نمایندگی اشنایدر الکتریک

کد خبر: 1041495

شناخت معتبرترین نمایندگی اشنایدر در ایران

اشنایدر الکتریک به عنوان یکی از شرکت‌های مطرح جهان است که ارائه دهنده تجهیزات الکتریکی باکیفیت بوده که در کشور فرانسه مشغول به فعالیت است. وجود نمایندگی اشنایدر در ایران باعث می‌شود تا بسیاری از افرادی که با حیطه برق صنعتی و تجهیزات الکتریکی سرو کار دارند بتوانند از محصولات با کیفیت این برند برخوردار شوند. شرکت اشنایدر الکتریک در سال 1836 میلادی تأسیس شده است که در سال‌های فعالیت خود با ایجاد محصولات برند، توانسته است توجه جهانیان را به خود جلب کند. با توجه به روابط بین‌المللی ایران با کشورهای دیگر، دریافت نمایندگی اشنایدر باعث شده است تا دسترسی به محصولات این برند بسیار آسان شود. افراد با مراجعه به فروشگاه نمایندگی اشنایدر الکتریک می‌توانند به جدیدترین محصولات ارائه شده با بهترین قیمت و کیفیت دسترسی داشته باشند. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی، مهندسی برق، تجهیزات تولید و غیره مشغول به فعالیت است.

نمایندگی اشنایدر الکتریک

معرفی محصولات برند اشنایدر الکتریک

با توجه به این که برند اشنایدر به عنوان یکی از برندهای مطرح در تولید لوازم و محصولات الکتریکی و الکترونیکی است می‌توان انتظار داشت که تنوع محصولات این برند بسیار بالا باشد. افرادی که در زمینه برق صنعتی و تجهیزات الکترونیکی نیاز به محصولات معتبر و باکیفیت دارند می‌توانند با شناخت بهترین نمایندگی اشنایدر به محصولات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. از جمله حیطه فعالیت این شرکت می‌توان به اتوماسیون صنعتی، شاسی و سیگنال، کلید اتوماتیک، کلید هوایی، سافت استارتر، کلید مینیاتوری، کنترل فاز، تایمر و غیره اشاره کرد.

هر کدام از محصولات و خدمات ارائه شده توسط نمایندگی اشنایدر با تضمین قیمت و تضمین اصالت بوده که این امر برای بسیاری از افراد دارای اهمیت است. در ادامه قصد داریم تا به دو محصول متمایز از شرکت اشنایدر الکتریک اشاره داشته باشیم که توسط نمایندگی اشنایدر با تضمین کیفیت ارائه می‌شود.

کلید هوایی

کلید هوایی به عنوان یکی از کلیدهای فشار ضعیف شناخته می‌شود که در آمپرهای بالا مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. این کلید از 630 آمپر تا 6300 آمپر طراحی و روانه بازار شده است. اشنایدر الکتریک به عنوان شرکت سازنده این نوع کلیدها با بهره گیری از بهترین کیفیت توانسته است یک محصول بی نظیر را تولید و روانه بازار کند. کلید اتوماتیک هوایی اشنایدر الکتریک دارای دو نوع NT و NW است. از کاربردهای این کلید می‌توان به نصب در ورود تابلوها اشاره کرد که باعث برقراری حالت سلکتیو بین کلیدهای ورودی و کلیدهای خروجی خواهد شد.

اگر بخواهید کلید هوایی را با تضمین قیمت و تضمین کیفیت خریداری کنید می‌توانید از نمایندگی اشنایدر محصول فوق را خریداری کنید. کلید هوایی به دلیل وجود سیستم اطفای جرقه توسط هوای آزاد به عنوان کلید اتوماتیک هوایی شناخته می‌شود. با نگاه به اجزای این کلید می‌توان گفت که از بخش‌های مختلف شامل دکمه قطع، دکمه وصل، کنتاکت های اصلی، محفظه‌های جرقه گیر، نشان گر وضعیت قطع و وصل کلید و غیره تشکیل شده است. حساسیت کیفیت تولید شده این محصول به گونه‌ای است که اگر بخواهید یک محصول با کیفیت خریداری کنید بهتر است به نمایندگی اشنایدر مراجعه کنید.

سافت استارتر

نمایندگی اشنایدر الکتریک

سافت استارتر به عنوان راه اندازی نرم است که با وصل کردن این وسیله به دستگاه‌های مختلف نظیر الکتروموتور می‌توان آن را به صورت نرم راه اندازی کرد. الکتروموتورهای بزرگ را به نمی‌توان به صورت مستقیم راه اندازی کرد که در این صورت نیاز به سافت استارتر وجود دارد. مزایای زیادی در استفاده از این وسیله کلیدی در راه اندازی الکتروموتور وجود داشته که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سافت استارتر باعث جلوگیری از جریان هجومی در دستگاه شده و طول عمر موتور و پمپ را افزایش می‌دهد.
  • وجود این وسیله در دستگاه باعث استارت و استپ سیستم بدون ضربه خواهد شد.
  • سافت استارتر باعث افزایش راندمان دستگاه شده و قابلیت اطمینان را افزایش می‌دهد.
  • اگر بخواهید الکتروموتور شما به صورت نرم به فعالیت خود ادامه دهد بهتر است سافت استارتر را از مکان معتبر نظیر نمایندگی اشنایدر خریداری کنید.
  • این وسیله باعث کاهش هزینه و کاهش تعمیر و نگهداری خواهد شد.

از این وسیله کاربردی در پمپ، فن، کمپرسور، میکسر، آسیاب، الکتروموتور و غیره استفاده می‌شود که با توجه به کاربردهای فراوان آن لازم است جهت خرید سافت استارتر به یک مکان معتبر نظیر نمایندگی اشنایدر مراجعه کنید تا بتوانید یک خرید موفق و رضایت بخش داشته باشید.

شناخت معتبرترین نمایندگی اشنایدر در ایران

قطعاً زمانی که بخواهید محصولات شرکت اشنایدر الکتریک را با قیمت مناسب و تضمین کیفیت خریداری کنید باید شناخت خود را نسبت به نمایندگی‌های این شرکت معتبر در ایران افزایش دهید. خدمات نمایندگی اشنایدر در سال‌های اخیر توسط افراد زیادی ارائه می‌شود که شناخت معتبرترین آن باعث می‌شود تا شما بتوانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کرده و یک انتخاب بی نظیر داشته باشید.

فروشگاه صنعت روز به عنوان یکی از نمایندگی‌های اشنایدر الکتریک در ایران است که با ارائه خدمات مناسب توانسته است رضایت مشتریان را در مدت زمان فعالیت خود جلب کند. شرکت فنی و مهندسی صنعت روز با اتکا به تجربه فنی کارشناسان خود توانسته است نیاز صنایع مختلف را برطرف کند.

معرفی شرکت فنی و مهندسی صنعت روز

نمایندگی اشنایدر الکتریک

این شرکت در خصوص تأمین قطعات، مشاوره، طراحی، ارائه اطلاعات فنی و نحوه انتخاب و راه اندازی محصولات اشنایدر الکتریک به عنوان نمایندگی اشنایدر توانسته است خدمات منحصر به فردی را ارائه دهد. هدف اصلی این مجموعه ایجاد یک زنجیره مطمئن در عرصه کالاهای اصلی و خدمات فنی و مهندسی است که رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد. اگر بخواهید محصولات اشنایدر الکتریک را بدون واسطه و با قیمت بسیار رقابتی و تضمین کیفیت خریداری کنید می‌تواند به این نمایندگی سر بزنید.

شرایطی فراهم شده است تا خدمات پشتیبانی موثری به صورت دائمی و 24 ساعته به مشتریان ارائه شود. اگر به دنبال خرید کلید هوایی، سافت استارتر و دیگر محصولات معتبر شرکت اشنایدر الکتریک هستید می‌توانید با مراجعه به فروشگاه این شرکت www.sanatrooz.com به راحتی خرید خود را نهایی کنید. شما عزیزان با استفاده از فرم استعلام قیمت می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن قیمت هر تعداد محصولی را که نیاز دارید به دست بیاورید. کارشناسان این مجموعه به محض دریافت ایمیل، درخواست شما را بررسی کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها