین فروخته میشو نیز زیاد تر شده است .

شیر خشک های تاریخ انقضا گذشته با قیمت پایین تر خریداری شده و بعد از تغییر تاریخ انقضا آنها با قیمت پایین تر به فروش می رسند .

فروشگاه های اینترنتی و حضوری زیادی هستند که اقدام به فروش شیر خشک اس ام آ میکنند اما طبق نظر کاربران ما معتبر ترین آنها که تمامی محصولات خارجی به صورت اورجینال به فروش میرسد فروشگاه اینترنتی مادران است

برای تهیه این محصول میتوانید بر روی عکس زیر کلیک کنید تا وارد صفحه فروشگاه مادران بشوید

خرید شیر خشک اس ام ای sma ( اورجینال )

قیمت شیر خشک اس ام ای

ترکیبات شیرخشک برای نوزادان ترکیبات شیر ​​خشک تا حد ممکن به شیر مادر نزدیک است ، اما تکثیر تمام مواد موجود در شیر مادر غیرممکن است. مواد تشکیل دهنده شیر خشک کاملاً تحت فرمول نوزاد و فرمول پیگیری فرمول (انگلیس) 2007 کنترل می شوند. این مقررات معیارهای ترکیب ، حداقل و حداکثر میزان مواد مغذی را که باید در نظر گرفته شود ، میزان باقی شیر خشک sma مانده سموم دفع آفات را مجاز می داند ، چگونگی استفاده از فرمول ها را تعیین می کند. نامگذاری شود و برچسب گذاری شود ، و چطور می توان فرمول ها را ارائه داد

(به عنوان مثال ، آنها مجاز به درج تصاویری از نوزادان نیستند که ممکن است استفاده از محصولات را ایده آل کند). طبق این مقررات ، شیر خشک مجاز نیست که به مردم تبلیغ شود و یا با نرخ تخفیف ارائه شود (به طوری که شیردهی را تضعیف نکند). آیا کودک من به شیر خشک شیر خشک نیاز دارد؟ اگر برای شیر دادن به کودک خود شیر نمی دهید یا شیر مادر شیر نمی دهید ، بله. شیر خشک مواد مغذی مهمی را که کودک شما به آن احتیاج دارد تأمین می کند و تنها گزینه ایمن برای شیردهی یا استفاده از شیر مادر است. اگر کوپن های Healthy Start دریافت می کنید

شیر خشک اس ام ای 1

خرید شیر خشک اس ام ای sma ( اورجینال )

می توانید از این موارد برای خرید شیر خشک استفاده کنید. اکثر فرمولهای شیرخواران بر پایه شیر گاو هستند ، با این شیر خشک اس ام آ حال فرمولهایی نیز وجود دارند که براساس گوشت بز هستند و با همان استانداردهای دقیق غذایی تهیه شده اند. شیرخشک های بز بز گزینه های مناسبی برای نوزادان مبتلا به آلرژی به شیر گاو (CMA) ، عدم تحمل پروتئین یا عدم تحمل لاکتوز نیستند.

پروتئین موجود در شیر بز بسیار شبیه به پروتئین گاو است و میزان لاکتوز در شیر بز و شیر گاو نیز مشابه است ، بنابراین نوزادانی که به شیر گاو واکنش نشان می دهند نیز بسیار واکنش نشان می دهند به شیر بز. مگر در مواردی که توسط پزشک توصیه شده باشد ، نباید از شیر خشک سویا نیز استفاده کنید.

در مورد فرمول پیگیری چطور؟ فرمول پیگیری فقط از شش ماهگی قابل استفاده است (از بدو تولد مناسب نیست). تمام مارک ها یک فرمول پیگیری دارند و اینها معمولاً به عنوان مرحله 2 برچسب گذاری می شوند. فرمول بعدی شامل همان ترکیبات شیر ​​خشک است و سطح مواد مغذی موجود نیز تحت فرمول نوزاد و فرمول پیگیری به شدت کنترل می شود ( انگلستان) آیین نامه 2007. با این حال ، حاوی مقادیر بالاتری از آهن و ویتامین D است. محدودیت هایی که شیرخشک نوزاد را تحت پوشش قرار می دهند ، فرمول های بعدی را نیز شامل می شوند ، با این تفاوت که فرمول های بعدی را می توان تبلیغ و ارائه کرد.

شیر خشک اس ام ای 2

خرید شیر خشک اس ام ای sma ( اورجینال )

67٪ والدین به ما گفتند که از فرمول زیر استفاده کرده اند. آیا کودک من به فرمول پیگیری نیاز دارد؟ نه. توصیه دولت این است که فرمول پیگیری لازم نیست. در صورت عدم شیردهی یا استفاده از شیر مادر تغذیه شده برای تغذیه کودک ، می توانید به شیرخشک کودک ادامه دهید. به همین ترتیب ، فرمول پیگیری را نمی توان با کوپن های Healthy Start خریداری کرد. با این حال ، اس ام آ 1 برخی از خرده فروشان تخفیف یا کوپن تخفیف را ارائه می دهند. نوزادان با ذخیره آهن متولد می شوند که در شش ماهگی شروع به تخلیه می کند ، بنابراین به رژیم غذایی بیشتری احتیاج دارند.

به همین دلیل ، برخی از افراد تصمیم می گیرند که به فرمول پیگیری روی بیاورند. با این حال ، هنگام از شیر گرفتن کودک می توانید غذاهای غنی از آهن مانند غلات غنی شده ، گوشت قرمز و سبزیجات برگ سبز را در رژیم غذایی خود بگنجانید که برای تأمین نیازهای آهن کافی خواهد بود. دولت توصیه می کند که همه کودکان از شش ماه تا پنج سال باید روزانه یک مکمل حاوی ویتامین D مصرف کنند. با این حال ، اگر کودک شما روزانه در حدود 500-600 میلی لیتر شیر خشک کودک می نوشد ، باید ویتامین D به اندازه کافی دریافت کنند نیاز دارد ، بنابراین نیازی به قطره اضافی نخواهند داشت.

شیر خشک اس ام ای 3

خرید شیر خشک اس ام ای sma ( اورجینال )

شیر فرمول کودک نوپا راهنمای ما برای تهیه شیر فرمول خاص ، مانند شیرهای کودک نوپا و بزرگسال ، و نحوه مقایسه آنها با شیر گاو در زمان هزینه. در این مقاله آیا کودک من به شیر کودک نوپا نیاز دارد؟ چه چیزی در شیر کودک نوپا وجود دارد؟ هزینه شیرهای کودک نوپا شیرهای نوپا (که به آن شیرهای بزرگ نیز گفته می شود) برای کودکان یک تا سه ساله است.

فروش آنها به سرعت در حال رشد است - 46٪ 1 والدینی که از آنها پرسیدیم چه کسی فرزند بیش از یک سال دارد از آنها استفاده کرده است. با این حال ، اس ام آ 2 توصیه دولت این است که آنها لازم نیستند و در اکتبر 2013 نیز سازمان ایمنی مواد غذایی اروپا (EFSA) نظریه ای منتشر کرد مبنی بر اینکه این شیرها هیچ ارزش اضافی برای رژیم متعادل ندارند.

نظر EFSA همچنین گفت: "متخصصان علمی آنها" نمی توانند "هیچ نقش منحصر به فردی" برای فرمول کودک خردسال در رژیم غذایی کودکان خردسال تشخیص دهند. علاوه بر این ، در حالی که ترکیب شیر کودک و فرمول بعدی به شدت تنظیم می شود ، شیرهای کودک نوپا تحت پوشش قوانین مشابه ترکیب نیستند و هیچ کنترلی بر نحوه ارتقا they آنها وجود ندارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها